Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dobrego dnia Grzesiu - nareszcie trochę wilgoci za oknem, teraz nawet coś w rodzaju mgły (co bardzo nie podoba się Lali - miała opory przed wyjściem za drzwi, potrzebowała bodźca w postaci mojego osobistego przekroczenia progu; ziemia paruje a ona zrobiła się francuskim pieskiem). 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Grzesiu - nareszcie trochę wilgoci za oknem, teraz nawet coś w rodzaju mgły (co bardzo nie podoba się Lali - miała opory przed wyjściem za drzwi, potrzebowała bodźca w postaci mojego osobistego przekroczenia progu; ziemia paruje a ona zrobiła się francuskim pieskiem).

Witaj Grześ, witaj Nesiowata :)

Lalunia ma rację, bo kto to widział, żeby w taka mgłę wysyłać Lalunię :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Witaj Grześ, witaj Nesiowata :)

Lalunia ma rację, bo kto to widział, żeby w taka mgłę wysyłać Lalunię :)

Normalnie to ona pierwsza wyskakuje (obojętnie o której godzinie dnia czy nocy) zrobić siusiu.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

No tak, ale sama przyznasz, że nie w taką pogodę :)

Tyle, że mnie pogoda odpowiada. O dziwo - nawet Misiek nie miała zastrzeżeń, a to właśnie z nim są zawsze problemy kiedy za drzwiami mokro, czasem nawet trzeba go zwyczajnie wypchnąć.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Nesiowata napisał:

Tyle, że mnie pogoda odpowiada. O dziwo - nawet Misiek nie miała zastrzeżeń, a to właśnie z nim są zawsze problemy kiedy za drzwiami mokro, czasem nawet trzeba go zwyczajnie wypchnąć.

Kochaaaaana, bo Wy to nie jesteście Lalunia! :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

ona jest przyzwyczajona do wszelkich możliwych warunków. Coś szybko o tym zapomniała. Dlatego uważam, że zrobiła się francuskim pieskiem.

Łatwo się przyzwyczaić do dobrego:) 

Link to comment
Share on other sites

Spokojnego i radosnego piątku Czarnulku. A przy okazji - dziś nie było mgły i Lala nie miała żadnych obiekcji przed przekroczeniem progu domu. Poszło jej to błyskawicznie - pod drzwiami już czekały koty, które ostatnio wszystkie noce spędzają poza domem. Chyba jest im zbyt gorąco. Śpią blisko drzwi, każda znalazła sobie odpowiednie miejsce. Za to w dzień śpią w domu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Spokojnego i radosnego piątku Czarnulku. A przy okazji - dziś nie było mgły i Lala nie miała żadnych obiekcji przed przekroczeniem progu domu. Poszło jej to błyskawicznie - pod drzwiami już czekały koty, które ostatnio wszystkie noce spędzają poza domem. Chyba jest im zbyt gorąco. Śpią blisko drzwi, każda znalazła sobie odpowiednie miejsce. Za to w dzień śpią w domu.

zazdroszczę domku!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłaty: 

- LupusNord - 20zł - 09.07

- p. Agnieszka od elik - 50zł - 11.07

 

Wyróżniłam olx na lublin, chętnie wyróżnimy na Warszawę od Tyśki. wyróżniłam też gumtree, jeste trochę tych wyświetleń, może jednak ktoś i tam go wypatrzy;)

Z olx - wyświetleń 442, pobrań telefonów - 3, 8 obserwatorów

gumtree - wyświetleń - 782, 1 odsłona telefonu

Link to comment
Share on other sites

Dobrej soboty Grzesiu.

Dziś Lala zaskoczyła mnie z samego rana. Wbrew temu co było wczoraj - ledwo otworzyłam drzwi (padał deszcz)  Lalka wyskoczyła jak z procy. I nawet nie spieszyła się z powrotem do domu. Co prawda - dokładnie omijała kałuże, ale spokojnie spacerowała. I  gdzie tu psia logika? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dobrej soboty Grzesiu.

Dziś Lala zaskoczyła mnie z samego rana. Wbrew temu co było wczoraj - ledwo otworzyłam drzwi (padał deszcz)  Lalka wyskoczyła jak z procy. I nawet nie spieszyła się z powrotem do domu. Co prawda - dokładnie omijała kałuże, ale spokojnie spacerowała. I  gdzie tu psia logika? 

Może my ludzie jesteśmy "za głupi", żeby to zrozumieć... Lala wie i Grzesio pewnie też.  happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Cały czas kciuki za naszego Czarnulka... Dobrej soboty wszystkim Grzesiowym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoni pan w sprawie Grzesia, ale jak dowiedział się że to niedaleko Lublina a nie Warszawa to powiedział, że znajdzie psa z Warszawy. Nie brzmiał dobrze, więc może i dobrze się stało.

Ale dzwonią ludzie, oby w końcu ktoś poważny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...