Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Myślałam, że Grześ będzie zawsze spięty i wypłoszony na spacerach. Tymczasem on już biega! Ogon już prawie cały czas w górze. Dzisiaj nawet podbryknął do Kiry w celu zabawy:) Dużo lepiej czuje się na ogrodzie jak są jakieś psy. 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2018 o 15:08, Nadziejka napisał:

Olenko cudna moja

 z kramiku Nadziejkowego bedzie kilka dyszeczek

                          dla Grzesinka

 

 ale jeszcze dzien moze dwa

 i bede slac . jak juz calosci miec bede

                            scsikuuuuniam serduchem

Dziekujemy Ewciu, to bardzo duża pomoc.

Dnia 12.06.2018 o 16:01, Murka napisał:

Grześ już czasami zaszczyca mnie machaniem ogonka:) Ma już przebłyski normalnego psiego zachowania: podchodzi do mnie normalnie, ale wpół kroku przypomina sobie, że jednak jest przecież wycofanym psiakiem i się zatrzymuje:)

Dziś był u nas wet, zaszczepił Grzesia. 

Nie wiem jaki wiek miał wpisany Grześ w książeczce, nasz wet ocenia go na minimum 8 lat, a nawet na ok. 10 lat:(

 

Książeczki nie udało się odzyskać, ale weterynarz z Celestynowa powiedział, że Grześ ma maksymalnie 5 lat i tak ma w ogłoszeniach - to zawsze jednak większa szansa na adopcje.  

16 godzin temu, Murka napisał:

Myślałam, że Grześ będzie zawsze spięty i wypłoszony na spacerach. Tymczasem on już biega! Ogon już prawie cały czas w górze. Dzisiaj nawet podbryknął do Kiry w celu zabawy:) Dużo lepiej czuje się na ogrodzie jak są jakieś psy. 

Bardzo się cieszę że Grześ sie już zadomowił i sobie tak dobrze radzi. 

Link to comment
Share on other sites

On lękliwy jest nadal, głośny dźwięk, gwałtowny ruch i Grzesio wpada w lekką panikę. Na ogrodzie chodzi nadal na smyczy i długo sobie pochodzi, bo do wyciągniętej ręki nie podejdzie (wprost przeciwnie, cofa się i napina smycz). Ale ogólnie jest śmielszy, chodzi na luźnej smyczy blisko mnie, często tuż przy nodze (jak nie próbuję go dotknąć) lub dla odmiany niemal biega, ogon w górze, uśmiech na pysku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...