Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

56 minut temu, Tyśka) napisał:

Nie wiem, gdzie mam to napisać, a właśnie wyczytałam na FB... Zmarła Taks :(

Bardzo smutne. Pomagała psom z dogo szyjąc i sprzedając na bazarkach piękne szelki, obroże i smycze. Było to lata temu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Bardzo smutne. Pomagała psom z dogo szyjąc i sprzedając na bazarkach piękne szelki, obroże i smycze. Było to lata temu. 

Wiesz może w jakim wieku była?
Kolejna strata dla bezdomniaków  :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Zaglądam słonecznym rankiem z nadzieją na lepsze wieści od Elik. Może jednak?

Zdrowia życzymy wszystkim. 

 

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Eliczkowe lapenki przytulam 

Sciskam mocno mocno elikowa ciociu

Chyba jednak nieco lepiej  :)  Zaczęła wstawać i chodzić za mną. Wprawdzie idzie jej to jak po grudzie, co rusz to łapeńki się plączą, uginają i wali pyszczkiem w podłoże, ale ląduje miękko, bo wszystkiej jej ścieżki wyłożone podgumowaną wykładziną. Była na spacerku porannym i południowym. Wyprowadzamy ją wspierając ręcznikiem przełożonym pod brzuszkiem. Już dwa razy w pełni się wypróżniła. Dzisiaj i wczoraj  :)  Dzisiaj kupiłam jej (za poradą bou) lek na poprawę krążenia mózgowego, mam nadzieję, że będzie korzystnie wpływał na funkcjonowanie jej mózgu. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

 

Chyba jednak nieco lepiej  :)  Zaczęła wstawać i chodzić za mną. Wprawdzie idzie jej to jak po grudzie, co rusz to łapeńki się plączą, uginają i wali pyszczkiem w podłoże, ale ląduje miękko, bo wszystkiej jej ścieżki wyłożone podgumowaną wykładziną. Była na spacerku porannym i południowym. Wyprowadzamy ją wspierając ręcznikiem przełożonym pod brzuszkiem. Już dwa razy w pełni się wypróżniła. Dzisiaj i wczoraj  :)  Dzisiaj kupiłam jej (za poradą bou) lek na poprawę krążenia mózgowego, mam nadzieję, że będzie korzystnie wpływał na funkcjonowanie jej mózgu. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

Oby przyniosły dalszą poprawę, tego z serca życzę !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Elu cieszę się ,że u Was choć trochę lepiej. I oby powoli, powoli zdrówko wracało!

Też ogromnie się cieszę, bo to jest "zapłata" za nasze  starania. Jutro sunia nie będzie wyprowadzana, bo mąż pracuje, a wyprowadzenie suni na spacer wymaga współpracy dwojga osób. Gdybym miała pomocniczy przyrząd to próbowałabym sama wyprowadzić ja na spacer. Ale środa juz wkrótce i mam nadzieję, że coś zaradzimy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Nadziejka napisał:

Eliczku cieszczie sie kazda chwila kazdnym dniem wspolnie 

                                    kazdym psim usmiechem 

                             przytulaj caluj ile tylko sil

Dziękuję Nadziejeczko  :) Tak właśnie robimy  :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyśka) napisał:

Zaciskam kciuki za Masię i za Was <3
 

 

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Gorace pozdrowienia zasylam 

Mroznica i wietrzysko niemile wszedzie a nadchodza jeszcze wieksze

Dziękujemy bardzo. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Bardzo chciałabym, żeby Masiulka zaczęła wychodzić na spacerki. Spokojne, ale samodzielne, bez podtrzymywania ręcznikiem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Odezwę się chociaż wieczorem choć czytam od rana. Trzymaj się  Elik fizycznie i psychicznie. 

Dzięki wielkie  :)

Ja nie mam czasu ani na czytanie, ani na pisanie, ale muszem  :)

Robię bazarek dla wszystkich moich podopiecznych, bo wszyscy maja braki finansowe. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...