Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Żałuję, że nie jestem nocnym markiem. Nie mogłam przeczytać pięknego postu Murki i na gorąco cieszyć się tu z Wami. Ale o poranku takie dobre wieści też są bardzo potrzebne.  

Kochany Apsik. 0heart.gif Znowu z Kirą. happy.gif

Dnia 25.04.2018 o 00:05, Murka napisał:

Apsik dzisiaj, jest jeszcze chudy, ale już nie tak suchy na  brzuchu:

Chłopak jest zdecydowanie zgrabniejszy niż przed operacją. happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Jak się czuje Apsiczek ?

Z bazarku będzie ok. 65 zł i od mojej wnuczki 22 zł , które uzbierała wrzucając monety o małym nominale do skarbonki.

Poker, podziękuj swojej kochanej Wnusi. 0heart.gif To największy dar, jaki dostał Apsik. Bardzo wzruszają dziecięce skarbonki rozbijane z dobrego serca. A przecież Wnusia mogłaby uciułane "grosiki" lekko wydać na przykład na rozpoczęcie kolejnej kolekcji modnych gadżetów, których teraz pełno nawet w najmniejszych sklepikach..iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Poker, podziękuj swojej kochanej Wnusi. 0heart.gif To największy dar, jaki dostał Apsik. Bardzo wzruszają dziecięce skarbonki rozbijane z dobrego serca. A przecież Wnusia mogłaby uciułane "grosiki" lekko wydać na przykład na rozpoczęcie kolejnej kolekcji modnych gadżetów, których teraz pełno nawet w najmniejszych sklepikach..iconwink.gif

To samo pomyślałam

Twoja wnuczka ma bardzo dobre i wrażliwe serduszko

odemnie też podziekuj:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Poker napisał:

Aż mi głupio z powodu wnuczki , bo ona nie jest małym dzieckiem tylko 20 !!! letnia studentką. Faktem jest ,że mogła te 20 zł wydać na fatałaszek czy lody ,a pomyślała o dobrym uczynku.

No to mamy anegdotkę, Poker. happy.gifhappy.gif Moja bogata wyobraźnia mnie poniosła, bo zobaczyłam zaraz dziesięcioletnią dziewczynkę rozbijającą skarbonkę dla naszego Apsika. iconwink.gif Ale w sumie to nic nie zmienia, bo Twoja trochę starsza wnuczka tak właśnie zrobiła. A dwudziestolatka tym bardziej miałaby na co pieniądze wydać.

Przyszłam tu w południe, bo chciałam napisać, że w poniedziałek dostanę od cioci 50 zł dla Apsika. happy.gif Jeszcze dla porządku dodam, że ciocia ma 82 lata. iconwink.gificonwink.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Aż mi głupio z powodu wnuczki , bo ona nie jest małym dzieckiem tylko 20 !!! letnia studentką. Faktem jest ,że mogła te 20 zł wydać na fatałaszek czy lody ,a pomyślała o dobrym uczynku.

ha.....ha.....

ale fajna dziewczyna,chciała pomóc choremu psiakowi,a to jest najważniejsze

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

No to mamy anegdotkę, Poker. happy.gifhappy.gif Moja bogata wyobraźnia mnie poniosła, bo zobaczyłam zaraz dziesięcioletnią dziewczynkę rozbijającą skarbonkę dla naszego Apsika. iconwink.gif Ale w sumie to nic nie zmienia, bo Twoja trochę starsza wnuczka tak właśnie zrobiła. A dwudziestolatka tym bardziej miałaby na co pieniądze wydać.

Przyszłam tu w południe, bo chciałam napisać, że w poniedziałek dostanę od cioci 50 zł dla Apsika. happy.gif Jeszcze dla porządku dodam, że ciocia ma 82 lata. iconwink.gificonwink.gif

A to ci dopiero.......Elisabeta,niedługo zaangażujesz w pomoc Apsikowi cała Rodzinę:)

Dziekujemy Twojej Cioci  bardzo serecznie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apisku, dzielny wojowniku, który podbijasz serca wszystkich... mam nadzieję, że jak już dojdziesz do siebie, to podbijesz czyjeś serce już tak na zawsze. Mam nadzieję, że pani doktor zaadoptuje inną sunię od Murki :) 

Hihi, ale tutaj radośnie. Wspaniale, że w pomoc Apsikowi angażują się ludzie w każdym wieku. Przydałoby się jeszcze bardziej porozsyłam zbiórkę na pomagam, bo stanęła w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

No to mamy anegdotkę, Poker. happy.gifhappy.gif Moja bogata wyobraźnia mnie poniosła, bo zobaczyłam zaraz dziesięcioletnią dziewczynkę rozbijającą skarbonkę dla naszego Apsika. iconwink.gif Ale w sumie to nic nie zmienia, bo Twoja trochę starsza wnuczka tak właśnie zrobiła. A dwudziestolatka tym bardziej miałaby na co pieniądze wydać.

