Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 9.09.2017 o 12:45, Nesiowata napisał:

Dziś faktycznie jest piękna pogoda. Ale rano brat wrócił z pracy i mały czort śp;i razem z nim. Do mnie zagląda kiedy chce wyjść na dwór. Już całkowicie zapomniała o tym, że trzeba miskę omija się łukiem. Chyba domyśliła się, że piszę o niej bo już zameldowała się po moim krzesłem, chociaż niedawno wychodziliśmy na siusiu... Zresztą - wszystkie trzy otoczyły krzesło. Mam nadzieję, że do wieczora pogoda nie zmieni się i pójdziemy w wysoką trawę. Teraz psy są zmęczone i muszą sobie pospać, a pani niech się bierze za robotę. 

Nesiowata, a co Twój brat sądzi o Laleczce? jakie ma o niej zdanie? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2017 o 22:06, Havanka napisał:

Masz rację. Przegapiłam, bo głosów Usiatej nie zsumowałam od razu, tylko zapisałam 2 razy po 5 głosów. Stąd ta pomyłka. Usiata, wybacz ! Już wszędzie poprawiłam.

Havanko, proszę Cię, żadne "wybacz" Kwadr 

zwykłe ludzkie, małe, chwilowe niedopatrzenie, nawet nie ma o czym pisać (ja nie zwracam uwagi na takie drobiazgi)  Papa2 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Nesiowata, a co Twój brat sądzi o Laleczce? jakie ma o niej zdanie? 

Zadowolony - ma kumpla do spania (w miejsce Miśka) i psa, który "pomaga" mu we wszystkim. Coraz bardziej przywiązuje się do niej mimo, że Nesia zawsze wsadza między nich swój nosek. 

Dziś zostawiłam cała trójkę w domu, wróciłam po 2 godz. i wszystkie były całe!

Oczywiście rano by problemy z wyjściem na dwór - czego od nas chcesz, skoro za  drzwiami mokro? Teraz zrobiło się nawet przyjemnie i trzeba będzie czterołape zaprosić na mały spacer. 

Lal zmieniła sobie pory jadania. Śniadanie dobre jest po południu, a kolacja - w nocy. Wczoraj wieczorem nie chciała jeść, więc jej miseczka wylądowała na stole w kuchni. Rano była pusta, a tylko lalunia wskakuje na krzesło i zagląda na stół. Mała spryciula. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tego co czytam, Lalunia idealnie wpasowała się w rodzinkę i wie, jak "uwieść" faceta k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Danusiu, dzisiaj wysyłam przesyłkę do Ciebie, z fantami i gratisikami dla Laluni i pozostałych psiaczków. Daj znać, jak dotrze. 

Oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio niemal stale  pada, na spacerki trzeba wyskakiwać jak tylko jest okazja. Chociaż wczoraj wieczorem jak wyszliśmy - akurat zaczęło mżyć. I jakoś nie przestało. A my poszliśmy akurat w miejsce, gdzie jest ona dość wysoka (niestety -  drogowcy nie popisali się i kiedy było ciepło nie skosili). Miałam  wodę w klapkach, ale psy były zadowolone. Lalunia skakała jak zając, zaczepiała Neskę, Misiek ma swoje tempo, jest niezależny.

A dziś rano brat wrócił z pracy i mała urzęduje (tzn. śpi) razem z nim. Dziś spała ze mną, ale następną noc już na pewno spędzi z nim.

Chyba ma ochotę zaprzyjaźnić się z kotami, ale one nie wyrażają zainteresowania. Natomiast małą interesują kury. Dobrze, że chodzi na smyczy, bo przecież trzeba gonić wszystko co ucieka. No i pory jedzenia sama sobie ustala. Już od kilku dni trzymam jej miskę na stole w kuchni i je wtedy, kiedy chce.

A w ogóle to sama wskakuje na kolana, ciekawi ją komputer i wyglądanie prze okno. Bardzo domaga się głaskania i uwielbia lizanie ludzi, bez względu na to czy mają na to ochotę czy nie (wtedy jest trochę rozczarowana i tylko się przytula). Z sąsiadką witała się przez siatkę ogrodzenia  a i tak wylizała jej ręce (bardzo jej się spodobała).

Zaraz podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Około 25 września mamy zrobić badania krwi i  wtedy lekarze zdecydują na kiedy sterylizacja. Jeszcze trochę trzeba poczekać.

Dobrze. Czekam w takim razie na podanie całkowitych kosztów zabiegu (badania krwi, usunięcie guzów listwy i przepuklina?), wtedy przeleje pieniążki. 

A dzisiaj wysyłam za szczepienie. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze. Czekam w takim razie na podanie całkowitych kosztów zabiegu (badania krwi, usunięcie guzów listwy i przepuklina?), wtedy przeleje pieniążki. 

A dzisiaj wysyłam za szczepienie. 

 

W porządku.                   

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Około 25 września mamy zrobić badania krwi i  wtedy lekarze zdecydują na kiedy sterylizacja. Jeszcze trochę trzeba poczekać.

Nie ma co się spieszyć, do 25 września Lala jeszcze bardziej się wzmocni, a to bardzo ważne przed operacją.

 Trzymam wciąż kciuki za Lalunię i i jej nowe życie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lala bawi się miśkiem - biega z nim, podrzuca sobie, łapie i szarpie we wszystkie strony. Nawet na krzesło z nim wskakuje. Ma uciechę! Nie myślałam, że sama zacznie się bawić - mądra dziewczynka. I pilnuje go na każdym kroku. Kiedy wzięłam do ręki - zaczęła podskakiwać i próbowała mi odebrać. W końcu jej rzuciłam i zaczęła zabawę na nowo.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Nesiowata napisał:

Lala bawi się miśkiem - biega z nim, podrzuca sobie, łapie i szarpie we wszystkie strony. Nawet na krzesło z nim wskakuje. Ma uciechę! Nie myślałam, że sama zacznie się bawić - mądra dziewczynka. I pilnuje go na każdym kroku. Kiedy wzięłam do ręki - zaczęła podskakiwać i próbowała mi odebrać. W końcu jej rzuciłam i zaczęła zabawę na nowo.

Super!!! Bardzo się cieszę, że maskotki przypadły do gustu Lali k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig. Być może, to pierwszy pluszak w jej życiu..cudnie, ze potrafi się bawić!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...