Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

4 godziny temu, Olena84 napisał:

Z mojego bazarku tylko 100zł będzie:(

Piękny wynik, chciałabym tyle utargować za każdym razem :)

3 godziny temu, Olena84 napisał:

nie przy takim długu:(

Damy radę, musimy :)

dzisiaj znowu ktoś wspomógł Apsika i wpłacił 50 zł.

bardzo dziękujemy

A ja może jutro, o ile zdążę, zrobię bazarek roślinny, może jakiś grosik wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Chętnie kupię puszki dla Apsika. Proszę o info jakie dokładnie i ile potrzeba. 

Najlepiej dobre jakościowo, nie typu Pedigree, Chappi. 

Te, co przyszły dla Misia są bardzo fajne, ale są małe (400 g). Osobiście mam dobre doświadczenia z Doliną Noteci, mają większe puszki i dobra jakość.

Jeśli chodzi o ilość, to ja daję Apsikowi na razie 2 małe puszki w trzech porcjach (Dr mówił, żeby go nie przekarmiać i dawać częściej mniejsze porcje). Czyli na miesiąc wychodzi ok. 30 dużych puszek lub 60 małych. 

Link to comment
Share on other sites

Helli,patrze na rozliczenie,a tam Twoja wpłata 900zl

nawet nie pamietam czy Ci podziekowałam

dziekuję Ci bardzo za pomoc Apsikow:)

dziekuje rowniez wszystkim Cioteczkom za każda choćby najmniejsza wpłate :)

za ciepłe mysli o Apsiku:) obecnośc na wątku:)

wielkie dzieki dla terry :) za pomagam.pl

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Najlepiej dobre jakościowo, nie typu Pedigree, Chappi. 

Te, co przyszły dla Misia są bardzo fajne, ale są małe (400 g). Osobiście mam dobre doświadczenia z Doliną Noteci, mają większe puszki i dobra jakość.

Jeśli chodzi o ilość, to ja daję Apsikowi na razie 2 małe puszki w trzech porcjach (Dr mówił, żeby go nie przekarmiać i dawać częściej mniejsze porcje). Czyli na miesiąc wychodzi ok. 30 dużych puszek lub 60 małych. 

Dzsiaj sie tym zajmę. Chce sie trochę zorientować w puszkowych karmach bo Pedigree i Chappi ma u nas bardzo zła renomę i wolałabym żeby Apsik jadł coś lepszego  

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

To mój drugi bazarek- więc mam chyba głupie pytania:)

Na bazarku udało się zebrać 266,82 zł. Pieniądze przeleję na konto Murki, ale mam pytanie, czy opisać jakoś przelew?

Czy wystarczy "Dla Apsika" ?

Fiu, fiu, niezła sumka :)

Osobiście piszę w tym stylu: dla Apsika,uxmal,bazarek  :)

 

Zapraszam na bazarek kwiatowy, dochód dla Apsika:

http://www.dogomania.com/forum/topic/345321-rośliny-do-domu-i-ogrodu-na-operację-i-leczenie-apsika/

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, terra napisał:

Fiu, fiu, niezła sumka :)

Osobiście piszę w tym stylu: dla Apsika,uxmal,bazarek  :)

 

Zapraszam na bazarek kwiatowy, dochód dla Apsika:

http://www.dogomania.com/forum/topic/345321-rośliny-do-domu-i-ogrodu-na-operację-i-leczenie-apsika/

 

Dziękuje :)

Na konto Mureczki przelałam dzisiaj 266,82 zł, tytuł przelewu : dla Apsika,uxmal,bazarek 

:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Dzsiaj sie tym zajmę. Chce sie trochę zorientować w puszkowych karmach bo Pedigree i Chappi ma u nas bardzo zła renomę i wolałabym żeby Apsik jadł coś lepszego  

 

Dlatego napisałam NIE w typie Pedigree i Chappi:)

Dla Misia przyszły puszki Animonda, wg mnie super, nie są to kawałki w sobie, tylko pełna puszka i ewidentnie widać mięso, a nie jakaś zmielona papka.

