Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Nie mogę przekopiować linku do wątku suczki.  i jej zdjęcia.

 

 Na dole pod linkiem powinno się znaleźć:

 

Nadanie imienia kosztuje 5 zł , oddanie głosu na to imię 2 zł.

Wygrywa to imię, które zbierze najwięcej głosów.

Bazarek trwa do 06.12.2017r.  do godz. 20.00.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Babulinka w drodze do Wrocławia.

Dzięki za informację.

No to sunia wyruszyła w drogę po lepsze życie. Na ile się to jej uda, zależy tylko od nas :)

3 minuty temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala za grudzien dla szaraczki

Dzięki   5a215a86da03f_sercale2.gif.eefd89ba3bacdf64e58b69fb84ce1053.gif

Dam znać, jak tylko kasa zamelduje się na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

Od dnia 29.11. na konto suni wpłynęły poniższe kwoty:

. .    .    . .20,00 zł  -  Nesiowata  -  29.11.

. .    .    . .20,00 zł  -  b-b  -  30.11.

. .    .    . .30,00 zł  -  Anna Gr.  -  30.11.

. .    .    . .60,00 zł  -  Onaa   XI.2017 - IV.2018 -  30.11.

. .    .    . .50,00 zł  -  Usiata  -  1.12.

. .    .    . .30,00 zł  -  wiolhelm170  -  1.12.

. .    .    . .40,00 zł  -  Teresaa118  -  1.12.

. .    .    . .35,00 zł  -  Patrycja96  -  1.12.

. .    .    . .20,00 zł  -  renatka_s  -  1.12.

 

Dzięki Wam na koncie suni jest aktualnie 890,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a219bfd7422c_gifdziekujesliczniepies.gif.eb067e9e73c2041c17f6080b9015c913.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Nie mogę przekopiować linku do wątku suczki.  i jej zdjęcia.

 

 Na dole pod linkiem powinno się znaleźć:

 

Nadanie imienia kosztuje 5 zł , oddanie głosu na to imię 2 zł.

Wygrywa to imię, które zbierze najwięcej głosów.

Bazarek trwa do 06.12.2017r.  do godz. 20.00.

 

 

8 godzin temu, MALWA napisał:

Niestety nie mogę czekać ze zrobieniem bazarku, bo staruszka nie ma nawet imienia....

 

Sama nie mogę go zrobić, bo pokazuje sie jakiś błąd i mnie wyrzuca z bazarku.

Z góry dziękuję za pomoc!

 

 

Czy moge prosic o zrobienie bazarku imiennego ?

Link to comment
Share on other sites

Biegnę z wiadomościami , przepraszam ,że tak długo to trwało , ale dzisiaj ...telefon dzwoni, bez przerwy, w różnych sprawach i nijak nie mogę usiąść ,żeby podzielić się z Wami tym co przekazała mi Magda przez telefon, mam nadzieję ,że jutro dowiem się jeszcze więcej bo obiecała ,że przyjdzie do sklepu. Sunia jest bardzo spokojna i tolerancyjna, nie szczeka na koty ani na psy, bardzo łagodna i przyjazna, zachowuje czystość po kilku godzinach w domciu, pokazuje ,że chce wyjść, nie ma choroby lokomocyjnej, nie wymiotowała w samochodzie, Magda bardzo ciepło mówi o suni, że to .. jest bardzo kochana dziewczyna, która jeszcze potrafi zaskoczyć/ w tym pozytywnym sensie/ mądra, spokojna ,kochana, ale jak to po schronisku , dziewczynka dawno pewnie wanny nie widziała, Magda mówi ,że musi się streszczać bo wytrzymać się w domu nie da! taki "śmierdziuszek'  ,że koniecznie najpierw futro trzeba wyprać, a później będą się dalej poznawać :) niestety , zdarzył się incydent i całe szczęście ,że Magda jak to ujęła... "jest przygotowana na problemy"   szczeliła 'klamra' przy obroży,/ która była w fatalnym stanie/ sunia została szybko złapana i skończyło się na strachu, ale na przyszłość Magda bardzo prosi, zwłaszcza przy piesach przewożonych ze schroniska, szelki, jeszcze raz szelki!..i najlepiej szelki!  jeśli już nie ma to w ostateczności obroża ale tylko zacisk!  pieski są wystraszone, po schronisku, podróż, obcy ludzie, 'wypinają' się z obroży w szoku i o nieszczęście ,nie trudno! proszę o przekazanie tej prośby osobie, która odbierała sunię ze schroniska/ tak na przyszłość/, pomyślałam ,że .. myśmy też nie pomyślały.. teraz już będę na pewno pamiętała!... jak rozmawiałam z Magdą przez telefon i słyszałam jak przemawiała do suni, która była przy niej... byłam taka szczęśliwa! tak mi było ciepło na serduchuserduszka2.gif

