Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

Dnia 11.12.2017 o 21:21, ewu napisał:

Telefon o Foksa oszalał:) Już nie mam siły odbierać.

Ja mam już kandydaturę i jutro wszystko ustalamy. Pani jest z Cżęstochowy mieszka z Córką i wnusiem. W domu jest uratowana sunia w typie Figi:)

Foks byłby cały czas z Panią Basią nawet kiedy pracuje. Pani wysłała mi już nawet swoje zdjęcie i zdjęcia psiuni. W domu były trzy kotki ale już odeszły.

Dożyły 18 lat - każdy. Też dostałam zdjęcia koteczków. Dom z ogrodem ale kotki wychodziły tylko na smyczy, Pani bardzo się o nie bała.

Miałam ogłaszać innych portalach, ale w takim razie na razie wstrzymuje się z dalszymi ogłoszeniami.

Kiedy wizyta PA ?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Super :) To ja jutro podłożę Figę do tych wyróżnionych ogłoszeń, bo szkoda tracić wyróżnień.

Dla Figi na tą chwilkę dom bez mężczyzn, czystość już zachowuje - sporadycznie jej się coś przytrafi. Waga- 5 kg.

Link to comment
Share on other sites

Mam chętnych na Figę. Pani mieszka sama, 100m od Niej mieszka Córka z narzeczonym i szukają pieska  do wspólnej opieki .

Wiedzą ,że Figa boi się mężczyzn ale byłaby u Mamy , Córka pomagałaby w opiece pod nieobecność Pani no i powoli próbowałyby oswajać Figę z Panem , rzecz jasna nic na siłę.

Państwo mają kota syberyjskiego uratowanego z jakiej patologii. Wcześniej były pieski ze schroniska , dożyły sędziwego wieku i golden , który w wieku 10 lat oszedł na raka.

Myślę,że warto sprawdzić ten dom, Pani jest urocza, miła, inteligentna.

Czekają na wizytę pa, kto  z Wrocławia pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Ja ją proponuję tym co dzwonią o Foksa.

O Foksika juz nie będą dzwonic, bo do jego ogłoszeń wstawiłam Igunię :)

1 godzinę temu, ewu napisał:

Mam chętnych na Figę. Pani mieszka sama, 100m od Niej mieszka Córka z narzeczonym i szukają pieska  do wspólnej opieki .

Wiedzą ,że Figa boi się mężczyzn ale byłaby u Mamy , Córka pomagałaby w opiece pod nieobecność Pani no i powoli próbowałyby oswajać Figę z Panem , rzecz jasna nic na siłę.

Państwo mają kota syberyjskiego uratowanego z jakiej patologii. Wcześniej były pieski ze schroniska , dożyły sędziwego wieku i golden , który w wieku 10 lat oszedł na raka.

Myślę,że warto sprawdzić ten dom, Pani jest urocza, miła, inteligentna.

Czekają na wizytę pa, kto  z Wrocławia pomoże ?

Ale super się złożyło. Z jednych  ogłoszeń domki dla dwóch psiaków może się urodzą :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Ja:) Pojadę do Cżęstochowy:)

Super :) Ja też lubię sama sprawdzać domki. Nie żebym nie ufała innym sprawdzającym, ale tak wiem gdzie i jak będzie mieszkał mój tymczasik i mogę go sobie wyobrażać w nowych wnętrzach.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Poker napisał:

Już rozmawiałam z młodszą panią. Figa byłaby psem mamy. Dziś mam dostać info z terminem spotkania. Przypuszczalnie odbędzie się w sobotę. Chcę ,żeby była na nim starsza pani, młodsza i pan.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Pani miała dzwonić wczoraj, cały dzień siedziałam w domu i nic. Może dziś sie odezwie. Jak do g. 16 nie zadzwoni , to ja zadzwonię do niej jeszcze raz.

Dzwoniła do mnie mama, bardzo miła . Pani jest lekarką ale chyba ta córka sama podjęła dziwną decyzję bez wiedzy  mamy.

Pani chce Foksika a nie Figę ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...