 

Kontrola w Lublinie w poniedziałek o 12.00. Apsik nadal ok. Wydaje mi się, że trochę ma wzdęty brzuch, ale poza tym wszystko ok, ma apetyt, ładnie się wypróżnia, itd. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Dlatego napisałam NIE w typie Pedigree i Chappi:)

Dla Misia przyszły puszki Animonda, wg mnie super, nie są to kawałki w sobie, tylko pełna puszka i ewidentnie widać mięso, a nie jakaś zmielona papka.

 

Kontrola w Lublinie w poniedziałek o 12.00. Apsik nadal ok. Wydaje mi się, że trochę ma wzdęty brzuch, ale poza tym wszystko ok, ma apetyt, ładnie się wypróżnia, itd. 

Jaś nie doczytał :))).  W takim razie zamówię Animode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2018 o 22:55, Murka napisał:

Apsik miał - tak jak Dora już napisała - ogromny bałagan w środku... Dodatkowo płat wątroby zrośnięty z sercem był już niedokrwiony i zmieniony miał kolor. Żebra ma zniekształcone, czyli ewidentnie wypadek lub ktoś go uderzył, ale stawiam na to pierwsze.

[...] Kontrola w Lublinie w poniedziałek o 12.00. Apsik nadal ok. Wydaje mi się, że trochę ma wzdęty brzuch, ale poza tym wszystko ok, ma apetyt, ładnie się wypróżnia, itd. 

.................................

Obserwujcie psiaka pod kątem wodobrzusza pooperacyjnego, bo wątroba była bardzo przemieszczana i częściowo zmieniona. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Obserwujcie psiaka pod kątem wodobrzusza pooperacyjnego, bo wątroba była bardzo przemieszczana i częściowo zmieniona. 

Oby nie było już żadnych pooperacyjnych komplikacji... Cały czas kciuki.

Wczoraj rano poleciało na konto Apsika 50 zł od mojej cioci.

Spokojnej soboty dla Apsikowych Przyjaciół. happy.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Dlatego napisałam NIE w typie Pedigree i Chappi:)

Dla Misia przyszły puszki Animonda, wg mnie super, nie są to kawałki w sobie, tylko pełna puszka i ewidentnie widać mięso, a nie jakaś zmielona papka.

 

Kontrola w Lublinie w poniedziałek o 12.00. Apsik nadal ok. Wydaje mi się, że trochę ma wzdęty brzuch, ale poza tym wszystko ok, ma apetyt, ładnie się wypróżnia, itd. 

Żeby tylko nic się nie przyplątało. Masz Mureczko kontakt z doktorem w razie czego?

 Oby do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, terra napisał:

Fiu, fiu, niezła sumka :)

Osobiście piszę w tym stylu: dla Apsika,uxmal,bazarek  :)

 

Zapraszam na bazarek kwiatowy, dochód dla Apsika:

http://www.dogomania.com/forum/topic/345321-rośliny-do-domu-i-ogrodu-na-operację-i-leczenie-apsika/

 

Dziekuje terra za bazarek:)  Dług Apsiczkowy zmniejszy się:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Dlatego napisałam NIE w typie Pedigree i Chappi:)

Dla Misia przyszły puszki Animonda, wg mnie super, nie są to kawałki w sobie, tylko pełna puszka i ewidentnie widać mięso, a nie jakaś zmielona papka.

 

Kontrola w Lublinie w poniedziałek o 12.00. Apsik nadal ok. Wydaje mi się, że trochę ma wzdęty brzuch, ale poza tym wszystko ok, ma apetyt, ładnie się wypróżnia, itd. 

Murko,znowu pan ze Sz-yna wysłał puszki dla Misiulka? Czy piszesz o tych wcześniejszych?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...