Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

21 minut temu, Nesiowata napisał:

To dotyczy kąta widzenia.W badaniach wyszło, że zmniejsza się i dlatego trzeba to zablokować.

Dobrze, że w porę zostało to zauważone i wdrożone leczenie. W myśl zasady, im wcześniej, tym lepiej, pewnie łatwiej będzie usunąć zmiany.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2020 o 12:46, elik napisał:

Dobrze, że w porę zostało to zauważone i wdrożone leczenie. W myśl zasady, im wcześniej, tym lepiej, pewnie łatwiej będzie usunąć zmiany.

Zmian pewnie nie da się cofnąć,trzeba zatrzymać na bieżącym poziomie. Tyle,że ja na prawdę nie widzę jakichkolwiek zmian,dla mnie wszystko jest takie samo jak przed laty. Człowiek przyzwyczaja się błyskawicznie do tego co jest.

Zdrowia życzę.

Link to comment
Share on other sites

Ja kompletnie nie radzę sobie z czasem  :(  Ciągle mi go brakuje, a tu coraz to nowe obowiązki dochodzą.  Wyć się chce. Mojego Alficzka dopadł cushing  :(  ale to już chyba wiecie z innych wątków.  Biedaczysko ciągle chce mu się pić i jeść i musi mieć założoną pieluszkę, bo nie ma kontroli nad oddawaniem moczu  :(  Jak nie urok, to ...

Link to comment
Share on other sites

Szybko minęła mi ta pochmurna,wietrzna niedziela.  Już dość długo ciemność za oknem. Wybrałam się dziś na  chwilę w pole przynieść choć  trochę kukurydzy.  Przyniosłam niewielką torbę ale  przewiało mnie okrutnie. A  jutro  ma  być zimno. Nieciekawie ale jakoś trzeba to przetrzymać.

Życzę wszystkim zdrowia i jak najmniej zmartwień w nowym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Niestety wszystkie nas dopadł ciągły niedoczas. Obowiązki, obowiązki...  i zamiast żeby coraz ich mniej było, to coraz więcej i więcej się ich pojawia  :(  Tracę nadzieję, że kiedyś będzie lepiej.

Lepiej myśleć pozytywnie - w końcu musi być lepiej!  Nie ma innej opcji. Zdrowia jak najwięcej wszystkim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam  w piątkowy poranek -znów szaro - bury. Przedwczoraj miałam zabieg na drugie oko, wczoraj pojechałam na kontrolę ciśnienia dna oka - wszystko w porządku, nawet lepiej niż przed zabiegami, co dla mnie było wielkim zaskoczeniem. Teraz już mogę nie myśleć aż do wizyty w lutym.  

Spokojnego (w miarę możliwości) dnia życzę.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Nesiowata napisał:

Witam  w piątkowy poranek -znów szaro - bury. Przedwczoraj miałam zabieg na drugie oko, wczoraj pojechałam na kontrolę ciśnienia dna oka - wszystko w porządku, nawet lepiej niż przed zabiegami, co dla mnie było wielkim zaskoczeniem. Teraz już mogę nie myśleć aż do wizyty w lutym.  

Spokojnego (w miarę możliwości) dnia życzę.

                  100+ Best Misie images | miś pluszowy, baby cakes, obrazy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...