Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 26.08.2018 o 12:40, Sowa napisał:

Malwa, owszem, to tak jest, podobnie ze szczekaniem na ludzi przechodzących za płotem. Pies jest przekonany, że samym szczekaniem kogoś przepędza - nie wie, ze człowiek i tak poszedłby dalej.  Gdybyś najpierw nauczyła psa wykonania polecenia siad działającego także wtedy, gdy ktoś zaprzyjaźniony, ktoś z rodziny bodaj, siedzi obok Ciebie, wstaje, chodzi, biega, skacze, przewraca się specjalnie -  problem byłby do rozwiązania.

 

Komenda siad nie działa, niestety.... próbowałam prawie od samego początku, kiedy Tosia dołączyła do mnie, tj. ponad 3 lata temu. Owszem, psica robi siad, ale potrafi szczekać nawet na siedząco. Siada i dalej szczeka. Ona jest po prostu specyficzna.

Link to comment
Share on other sites

Skoro kociolubna Mimi nie daje znaków, to ja nieśmiało zaproszę na koci wątek :(

Od wczoraj ze stanu jednego kota w potrzebie, zrobiło się nagle ich stadko... a rąk do pomocy brak :( Dzisiaj odszedł jeden maluszek znaleziony przez dzieci, karmiony butelką :( 

A myślałam, że pójdę na urlop...

Link to comment
Share on other sites

To czekamy nadal... :)

Ciocie, nie pogniewacie się jak pojadę na urlop i będę pisać z doskoku? Jadę do rodziców... i dziadków też. I na badania różne różniaste. Bardzo potrzebuję tego, takiego oddechu dla siebie. Uspokajam na wstępie martwiących się czy to nie utrudni ze mną kontakt - jedynie internetowo. Bo pod telefonem będę bardziej niż teraz, jak pracowałam na tyle zmian i to łapiąc się dwóch prac jednocześnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To czekamy nadal... :)

Ciocie, nie pogniewacie się jak pojadę na urlop i będę pisać z doskoku? Jadę do rodziców... i dziadków też. I na badania różne różniaste. Bardzo potrzebuję tego, takiego oddechu dla siebie. Uspokajam na wstępie martwiących się czy to nie utrudni ze mną kontakt - jedynie internetowo. Bo pod telefonem będę bardziej niż teraz, jak pracowałam na tyle zmian i to łapiąc się dwóch prac jednocześnie. ;)

Tyś(ka) - obowiązkowo jedź na urlop i odpocznij trochę.  Oj, należy Ci się odpoczynek. A jak Mimiśka się jeszcze bardziej rozbryka to trzeba będzie jechać do jaguski na ratunek a Ty masz chyba najbliżej : )) Zbieraj siły i udanego urlopowania :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Tyś(ka) - obowiązkowo jedź na urlop i odpocznij trochę.  Oj, należy Ci się odpoczynek. A jak Mimiśka się jeszcze bardziej rozbryka to trzeba będzie jechać do jaguski na ratunek a Ty masz chyba najbliżej : )) Zbieraj siły i udanego urlopowania :)

Dziękuję :)) Wiem, że mogę spokojnie zostawić wątek Mimisi w Waszych rękach. Ojj, to prawda - mam najbliżej i jakoś specjalnie to mnie nie martwi. Wiercę komuś dziurę w brzuchu, do znudzenia pokazuję Mimi:) Przygotowuję psychicznie na ewentualność wyratowania jaguski z rudej opresji.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Ciekawe ile tych dyni ma Jaguska skoro tak długo nie potrafi się z nich wydostać? A może  lisiczka pilnuje  aby jej się nie udało?  

Dynie chyba naprawdę obrodziły... Pewnie bardziej niż Nesiowate ogórki...  Czekamy cierpliwie na Jaguskę i wieści o naszej Mimisi. happy.gif

Spokojnego dnia Wszystkim. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...