Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

32 minuty temu, Havanka napisał:

Eluś a Ty jej robiłaś OLX. Może nowy tytuł ściągnie uwagę potencjalnych chętnych?

Igunia ma ode mnie tytuł: Iga, bursztynowa psia piękność, czeka na swoją ukochaną panią.

Na jaki proponujesz zmienić ?

Może na: Iga, bursztynowa księżniczka, czeka na swoją ukochaną panią.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Super ! Mnie się podoba .

 

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Bardzo ładnie, Eliku. smile.gif Też mi się podoba. 

Bardzo Wam dziękuję :) W takim razie zmieniam :)

Zastanawiam się tylko czy nie wymienić trochu zdjęć z łóżkowych na takie zabawowe. Nie wiem tylko czy Igunia ma takie, ale jeśli nie ma to poprosimy Anecik, a Ona zrobi nam pięęęęękne zdjęcia ogłoszeniowe :)  Teraz większość zdjęć Igunia ma na łóżku, czy fotelu i jeszcze ktoś gotów pomyśleć,m że Igunia nic tylko na łóżeczku by leżała, a przecież tak nie jest. No chyba, że jest ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję :) W takim razie zmieniam :)

Zastanawiam się tylko czy nie wymienić trochu zdjęć z łóżkowych na takie zabawowe. Nie wiem tylko czy Igunia ma takie, ale jeśli nie ma to poprosimy Anecik, a Ona zrobi nam pięęęęękne zdjęcia ogłoszeniowe :)  Teraz większość zdjęć Igunia ma na łóżku, czy fotelu i jeszcze ktoś gotów pomyśleć,m że Igunia nic tylko na łóżeczku by leżała, a przecież tak nie jest. No chyba, że jest ?

Eliczku - takich zabawowych to chyba nie ma. Ma te z pierwszej strony, w kwiatkach, w trawie. 

Mysle, ze moznaby jej zrobic takie przy nodze, aby bylo wiadomo jaka jest wysoka.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Eliczku - takich zabawowych to chyba nie ma. Ma te z pierwszej strony, w kwiatkach, w trawie. 

Mysle, ze moznaby jej zrobic takie przy nodze, aby bylo wiadomo jaka jest wysoka.

Jak nie ma to bardzo prosiemy Anecika, coby zrobił suni takie fikuśne zabawowe zdjątka :)  Anecik robi takie super zdjęcia do ogłoszeń. S8unia śliczna, a oddzewu naogłoszenianie ma :(

Faktycznie przydałoby się zdjęcie z człowiekiem, żeby było widać jej wielkość.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Olena84 napisał:

Iga podobno wpadła w oko "mojemu" Blekusiowi, razem siedzą z dala od innych psiaków;), myślałam o wspólnych ogłoszeniu jako o zakochanej parze, ale to chyba byłby cud jakby ktoś chciał dwa psiaki w tym starszego czarnego Blekusia;/

Cuda się zdarzają :) Nie będziesz wiedzieć, czy się uda, póki nie spróbujesz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anecik napisał:

Poproszę o czas do niedzieli na zdjęcia. Sporo psich spraw na głowie...weci, wizyty PA, wizyty osób chętnych na psiaki itd....

To oczywizda ważniejsze i oby jak najwięcej poza wetem oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Olena84 napisał:

Iga podobno wpadła w oko "mojemu" Blekusiowi, razem siedzą z dala od innych psiaków;), myślałam o wspólnych ogłoszeniu jako o zakochanej parze, ale to chyba byłby cud jakby ktoś chciał dwa psiaki w tym starszego czarnego Blekusia;/

 

14 godzin temu, elik napisał:

Cuda się zdarzają :) Nie będziesz wiedzieć, czy się uda, póki nie spróbujesz :)

 

13 godzin temu, anica napisał:

Ja wierzę w cuda!285.gif

 

13 godzin temu, elik napisał:

Ja też :)

 

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Olenko, może spróbować?...smile.gif Wspólne zdjęcie Iguni i Blekusia by się przydało,,, smile.gif 

 

Może ktoś bardzo zakochany, taki zwierzolub  przygarnąłby sobie dwa nierozłączne psiaki np. na WALENTYNKI.

 

Może warto spróbować ?  Ogłoszeń nigdy nie za wiele...

 

Miałby ktoś taki pakiet dwa w jednym.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anecik napisał:

Poproszę o czas do niedzieli na zdjęcia. Sporo psich spraw na głowie...weci, wizyty PA, wizyty osób chętnych na psiaki itd....

 

4 godziny temu, anica napisał:

Oj!.. tak Aneciku ,masz sporo na głowie!  poczekamy i tak nie mamy wyjściaz_jezorem.gif

 

27 minut temu, elik napisał:

To oczywizda ważniejsze i oby jak najwięcej poza wetem oczywiście :)

 

Aneciku kochana, psie sprawy najważniejsze,  a na zdjęcia poczekamy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...