Przyszłam tu w południe, bo chciałam napisać, że w poniedziałek dostanę od cioci 50 zł dla Apsika. happy.gif Jeszcze dla porządku dodam, że ciocia ma 82 lata. iconwink.gificonwink.gif

Moja wyobraźnia też odleciała,bo dodałam sobie chodzącą wnuczkę ze skarbonką po szkole podstawowej. Skarbonka w kształcie świnki do której dzieci wrzucaj grosiki.

A ciocia superaśna :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Apisku, dzielny wojowniku, który podbijasz serca wszystkich... mam nadzieję, że jak już dojdziesz do siebie, to podbijesz czyjeś serce już tak na zawsze. Mam nadzieję, że pani doktor zaadoptuje inną sunię od Murki :) 
 

Zaproponowałam pani Aquę... jakoś tak od razu o niej pomyślałam jak mi pani zaczęła opowiadać o warunkach i swoich obawach. Czy pani się odezwie - nie wiem. Namiary w każdym razie ma.

 

Rozliczenie Apsika:

Stan konta na 25 marzec wynosił -95,39 zł

+100 zł Elisabeta

+200 zł helli

+20 zł sharka

+40 zł teresaa118

+200 zł helli

+200 zł Elisabeta

+500 zł helli

+30 zł Niesiowata

+200 zł Madie

+67 zł terra (bazarek)

+200 zł bakusiowa

+30 zł ŚWIAT

+50 zł RIVER
+100 zł bakusiowa

+100 zł siostra Elisabety

+15 zł Tianku

-270 zł hotelowanie (26.03-24.04 bez trzech dni - pobyt w szpitalu)

-10 zł przejazd do lecznicy na pobranie krwi

-65 zł analiza krwi

-10 zł przejazd do lecznicy na kroplówkę

-10 zł odbiór z lecznicy

-10 zł przejazdy do lecznicy na kolejną kroplówkę (1/2 kosztów, bo inne psiaki się załapały przy okazji)

-268 zł koszty wet (leczenie babeszjozy, kroplówki itd.)

-55,80 zł Esseliv Forte x 2 opak.

-45 zł przejazd do Lublina 1/2 kosztów (pierwsza konsultacja)

-60 zł USG

-90 zł przejazd do Lublina (zawiezienie na operację)

-90 zł przejazd do Lublina (odbiór po operacji i przekazanie do szpitala)

-1000 zł operacja

-585 zł dodatkowe koszty operacji

-90 zł przejazd do Lublina (odbiór ze szpitala i kontrola pooperacyjna)

-333 zł pobyt w szpitalu + leki

-48 zł leki (antybiotyk + probiotyk)

Stan konta na 24 kwiecień wynosi -1083,19 zł.

 

Dr powiedział, że Apsik może jeść normalną karmę, tylko na razie miękką, więc daję mu puszki. Misiowi w ramach wyrównania za puszki, które zjadał oddałam suchą karmę po Apsiku.

Od teraz Apsik jest więc "na czysto" z karmą i będzie dostawać puszki, które mam w zapasie. Czyli normalnie będę liczyć hotelowanie 12zł/doba. Chyba, że ktoś mu zasponsoruje puszki:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem, Apsiku. happy.gif

Mamy rozliczenie.... Jak się na nie patrzy, to widać, jakim ogromnym wysiłkiem był ten miesiąc. Pod każdym względem. Dla Apsika, dla Murków, no i dla nas... 

Dziękuję Wam, że możemy być tu razem. 0heart.gif  I z Apsikiem w jego trudnej drodze do Domu.

Spokojnego dnia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zleciłam wypłatę ze zbiórki pomagam.pl bezpośrednio na konto Murki:

Tak wyglada dotychczasowa zbiórka po potrąceniu opłat:

Wypłata środków

  • Zebrana kwota

    536,00 
  • Opłaty i prowizje - łącznie 7,5%

    -40,21 

Do wypłaty: 495,79 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...