Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dnia 17.06.2018 o 16:40, Nadziejka napisał:

Olenko

 wysylam ku Tobie z kramiczku

                 45 zl! dla Grzesiunia

 pooozdrawuniam

Ewuniu dziekuję, wejdę na konto wieczorem lub rano i potwierdzę na bazarku

Dnia 17.06.2018 o 19:56, Murka napisał:

On lękliwy jest nadal, głośny dźwięk, gwałtowny ruch i Grzesio wpada w lekką panikę. Na ogrodzie chodzi nadal na smyczy i długo sobie pochodzi, bo do wyciągniętej ręki nie podejdzie (wprost przeciwnie, cofa się i napina smycz). Ale ogólnie jest śmielszy, chodzi na luźnej smyczy blisko mnie, często tuż przy nodze (jak nie próbuję go dotknąć) lub dla odmiany niemal biega, ogon w górze, uśmiech na pysku. 

Fajnie, że się zapomina, może jeszcze trochę czasu i będzie przytula bo zapomni że się bał;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry kary Książę. Wracaj do dawnych nawyków - trzeba sprzątać i pilnować młodzieży. Ostatnio rozleniwiłeś się w tym zakresie. Nie możesz usiąść na zadku i oglądać sobie otoczenia, trzeba trochę popracować. Nie mów, że dodane na papierze lata wywarły jakiś wpływ na Ciebie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem, Grzesiu. happy.gif

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry kary Książę. Wracaj do dawnych nawyków - trzeba sprzątać i pilnować młodzieży. Ostanio rozleniwiiłeś się w tym zakresie. Nie możesz usiąść na zadku i oglądać sobie otoczenia, trzeba trochę popracować. Nie mów, że dodane na papierze lata wywarły jakiś wpływ na Ciebie. 

Może Murka nie doczytała na wątku i nawet nie wie, jaki skarb zyskała w postaci Grzegorza...  Jak trzeba się zaopiekować psimi maluchami, to on przecież zawsze pierwszy chętny. happy.gif

Spokojnego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze filmik, ale muszę wrzucić na youtube.

Grześ zaczyna się robić coraz bardziej ciekawski nie tylko na ogrodzie, ale też w domu czuje się coraz pewniej, zagląda do różnych kątów.

 

Koszty szczepienia Grzesia (wirusówki + wścieklizna) to 48 zł + koszt dojazdu weta 6,20 zł (25 zł na 4 psy):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5a05c24551c44ed2

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Grześ pozdrawia:)

 

bdaa1d2733af5d6bgen.jpg

 

cudny jest, ja jestem Grzesiową urodą zachwycona, coś jest w nim takiego wzruszającego, oby ktoś jeszcze to zobaczył!

9 godzin temu, Murka napisał:

Mam jeszcze filmik, ale muszę wrzucić na youtube.

Grześ zaczyna się robić coraz bardziej ciekawski nie tylko na ogrodzie, ale też w domu czuje się coraz pewniej, zagląda do różnych kątów.

 

Koszty szczepienia Grzesia (wirusówki + wścieklizna) to 48 zł + koszt dojazdu weta 6,20 zł (25 zł na 4 psy):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5a05c24551c44ed2

Dziękuję, dziś zapłacimy. Też mam jakiś stary filmik i nie wiem co gdzie i jak się tu wrzuca:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...