Jump to content
Dogomania

Dwa Pompony - Ptyś i Balbinka znalazły już swoje miejsce na ziemi. Powodzenia kochane maluszki!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 29.01.2018 o 19:27, Tyś(ka) napisał:

Czy z tej lawiny telefonów Ptysiowi urodził się domek?

Faktycznie, telefonów było bardzo dużo

Dwa interesujące, reszta z gatunku, BEZNADZIEJNE.

Wczoraj miała przyjechać do Ptysia Pani nr 1 , ale się rozmyśliła.

W czwartek ma odwiedzić malucha pani nr 2,

Zobaczymy, czy zaiskrzy.

W trosce o zdrowie psychiczne anecik do czasu przyjazdu Pani nr 2

usunęłam ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Malo czasu więc tylko w skrócie.

Balbinka zrobiła sie bardzo przytulaśną sunią. Jest grzeczna, troszkę poszczekuje, fajnie bawi się z psiakami a szczególnie z Ptyśkiem. Na wizycie byliśmy i sunia będzie miała dom w Sosnowcu - obok Państwa mieszkają syn (bez psiaków) i córka ( z białą baryłeczką westką) Państwo wiedzą że Balbiśka jeszcze potrafi przyjść z dworu i walnąć koopę na podklad . Nie martwi ich to. Państwo psiaka nie mieli -a Balbiśka jest z typu bezproblemowych to wszystko będzie ok. Aha....zajmują sie psiakiem od córki kiedy ona wyjeżdza.

 

O Ptyśka było po prostu mnóstwo telefonów i wiadomości. Jak usłyszałam po raz 10 że w sprawie tego jorczka to mówiłam że nieaktualne. Ptyś to kochany cudaczek. Jest zdecydowanie inny niż Balbiśka....ale to też dobrxe. Tam pobiegnie, tam poleci za piłką, tu się pobawi pluszakiem, tam przycupnie, tu wskoczy i daje buziaki......Gdybym miała wybrać wśród nich jednego ....to musiałabym wziąć dwa :) Osoby wybrałam dwie ale jedna Pani zrezygnowała z różnych  powodów a druga przyjeżdża jutro zapoznać Ptyśka. Byla jeszcze jedna Pani baaaardzo fajna, zwierzolubna osoba. Jednak po długiej rozmowie na wizycie PA uznałyśmy że jednak Ptyś jest na tyle adopcyjny że znajdzie swój domek  A ja nie chcę żeby był kolejnym zwierzęciem w domu ( nie drugim czy trzecim a kolejnym), No to Pani zaopatrzyła mnie w koce i inne przydatne rzeczy dla psiaków za co jej serdecznie dziękuję.

 

Od teresaa118 Pompony dostały 100 zł. Serdecznie dziękuję. Będę rozmawiać ze schroniskiem (nowymi właścicielami) czy dorzucą coś do kastracji Ptyśka.

Dzięki Poker za zgłoszenie suni :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że domek dla Balbisi sprawdzony i super się zapowiada!!!

Sądzę, że jutro Pani się  zakocha w Ptysiu, bo to mega słodziak!!!

Co do dorzucenia się do kastracji przez schronisko, jakoś wątpię.

Ale na szczęście finansowo Pompony nie najgorzej stoją.

Jeszcze będzie spora kwota z bazarku Myszy i Agusi.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzę, że Pani zrezygnowała z Ptyśka! No niepoważna jakaś! Ja bym nie zrezygnowała! Ptysiek to taka miłość, że nie wiem jak można tak postąpić!

A jak idzie mu nauka czystości? :) Skoro taki wszędobylski to pewnie psoci... niszczy...? Czy grzeczny nasz Ptysiulek? :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wierzę, że Pani zrezygnowała z Ptyśka! No niepoważna jakaś! Ja bym nie zrezygnowała! Ptysiek to taka miłość, że nie wiem jak można tak postąpić!

A jak idzie mu nauka czystości? :) Skoro taki wszędobylski to pewnie psoci... niszczy...? Czy grzeczny nasz Ptysiulek? :)

Tysiu, zrezygnować to jedno, a nie powiadomić, że się rezygnuje, to drugie.

Zawsze mnie najbardziej wkurza brak kultury i poszanowania dla innych.

Przecież każdy może się wycofać bez podania przyczyny, ale wypadało by zadzwonić lub chociaż wysłać SMS.

Anecik mi dzisiaj mówiła, że Ptysiek jest bardziej energiczny i szalony od Balbisi, ale ogólnie jest grzeczny i kochany.

Wpadki z zachowaniem czystości zdarzają się sporadycznie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Tysiu, zrezygnować to jedno, a nie powiadomić, że się rezygnuje, to drugie.

Zawsze mnie najbardziej wkurza brak kultury i poszanowania dla innych.

Przecież każdy może się wycofać bez podania przyczyny, ale wypadało by zadzwonić lub chociaż wysłać SMS.

Anecik mi dzisiaj mówiła, że Ptysiek jest bardziej energiczny i szalony od Balbisi, ale ogólnie jest grzeczny i kochany.

Wpadki z zachowaniem czystości zdarzają się sporadycznie.

To też :( Nieodpowiedzialność, niesłowność... strasznie mnie to irytuje... 

Ojj, Ptysiek... :) Obecnie jesteś na tapecie w moim telefonie... nie wierzę, że TEN DOM lada moment nie wypatrzy psiaka.
Jest cudny! słodki! cukierkowy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...