Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witam w poniedziałkowy poranek. Za oknem jeszcze ciemno,wilgotno i nieprzyjemnie.  Nie lubię takiej pogody ale przecież nic nie można zrobić.  Trzymajcie się w  zdrowiu,  rękoma i nogami!

image.jpeg.7858f5f56d8daf2cf4f8c15a544206fd.jpeg

Witaj  :)
U mnie już nie ciemno, ale ponuro i wilgotno.  Ty także trzymaj się zdrowia czym się da   :)

choinka9.jpg.6a685e7bb3be458a5f95215a67569ab8.jpg

Link to comment
Share on other sites

I do środy dotarliśmy,  czas jest nieubłagany. Życzę wszystkim jak najmniej pracy - trochę kurzu nikomu nie zaszkodzi a odpocząć trzeba, własne zdrowie ważniejsze. Wiele lat do tego do chodziłam i chyba wreszcie udało mi się. Prawdę mówiąc - to życie jest najlepszym nauczycielem. Każdy wiek  ma swoje prawa choć ciężko pogodzić się z tym. Ale  warto.

Tak więc - odpocznij cie, niechaj święta będą radością a  nie  przyczyną zmartwień i cierpień. Trzymajcie się!

Stylowi.pl - Odkrywaj, kolekcjonuj, kupuj

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2020 o 05:57, Nesiowata napisał:

I do środy dotarliśmy,  czas jest nieubłagany. Życzę wszystkim jak najmniej pracy - trochę kurzu nikomu nie zaszkodzi a odpocząć trzeba, własne zdrowie ważniejsze. Wiele lat do tego do chodziłam i chyba wreszcie udało mi się. Prawdę mówiąc - to życie jest najlepszym nauczycielem. Każdy wiek  ma swoje prawa choć ciężko pogodzić się z tym. Ale  warto.

Tak więc - odpocznijcie, niechaj święta będą radością a  nie  przyczyną zmartwień i cierpień. Trzymajcie się!

Stylowi.pl - Odkrywaj, kolekcjonuj, kupuj

 

Nesiu sama prawda, cała prawda, tylko niestety życie nie zawsze pozwala stosować się do tej mądrej maksymy :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie w  pierwszy  dzień świąt. Jakoś za oknem nie widać świątecznej otoczki. Jest szaro, buro i nic człowieka nie zachęca do wyjścia z domu. Wprawdzie chwilowo nie pada ale dość wody jest pod nogami. Może jeszcze się zmieni? Oby!

Wczoraj  miałam mieć samotną wigilię a okazało się, że nic z tego nie wyszło. Ktoś nade mną czuwał? Zadzwoniłam do sąsiadów złożyć życzenia i zapytali czy brat jest w domu. Kłamać to ja specjalnie nie umiem więc, zgodnie z prawdą, po wiedziałam że pracuje.  Zaprosili mnie do siebie. Z oporami, ale poszłam. Nawet Mikołaj tam nie  znalazł!

Udanego  wypoczynku życzę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy w drugi dzień świat,  właściwie już prawie po świętach. I nadal bez śniegu. Żadnego uroku, zwykły  dzień tylko nie widzę przez okno parkujących samochodów i mniej ich przejeżdża. No, może jest ciut chłodniej. Cała różnica...

Zdrowia życzymy wszystkim i  jak najszybszego powrotu do normalności.

Link to comment
Share on other sites

U  mnie nadal bez śniegu, za to  wieje jak diabli. Nieciekawa  ta pogoda, najlepiej  siedzieć w domu.  Choć muszę przyznać, że Ptysiowi w niczym to nie przeszkadza - potrzymał mnie trochę w drzwiach . Miał nieodpartą ochotę na włóczenie się. Teraz już spokojnie śpi, podobnie  jak  koleżanki. Sama będę musiała iść w ich ślady,  ale to już trochę później. Poczekam na  możliwość wypuszczenia kur, w tedy już  będę całkiem wolna. 

Odpocznijcie po świętach!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Mam nadzieję,że NR będzie lepszy czego i Wam życzę!

Oby to były prorocze słowa! Dość już tej czarnej rzeczywistości. Coraz gorzej człowiek to znosi. Zwłaszcza, że w tunelu nie widać żadnego, nawet bladego, światełka. Trudno  nazwać to życiem, raczej wegetacją.  Na dłuższą metę nikt tego nie wytrzyma, przynajmniej psychicznie.

Trzymajcie  się.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2020 o 23:55, elik napisał:

Na własne przemyślenia nie ma czasu  :(  Kiedy to się zmieni?

Chyba nikt nie zna odpowiedzi na takie pytanie. Życzymy wszystkim  spokojnego ostatniego dnia roku (nocy też!) a w Nowym Roku - zdrowia i wreszcie normalności!

gify noworoczne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

U mnie na nowo słychać strzały! Myślałam, że dziś jednak nie będzie poprawek. Złudne nadzieje.

Z zadowoleniem muszę powiedzieć, że u mnie w tym roku zdecydowanie mniej było huków i przed godziną 12:00 i po. Dzisiaj strzelają, ale bardzo umiarkowanie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety i u nas nadal słychać wystrzały:)

Może mniej niż w zeszłym roku ale jednak. Moja sunia od sylwestra sika tylko po dwa razy. Niestety strach ją paraliżuje i nici z sikania. Biedne te wszystkie psiaki...

Byłam na FB. Ile znowu psiaków zaginęło :( Nie wiem dlaczego ludzie są tak nieodpowiedzialni.

Link to comment
Share on other sites

U  mnie dziś jakoś (na razie) cicho. I oby tak zostało. Lala powoli dochodzi do siebie. Dzisiejszy dzień cały taki pochmurny, beznadziejny. Nic się  człowiekowi nie chce robić, udało mi się trochę przespać,psy były bardzo zadowolone z takiego rozwoju sytuacji. Za chwilę zapadnie zmrok. I drugi dzień roku będzie za nami.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Byłam na FB. Ile znowu psiaków zaginęło :(

A ile zginęło, bo serduszko nie wytrzymało strachu?  Czytałam o jednym i wystarczy mi.
W TV pokazana była  ulica pewnego miasta, chyba we Włoszech, usłana, dosłownie usłana, martwymi ptakami.
W Polsce jakiś dewiant odpalił petardę, którą wcześniej przyczepił do głowy bezdomnego kota. Drugiego oblał jakimś płynem i pewnie chciał podpalić, ale temu kotu szczęśliwie udało się wyrwać z rąk oprawcy i uciekł.

Przecież to się w głowie nie mieści  :( :( :(  

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

W Polsce jakiś dewiant odpalił petardę, którą wcześniej przyczepił do głowy bezdomnego kota. Drugiego oblał jakimś płynem i pewnie chciał podpalić, ale temu kotu szczęśliwie udało się wyrwać z rąk oprawcy i uciekł.

Przecież to się w głowie nie mieści  :( :( :(  

Dokładnie - w Siedlcach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...