Dziękuję Wam wszystkie kochane ciocie! kwiatek.gif kolejne życie uratowane! bo u Kikou, będzie miała jak w 'raju'

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aniu, nie cytuję coby strony nie zajmować. Tak pięknie wszystko opisałaś :) Gębusia sama mi się uśmiecha :) Ogromnie mnie cieszy, że sunia już w ciepełku i że będzie miała udzielona pomoc weta. Serce się raduje.

Masz rację z tymi szelkami, ale to wydaje mi się nie jest takie proste w realizacji. Trzeba byłoby znać wymiary psiaczka. Oczywiście to da się zrobić, tylko zazwyczaj jest zbyt mało czasu od podjęcia decyzji do zabrania psiaka ze schronu.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę .

Sunieczka jest kochana, bardzo lgnie do człowieka, widać, że brakuje jej bliskości "ludzia" .. stara się być obok, jeszcze jest nieco nieśmiała jeśli chodzi o głaskanie, ale bardzo chce. 

I wcale nie jest szara tylko ślicznie czarna, ale to wyszło po kąpieli (zniosła ją dzielnie, chociaż bez entuzjazmu, agresji zero absolutne). Jest teraz błyszcząca i mięciutka.

To dosyć dziarska starsza pani, energicznie tupta, węszy... Schodów nie znała, ale uczy się błyskawicznie. Trochę obawia się bardzo energicznych, dużych, młodych psów, na spokojniejsze i nieduże reaguje pozytywnie. Kotów nie goni (raz mruknęła jak jej głupek prawie po głowie przebiegł, i słusznie). 

W mojej ocenie- fajny pies, dla kogoś, kto chce spokojnej towarzyszki na spacery i ciepłego, przytulnego, mądrego psa, a nie przepada za szalonymi szczeniakami ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Hendra napisał:

Mój pierwszy raz,mam nadzieję że damy radę,ale ratunku !!! Jak zmienić tytuł bazarku ???? Bardzo proszę o instrukcje !!

 

Hendra, brawo ! Pierwsze koty za płoty ! Chcąc zmienić tytuł, pod pierwszym napisanym postem jest funkcja "edytuj". Klikasz i w ramce, gdzie masz miejsce na tytuł kasujesz "w przygotowaniu" i wstawiasz właściwy zapis.

19 minut temu, ulvhedinn napisał:

Jestem na chwilę .

Sunieczka jest kochana, bardzo lgnie do człowieka, widać, że brakuje jej bliskości "ludzia" .. stara się być obok, jeszcze jest nieco nieśmiała jeśli chodzi o głaskanie, ale bardzo chce. 

I wcale nie jest szara tylko ślicznie czarna, ale to wyszło po kąpieli (zniosła ją dzielnie, chociaż bez entuzjazmu, agresji zero absolutne). Jest teraz błyszcząca i mięciutka.

To dosyć dziarska starsza pani, energicznie tupta, węszy... Schodów nie znała, ale uczy się błyskawicznie. Trochę obawia się bardzo energicznych, dużych, młodych psów, na spokojniejsze i nieduże reaguje pozytywnie. Kotów nie goni (raz mruknęła jak jej głupek prawie po głowie przebiegł, i słusznie). 

W mojej ocenie- fajny pies, dla kogoś, kto chce spokojnej towarzyszki na spacery i ciepłego, przytulnego, mądrego psa, a nie przepada za szalonymi szczeniakami ;)

Nie zawiodłam się wstępnym opisem suni. Właśnie taką ją sobie wyobraziłam. Nareszcie zaczyna się dla niej lepszy czas !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Hendra, brawo ! Pierwsze koty za płoty ! Chcąc zmienić tytuł, pod pierwszym napisanym postem jest funkcja "edytuj". Klikasz i w ramce, gdzie masz miejsce na tytuł kasujesz "w przygotowaniu" i wstawiasz właściwy zapis.

Nie zawiodłam się wstępnym opisem suni. Właśnie taką ją sobie wyobraziłam. Nareszcie zaczyna się dla niej lepszy czas !

Dzięki,zaraz zmienę <3 .Jeszcze gdyby ktoś porozsyłał zaproszenia,albo poinstruował mnie jak to sie robi.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...