Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

Dnia 9.01.2018 o 13:57, elik napisał:

Może za często ?  Niechby przez tydzień było na dane miasto. Najlepiej zmieniać po weekendzie tak w poniedziałek, wtorek.

Przybywa obserwacji więc jeśli ktoś będzie chciał to wróci do ogłoszenia obojętnie gdzie ono będzie :)

Oprócz tego zrobiłam na ZG zwykłe.

 

Niestety moderator dopatrzył się podobieństwa i mi je usunął . 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Przybywa obserwacji więc jeśli ktoś będzie chciał to wróci do ogłoszenia obojętnie gdzie ono będzie :)

Oprócz tego zrobiłam na ZG zwykłe.

Niekoniecznie Boguniu. Bo jeśli ktoś szuka w dolnośląskim,a Ty po kilku dniach przeniesiesz do innego województwa, to już go raczej nie znajdzie :) Ogłoszenie umieszcza się w konkretnym województwie i w innych wojew. go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Niekoniecznie Boguniu. Bo jeśli ktoś szuka w dolnośląskim,a Ty po kilku dniach przeniesiesz do innego województwa, to już go raczej nie znajdzie :) Ogłoszenie umieszcza się w konkretnym województwie i w innych wojew. go nie ma.

Wiem Eluś .Tylko jeśli  ktoś dodał ogłoszenie do obserwowanych to obojętnie gdzie to ogłoszenie jest - w którym woj. czy mieście on je widzi :) Wiem ,że to daje mu mniejsze szanse bo jak ktoś później wejdzie w poszukiwaniach psiaka to go już w jego mieście nie będzie...ale polatam sobie jeszcze trochę. Może to coś da...a jak nie to znowu mu wykupię i nie będę tak często zmieniała miasta :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Moja kochana siostra rozjaśniła troszeczkę zdjęcia Teosia. Proszę się częstować, może pomogą na olx? Jeśli są oki to rozjaśni więcej zdjęć.

pies2.jpg.024e84c8a8f0d498bff501df8219efe1.jpgpies1.jpg.5cbc70c19c9f119b5ea2db5ced8472b6.jpgpies3.jpg.8d4db6f540dc5fdce384edcd159b1ed8.jpg

Ślicznie dziękuję!

Fajnie wszystko widać :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, uxmal napisał:

i jeszcze kolejne

 

Dziękuję. Przydadzą się do podmienienia zdjęć :)

20 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj  (11.01.) na konto Teosia wpłynęło .20,00 zł  od  RudyKas.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a57ddec8c917_kwiatki6.gif.c5a0cb95a1a671535e4eec50e0e124e8.gif

Pięknie dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Havanka napisał:

Niestety ja już nie mogę skorzystać z tych zdjęć, choć są śliczne, bo usuną mi całe ogłoszenie. Czekam na nowe fotki.

Ktoś się dopatrzył :/

 

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Że też ludzie nie zauważją takiego przystojniaka!

Też się ciągle dziwię :(

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tianku napisał:

Śliczny ten Nasz Teoś :)

 

Teosiu przepraszam za spam znajoma mnie prosiła o zapytanie:
"Potrzebujemy leku o nazwie: VETARAXOID"  lek wycofany w Polsce ale może ktoś jeszcze ma jakieś zapasy? podobno w Czechach jest dostepny
 

Taki spam to nie spam ;)

 

14 minut temu, Jo37 napisał:

Czy mogę poprosić o potwierdzenie na wątku bazarku ( link w podpisie) wpłaty 67,50 .

Elu Kochana czy możesz to zrobić ? :)

Bardzo Asiu za pomoc DZIĘKUJEMY :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...