Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

4 godziny temu, elik napisał:

Mógłby i wyróżni  :)

 

Wyśmienicie :)

Oby się udało :)

 

4 godziny temu, anica napisał:

Zajrzałam do ogłoszenia, naprawdę lepiej się nie da!  piękne zdjęcie!dobry wzruszający tekst!...i telefon nie dzwoni?...czy ci ludzie oczu nie mają? :(

Dziękuję za słowa uznania, anica :) Szkoda, że ludzie tego nie widzą :(

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Podmieniłam Idzie główne foto w ogłoszeniu oraz rejon Wrocławia: https://www.olx.pl/oferta/psia-ksiezniczka-psi-ideal-do-pokochania-juz-na-zawsze-CID103-IDr5tQz.html#9cacdbd6e3

Ktoś mógłby wyróżnić?

Wyróżniłam na m-c, ale, że zapłaciłam kartą nie mam potwierdzenia. Po zapłaceniu kliknęłam w link i przekierowało mnie do mojego ogłoszenia, które wyróżniłam do 2.02.   Co to może być ? Czy to jest na pewno link do Twojego ogłoszenia Tysiu i jeśli tak, to czemu mnie kieruje do mojego ogłoszenia ?

Ja też ogłosiłam na Wrocław - Psie pole. To może zmienię na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Wyróżniłam na m-c, ale, że zapłaciłam kartą nie mam potwierdzenia. Po zapłaceniu kliknęłam w link i przekierowało mnie do mojego ogłoszenia, które wyróżniłam do 2.02.   Co to może być ? Czy to jest na pewno link do Twojego ogłoszenia Tysiu i jeśli tak, to czemu mnie kieruje do mojego ogłoszenia ?

Ja też ogłosiłam na Wrocław - Psie pole. To może zmienię na Kraków.

Może lepiej zmień na Kraków, bo ja teraz przerzuciłam na Psie Pole.

Ja mogę dostarczyć takie dowody, że sunia została wyróżniona, mam nadzieję, że wystarczą :) - można jedynie jeszcze potwierdzenie przelewu ;)

pot1.jpg.59a3087032b603b8362bc75d323f4013.jpg

pot2.jpg.99108c03dfde9d579d6648fa542d0a7f.jpg - tutaj jest data maila potwierdzającego wykonanie operacji :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Tysiu :)

Cytat

Ja mogę dostarczyć takie dowody, że sunia została wyróżniona, mam nadzieję, że wystarczą :) - można jedynie jeszcze potwierdzenie przelewu ;)

Nie mam potwierdzenia przelewu, bo zapłaciłam kartą, ale nie potrzeba potwierdzenia zapłaty, bo to gratis dla Iguni.  Chciałam tylko, żeby był potwierdzony sam fakt wyróżnienia.

Dziękuję Tysiu :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Wyróżniłam na m-c, ale, że zapłaciłam kartą nie mam potwierdzenia. Po zapłaceniu kliknęłam w link i przekierowało mnie do mojego ogłoszenia, które wyróżniłam do 2.02.   Co to może być ? Czy to jest na pewno link do Twojego ogłoszenia Tysiu i jeśli tak, to czemu mnie kieruje do mojego ogłoszenia ?

Ja też ogłosiłam na Wrocław - Psie pole. To może zmienię na Kraków.

Eluniu, to ja może tak skromnie podpowiem... żeby zamiast na razie jakiegoś innego beneficjenta... jakąś część pieniążków z naszego bazarku, przeznaczyć na ogłoszenia i wyróżniania naszych podopiecznych! Iguni, Beni, Nelci, Gryzeldy i innych... przemyślcie to proszę :) ogłoszenia to podstawa! tylko tak możemy pokazać je światu!  .. a dla mojej bidy, zrobimy następny bazarekInvision-Board-France-131.gif

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Elisabeta napisał:

Igunia... wub.gif 

 Aneciku, piękne fotki. A tę ostatnią to tylko w piękną ramkę oprawić i postawić sobie na półce. happy.gif

Chciałam dać wielkiego lajka, ale oczywiście skończyły mi się na dzisiaj. Jak będą znowu, to wrócę tu.

Jutro przed świtem pewnie. happy.gif

Za to ja dałam :)

A zdjęcia śliczności. Zaraz podmienię w ogłoszeniu.

EDIT

Zrobione :)

https://www.olx.pl/oferta/iga-bursztynowa-ksiezniczka-czeka-na-swoja-ukochana-pania-CID103-IDqI3RN.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...