Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

Witam,

 

rozmawiałam z anecik.

 

Trochę muszę doprecyzować, ponieważ pisząc informację o szczeniakach napisałam, że Foksik jest wycofany. Jest odwrotnie, Foksik jest śmiałym psiakiem, cieszy się, chodzi krok w krok za anecik, szuka jej w mieszkaniu, jak tylko wyjdzie do drugiego pokoju.

Natomiast Figa po przyjeździe do anecik szczekała na wszystkich, chowała się, a i wszędzie szukała Foksika. Te psiaki są ze sobą bardzo związane.

W ocenie anecik Foksik jest gotowy do adopcji.

Nad Figa trzeba trochę popracować. Jeśli znalazłaby się rodzina, która chciałaby poświęcić jej czas i kasę na behawiorystę, to można z niej zrobić normalnego otwartego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2017 o 11:22, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam. Jak będą zdjęcia i informacje to pooglaszam;)

 

Dnia 27.11.2017 o 07:24, renatka_s napisał:

Ja mogę wpłacić jednorazowo 20 zł

 

18 godzin temu, Tianku napisał:

jestem z zaproszenia jednorazowo 20 zl ale dopiero pod koniec tygodnia 

 

 

18 godzin temu, Madie napisał:

zapisze sobie watek, moze cos podeślę po 1 grudnia

 

14 godzin temu, helli napisał:

Jak jest skarbnik to coś jednorazowo wpłacę, 100, myślę, że małe nie zasiedza sie, (wtedy coś dodam)

 

Aldrumka - ta informacja dla Ciebie!

 

Bedzie łatwiej wstawić do rozliczenia !

 

I jeszcze jednorazowo 150 zł proszę wpisz ode mnie. Obiecałam wspomóc Foksika (nie wiedziałam, ze FIga zaraz do niego dołączy).

 

Wydatki:  65 zł za hotelowanie szczeniaków za listopad. Przelew do anecik poszedł wczoraj.

 

Konto podam Ci na e-maila.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, MALWA napisał:

Nad Figa trzeba trochę popracować. Jeśli znalazłaby się rodzina, która chciałaby poświęcić jej czas i kasę na behawiorystę, to można z niej zrobić normalnego otwartego psiaka.

Wystarczy czas :)

Myślę że jeszcze troszkę i uporamy sie z lękami.

Link to comment
Share on other sites

Gdybym nie miała już trzech psów to wzięłabym oboje i poradziłabym sobie bez behawiorystów, którzy często bardziej szkodzą niż pomagają. Mam psy obronne 50 lat i wszystkie były normalne i bezpieczne a potrafilam kiedyś adoptować 4,5 letnią podobno bardzo agresywną rottweilerkę a u mnie nie wykazała agresji do nikogo ani ludzi ani psów do końca swego życia. Maluchy są śliczne, żałuję że nie moge ich wziąć ale współlokatorzy pewnie by się popukali w czoło, cud że tolerują moją trójkę.

Link to comment
Share on other sites

Ja z tych, którzy bardziej ufają trenerom psim, startujących w zawodach ze swoimi psami i faktycznie mającymi doświadczenie z trudnymi psami (np. poprzez pracę w schronisku) niż behawiorystom po kursikach.

Uważam, że anecik jednak ma rację i wystarczą psiakom tylko mądre domki :) a nie są bardzo problemowe. I za to trzymam kciuki.
Sama porwałabym Figunię, ale to nie ten czas... :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Aldrumka napisał:

Obecnie deklaracje jednorazowe:

MALWA: 150 zł

renatka_s: 20 zł - wpłacone

Tianku: 20 zł

helli: 100zł - wpłacone

 

Madie może coś po 1 grudnia

Poker bazarek (link wyżej)

Wydatki:

hotelik listopad - 65 zł (z konta MALWY)

Dziekuje za rozliczenie!

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Mam do wykorzystania wyróżnione ogłoszenie na OLX. Może je wykorzystać dla Foksia?

Wg mnie można wykorzystać ....ale nie ja tu rządzę :) Foksik jest CUDNY. To jeden z tych po których serce będzie płakało :( Grzeczny, cichutki, spokojniutki, cały czas na kolanach, zachowuje czystość, chodzi na smyczy. Troszkę popiskuje za siostrą ale wystarczy przytulić i już po bólu.

Figunia jeszcze boi się mężczyzn - nie bierze nawet smaczka od męża, nie mówiąc o podejściu do niego czy pogłaskaniu. Do mnie ok, przychodzi na zawołanie, przytula się. Trochę szczeka i zupełna porażka z zachowaniem czystości. W dzień pilnuje i jest ok, za to po nocy - mimo że wychodzimy jeszcze koło północy - niespodzianki. Kładę jej  podkłady i widzę że stara się w nie wycelować :) Wydaje mi się że zaczyna się cieczka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...