Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

6 minut temu, Madie napisał:

Ten PDT będzie z nimi pracował? Skoro jedno wycofane to pewnie będzie trzeba trochę wysiłku włożyć w wyprowadzeniu na prostą...

Będzie pracował i włoży trochę wysiłku.

 

Większa, z ciemniejszym pyszczkiem to Figunia.

 

DSC_2863.jpg.b1aff2bc508c8d6380d4f61e6855ba8c.jpg

 

DSC_2864.jpg.265e09b2e532dff3b75e75eac9c54a26.jpg

 

DSC_2865.jpg.3f0dbc5702ce28f12389667b20a4d042.jpg

 

DSC_2866.jpg.7243a254e593da5b69d8c133984aee38.jpg

 

DSC_2883.jpg.bda5b0cfdfcee78f409a00c23864e9dc.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Śliczne maluszki. Nie wierzę w alergię dziecka. To jest najłatwiejsza wymówka jak się chce pozbyć psów. Podejrzewam, że po prostu dwa szczeniaki i małe dziecko to za dużo dla tych ludzi, przerosło ich siły i chęci. Jestem emerytką, sama i mam trzy psy i to większe niż te maluchy. A jak pracowałam miałam nawet cztery duże psy w mieszkaniu i też jakoś dawaliśmy z mężem radę. Tylko trzeba naprawdę kochać psy to wszystko można. Mam znajomych młodych ludzi, którzy wychowali dwie córki przy rottweilerze i też nie narzekali i alergii dzieci nie miały.

Mam nadzieję, że maluchy znajdą prawdziwy kochający dom bo są urocze.

Link to comment
Share on other sites

Foksik jak suczka wygląda, delikatne ma rysy:) i faktycznie wyglądają na b. związane, niektórzy uważają nawet, że nie należy brać rodzeństwa, bo nie przywiaza się do człowieka, za to mocna będzie więz między nimi-psami- może coś w tym jest? 

Są śliczne, jest obawa, że na ten wygląd będą patrzeć i je chcieć, choć może dzięki temu znajdą dobry dom- osobno/ razem?

Edit: ale są w szoku z powodu zmiany chyba? Biedactwa

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Chłopiec jak lisek wygląda. Straszne, że dorośli ludzie tak bez namysłu biorą zwierzęta, traktują jak zabawki dla dzieci, a jak zwierzak się znudzi to nagle alergia u dzieci.... 

Tez sie nad tym zastanawiam, jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym, ale coz bywa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Śliczne maluszki. Nie wierzę w alergię dziecka. To jest najłatwiejsza wymówka jak się chce pozbyć psów. Podejrzewam, że po prostu dwa szczeniaki i małe dziecko to za dużo dla tych ludzi, przerosło ich siły i chęci. Jestem emerytką, sama i mam trzy psy i to większe niż te maluchy. A jak pracowałam miałam nawet cztery duże psy w mieszkaniu i też jakoś dawaliśmy z mężem radę. Tylko trzeba naprawdę kochać psy to wszystko można. Mam znajomych młodych ludzi, którzy wychowali dwie córki przy rottweilerze i też nie narzekali i alergii dzieci nie miały.

Mam nadzieję, że maluchy znajdą prawdziwy kochający dom bo są urocze.

Wystarczy chciec, to mozna juz wszystko. Tu zabraklo dobrej woli....

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, helli napisał:

Foksik jak suczka wygląda, delikatne ma rysy:) i faktycznie wyglądają na b. związane, niektórzy uważają nawet, że nie należy brać rodzeństwa, bo nie przywiaza się do człowieka, za to mocna będzie więz między nimi-psami- może coś w tym jest? 

Są śliczne, jest obawa, że na ten wygląd będą patrzeć i je chcieć, choć może dzięki temu znajdą dobry dom- osobno/ razem?

 

Foksik jest mniejszy i delikatniejszy, moze stad to skojarzenie, ze wyglada jak suczka.

Dla mnie wygladaja jak sunia i szczeniaczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...