Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

To że chcieli zostawić Foksa ,a oddać Figę przemawia za tym ,że ona z jakichś tylko znanych im powodów im się  nie podobała . Może było mniejszą pieszczochą albo pokazywała swoje ja  i ją tłamsili. Próbowali zrobić pluszaka jakim był Foksio. Biedna mała. Nie łatwo będzie teraz odkręcić jej urazy.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

To że chcieli zostawić Foksa ,a oddać Figę przemawia za tym ,że ona z jakichś tylko znanych im powodów im się  nie podobała . Może było mniejszą pieszczochą albo pokazywała swoje ja  i ją tłamsili. Próbowali zrobić pluszaka jakim był Foksio. Biedna mała. Nie łato będzie teraz odkręcić jej urazy.

Coś się tam złego działo.

Link to comment
Share on other sites

Tekst dl Foksa na Kraków:

Prześliczny, malutki Foks szuka kochającego domu. Piesek ma 7 miesięcy , jest odrobaczony , zaszczepiony, zachowuje czystość , jest  przyjazny wobec innych zwierząt. Maluszek ma cudowne usposobienie, jest radosnym pełnym miłości psiakiem. Foks uwielbia kontakt z człowiekiem, jest wspaniałum kompanem zabaw i spacerów. Łatwo nosić go na rękach ponieważ jest bardzo mały i leciutki.

Zastrzegamy sobie wizytę przed adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji:........

 

Nie mam lepszego pomysłu zmieńcie coś proszę:)

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, ewu napisał:

Tekst dl Foksa na Kraków:

Prześliczny, malutki Foks szuka kochającego domu. Piesek ma 7 miesięcy , jest odrobaczony , zaszczepiony, zachowuje czystość , jest  przyjazny wobec innych zwierząt. Maluszek ma cudowne usposobienie, jest radosnym pełnym miłości psiakiem. Foks uwielbia kontakt z człowiekiem, jest wspaniałum kompanem zabaw i spacerów. Łatwo nosić go na rękach ponieważ jest bardzo mały i leciutki.

Zastrzegamy sobie wizytę przed adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji:........

 

Nie mam lepszego pomysłu zmieńcie coś proszę:)

 

Dopisałabym że obawia się troszkę psów dużo większych od siebie.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, anecik napisał:

Dopisałabym że obawia się troszkę psów dużo większych od siebie.

Aneciu, myślę, że to i inne drobiazgi można powiedzieć w trakcie rozmowy, gdy zadzwoni ktoś zainteresowany psiakiem. W ogłoszeniu raczej nie pisałabym takich szczegółów, ale jeśli uważacie, że trzeba, to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Aneciu, myślę, że to i inne drobiazgi można powiedzieć w trakcie rozmowy, gdy zadzwoni ktoś zainteresowany psiakiem. W ogłoszeniu raczej nie pisałabym takich szczegółów, ale jeśli uważacie, że trzeba, to napiszę.

No to rzeczywiście nie piszmy. Chodziło mi o to żeby ktoś nie chciał kumpla dla np. nowofundlanda czy doga :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie na OLX. Zapłaciłam promowanie do 17.12.

Jako pierwsze zdjęcie dałam wspólne z Figą. Jest śliczna więc nie zdziw się Basiu,gdy będą także o nią dzwonić. Takie ogłoszenie promowane - dwa psy w jednym ogłoszeniu :)

Tekst:

Piesek ma 7 miesięcy, waży około 3 kg, jest odrobaczony, zaszczepiony, zachowuje czystość, jest przyjazny wobec innych zwierząt. Maluszek ma cudowne usposobienie, jest radosnym pełnym miłości psiakiem. Foks uwielbia kontakt z człowiekiem, jest wspaniałym kompanem zabaw i spacerów. Łatwo nosić go na rękach ponieważ jest bardzo mały i leciutki.

Zastrzegamy sobie wizytę przed adopcyjną.

Na pierwszym zdjęciu Foksik jest razem ze swoją siostrą Figą. Możliwa adopcja obojga psiaków.

 

https://www.olx.pl/oferta/przesliczny-malutki-foks-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDqI3RN.html

5a2d14c5550b6_Foksog.png.95a3dd01c5fd1bfcdd9058db11cd005f.png

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Na razie na OLX. Zapłaciłam promowanie do 17.12.

Jako pierwsze zdjęcie dałam wspólne z Figą. Jest śliczna więc nie zdziw się Basiu,gdy będą także o nią dzwonić. Takie ogłoszenie promowane - dwa psy w jednym ogłoszeniu :)

Tekst:

Piesek ma 7 miesięcy, waży około 3 kg, jest odrobaczony, zaszczepiony, zachowuje czystość, jest przyjazny wobec innych zwierząt. Maluszek ma cudowne usposobienie, jest radosnym pełnym miłości psiakiem. Foks uwielbia kontakt z człowiekiem, jest wspaniałym kompanem zabaw i spacerów. Łatwo nosić go na rękach ponieważ jest bardzo mały i leciutki.

Zastrzegamy sobie wizytę przed adopcyjną.

Na pierwszym zdjęciu Foksik jest razem ze swoją siostrą Figą. Możliwa adopcja obojga psiaków.

 

https://www.olx.pl/oferta/przesliczny-malutki-foks-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDqI3RN.html

5a2d14c5550b6_Foksog.png.95a3dd01c5fd1bfcdd9058db11cd005f.png

Dziekujemy za ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

Foksik i Figunia otrzymały wsparcie 150 zł od Madie  - wielkie dzięki

Aktualizacjaę

Wpłaty jednorazowe:

MALWA: 150 zł - wpłacone

renatka_s: 20 zł - wpłacone

Tianku: 20 zł - wpłacone

helli: 100zł - wpłacone

Madie: 150 zł

darowizny - 440 zł

Wydatki:

hotelik listopad - 65 zł (z konta MALWY)

stan konta  = 375 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Telefon o Foksa oszalał:) Już nie mam siły odbierać.

Ja mam już kandydaturę i jutro wszystko ustalamy. Pani jest z Cżęstochowy mieszka z Córką i wnusiem. W domu jest uratowana sunia w typie Figi:)

Foks byłby cały czas z Panią Basią nawet kiedy pracuje. Pani wysłała mi już nawet swoje zdjęcie i zdjęcia psiuni. W domu były trzy kotki ale już odeszły.

Dożyły 18 lat - każdy. Też dostałam zdjęcia koteczków. Dom z ogrodem ale kotki wychodziły tylko na smyczy, Pani bardzo się o nie bała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...