Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Pocieszę was, ja od 20 lat nosze okulary czyli od kiedy miałam jakieś naście lat, a wadę mam -7 :( czyli bez okularów nie widzę prawie nic, dodatkowo soczewki które kiedyś nosiłam spowodowały problem z rogówką, więc ani soczewki ani operacja oczu nie wchodzi w grę:( a ostatnio złapałam sie na tym, że jak na chwile zdjęcłam okulary i ktoś zaczął do mnie coś mówić to powiedziałam że muszę je założyć bo nie słyszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2018 o 00:26, MALWA napisał:

Tylko się nieśmiało przypomnę ......

 

Dnia 10.01.2018 o 08:49, elik napisał:

A czy Tysia ogłaszała Igunię na innych portalach ?

Przepraszam, nie zrobiłam, bo się nie wyrabiam... nawet na wątku "swoich" jestem z doskoku.... :(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Elisabeta napisał:

 Eliku, ale fajnie to napisałaś...smile.gifsmile.gif 

Ze wzrokiem chyba wszyscy tak mamy z latami... Chociaż mam na osiedlu Sąsiadkę, która ma 86 lat, bardzo lubi czytać książki i nie używa żadnych okularów. Ale to się bardzo rzadko zdarza... 

86 lat i bez okularów może czytać  fiu, fiu, fiuuuu. Pozazdrościć, a jest czego :) I wieku, i wzroku :)

14 godzin temu, Isiak napisał:

Moja mama też bardzo długo miała dobry wzrok, więc liczyłam na dobre geny :) ale się przeliczyłam. Wzrok się popsuł i teraz bez okularów ani rusz. Pewnie komputery, telewizja mają w tym swój udział - pokolenie mamy nie miało z tym problemu. Straszliwie się boję, że mogę dojść do etapu, kiedy nawet okulary niewiele pomogą - bez mojej pasji, jaką jest haft, chyba nie dam rady żyć... I książek tyle kartonów czeka na przeczytanie...

Z pewnością ekrany telewizorów, czy komputerów dobrze na wzrok nie wpływają, ale też i nasi rodzice w ogóle byli zdrowsi.

13 godzin temu, Olena84 napisał:

Pocieszę was, ja od 20 lat nosze okulary czyli od kiedy miałam jakieś naście lat, a wadę mam -7 :( czyli bez okularów nie widzę prawie nic, dodatkowo soczewki które kiedyś nosiłam spowodowały problem z rogówką, więc ani soczewki ani operacja oczu nie wchodzi w grę:( a ostatnio złapałam sie na tym, że jak na chwile zdjęcłam okulary i ktoś zaczął do mnie coś mówić to powiedziałam że muszę je założyć bo nie słyszę ;)

Dobre :) :) :)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, nie zrobiłam, bo się nie wyrabiam... nawet na wątku "swoich" jestem z doskoku.... :(

Nic to Tysiu. Z mojej strony to było pytanie "porządkowe" żeby wiedzieć gdzie Igunia jest ogłaszana i gdzie by tu jeszcze można było wyróżnić jej ogłoszenie :) Podziwiam Cię, że jest Cię tyle na dogo na różnych wątkach, a przecież studia też pochłaniają masę czasu. Czy Ty tak w ogóle masz czas na odpoczynek, na sen ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Nic to Tysiu. Z mojej strony to było pytanie "porządkowe" żeby wiedzieć gdzie Igunia jest ogłaszana i gdzie by tu jeszcze można było wyróżnić jej ogłoszenie :) Podziwiam Cię, że jest Cię tyle na dogo na różnych wątkach, a przecież studia też pochłaniają masę czasu. Czy Ty tak w ogóle masz czas na odpoczynek, na sen ?

Ostatnio rozmawiałyśmy o czasie... tak to już jest... ;) Staram się być z bezdomniakami, ale teraz muszę być mniej. Jak tylko skończy się gorący okres zaliczeń i egzaminów, na pewno wrócę do ogłaszania... Igusia jest pierwsza w kolejce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2018 o 19:47, elik napisał:

Też tak myślę i w takim razie wyróżniłam ogłoszenie Iguni na OLX.  Nie ma zbyt dużo kasy więc ma to ode mnie w prezencie.

Iga.png.b13b9bdfaf80502513491862001c0c75.png

Dziękuję Elu za wyróżnienie ogłoszeń dla Igi  !

To wspaniały prezent dla suczynki !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ostatnio rozmawiałyśmy o czasie... tak to już jest... ;) Staram się być z bezdomniakami, ale teraz muszę być mniej. Jak tylko skończy się gorący okres zaliczeń i egzaminów, na pewno wrócę do ogłaszania... Igusia jest pierwsza w kolejce.

Dziękuję za Igunię !

A tymczasem ucz się pilnie, odpoczywaj, wysypiaj się i powtarzaj, by nie zawalić egzaminów. 

Takie egzaminy to jednak ciężka praca. Studia wspominam bardzo dobrze, ale egzaminów nie lubiłam.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bakusiowa napisał:

Bakusiowa zapomniała lecz dobrze, że MALWA przypomniała o obietnicy. Czy gdzieś są zapisane finanse?


Owszem, rozliczenie jest na 3 stronie wątku. Z pierwszej strony tez można wejść, poprzez link pod pierwszym postem.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Malwa wybacz, że na Twoim wątku też zaproszę na bazarek dla czterech wyrzuconych szczeniaczków. Zbieramy na transport do DT.

 

... nawet trzeba! jutro zajrzę, dzisiaj już nic ze mnie nie będzie...padam na .. twarzdobani.gif

 

6 minut temu, MALWA napisał:

Kochani, nie zapominajcie prosze o Iguni !

... nie ma takiej opcjipaluszkiem.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Eliczku  kochana, na Igi  konto wpłynie 122 zł z wątku Foksika i Figi.

Kasę przeleje Aldrumka.

Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku szczeniaków :

 

Oczywiście dam znać, jak tylko kasa zamelduje się na koncie suni :)

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Bakusiowa zapomniała lecz dobrze, że MALWA przypomniała o obietnicy. Czy gdzieś są zapisane finanse?

Bardzo proszę link do postu rozliczeniowego :)

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Eliczku  kochana, na Igi  konto wpłynie 122 zł z wątku Foksika i Figi.

Kasę przeleje Aldrumka.

 

Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku szczeniaków :

 

12.01. na konto Iguni wpłynęła kwota 122,00 zł  - pozostałość majątku Figuni i Foksika, którzy maja już swoje DSy.

Obecnie na koncie Iguni znajduje się kwota 560,40 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...