Jump to content
Dogomania

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Reksio po powrocie z adopcji znalazł cudowną Rodzinę, gdzie kochają go najbardziej na świecie.


Recommended Posts

Dnia 6.08.2017 o 15:24, Gabi79 napisał:

Miałam jeden beznadziejny telefon oraz wiadomość na olx

Witam :)
Jestem bardzo zainteresowana adopcją Iryska :)
Nazywam się Ania, mam 21 lat, duży dom z ogrodem i jednego szczeniaka w rodzinie. Szukam przyjaciela, któremu mogłabym zapewnić szczęśliwy dom.
Jest niedziela więc nie chciałam dzwonić, proszę tylko o odpowiedź czy ogłoszenie jest aktualne?
Pozdrawiam Serdecznie :)

Zanim zdążyłam odpisać p. Ania jednak zadzwoniła.

Potem jeszcze poprosiłam o odp. na kilka pytań przez olx.

Na razie nie otrzymałam odpowiedzi,

Zatem nie wiadomo, czy pani jest nadal zainteresowana

Widzę, że wszyscy tak się zachwycili przecudnym Iryskiem, że nikt nie zwrócił uwagi  na mój wpis.

Dzisiaj jeszcze korespondowałam z p. Anią, a przed chwilą rozmawiałam przez tel.

Jeśli nic się nie zmieni w niedzielę pojedziemy na wizytę.

Pani Ania ma 21 lat, mieszka w miejscowości Wierz koło Żywca z rodzicami, siostrą, szwagrem i 8letnią siostrzenicą.

W domu była amstafka, która odeszła ze starości, teraz z całą rodziną mieszka sunia - szczeniak.

Panią Anię ujęły najbardziej oczy Iryska, a zrobiłam olx bez promowania z trzema zdjęciami, które anecik cyknęła niedługo po przyjeździe.

Pani Ania jeździ konno, ma własnego 2-letniego konia.

Ja oczywiście, jestem pełna obaw, ale troszkę się uspokoiłam, gdy zobaczyłam zdjęcia Chelsea.

Do niedzieli chyba zejdę na zawał.

10981643_958654140841597_8432778127600256595_n(3).jpg

15589680_1413620908678249_2840589603384071500_n(2).jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, helli napisał:

Ja jakos czepiam sie szczegółów na fotkach- ta mloda suczka chyba w trakcie ucieczki w tych majtasach?

Będą ja sterylizowac? Bo Irysek pewnie wysterylizowany, ale i tak będzie reagował

helli, witaj w klubie.

Ja też się lubię czepiać.

Amstaffka ze zdjęć już niestety za TM, odeszła ze starości, zdjęcia są stare.

Teraz w domu jest szczeniorka, która w odpowiednim czasie będzie wysterylizowana.

Przemaglowałam p. Anię, powiedziała, że nie ma sprawy, rozumie, bo sama by się stresowała na moim miejscu.

Czy już pisałam, że p. Ania jeździ konno i ma własnego konia?

Bardzo jestem ciekawa spotkania z koniem, podobno jest bardzo towarzyski.

Oczywiście bardzo, bardzo się stresuję, jak każdą adopcją, ale jak na razie nie mam się do czego

przyczepić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, helli napisał:

To dobrze, ze sa świadomi, a tablet zmienił mi cieczkę na ucieczke, moja suka schroniskowa b. nie lubiła krów, ani koni - chciała atakowac

Też miałam pieska, który na widok konia dosłownie szału dostawał.

Poczekamy, zobaczymy, ja jak zawsze mam mega stres i daleko mi do euforii.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mar.gajko napisał:

:) ba! Dopiero co przyjechał i już zabierają. Okropne te ludziska :)

Do niedzieli jeszcze wszystko się może zdarzyć, np. Pani może zrezygnować, chociaż nic na to nie wskazuje.

Jeśli chodzi o adopcję psiaków czepiam się i zawsze szukam dziury w całym.

A już szczególnie nie lubię domów z ogrodem.

 

Link to comment
Share on other sites

Irysek ma być tej młodej osóbki czy bardziej rodziców i w ogóle rodziny?
Bo rozumiem, że ta pani pracuje/studiuje już?

Przepraszam, że pytam, ale hihi, sama jestem w podobnym wieku i podziwiam wszystkich rówieśników, którzy TERAZ, w tej chwili decydują się na własnego psa. I to drugiego, bo z jednym psem to jeszcze dość łatwo jest wkraczać w dorosłość.

Oczywiście kciuki mocno zaciskam, co by nie było, że nie :)
Przecież dobrze życzę Iryskowi!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Irysek ma być tej młodej osóbki czy bardziej rodziców i w ogóle rodziny?
Bo rozumiem, że ta pani pracuje/studiuje już?

Przepraszam, że pytam, ale hihi, sama jestem w podobnym wieku i podziwiam wszystkich rówieśników, którzy TERAZ, w tej chwili decydują się na własnego psa. I to drugiego, bo z jednym psem to jeszcze dość łatwo jest wkraczać w dorosłość.

Oczywiście kciuki mocno zaciskam, co by nie było, że nie :)
Przecież dobrze życzę Iryskowi!

Irysek ma być głównie p. Ani, ale też wszystkich domowników.

Sunia, szczeniaczek jest bardziej siostry, szwagra i siostrzenicy.

Pani Ania pracuje, w domu zawsze ktoś jest obecny.

Tyś(ka), nie przepraszaj, bo nie masz za co, dobrze, że dopytujesz.

Link to comment
Share on other sites

zabiegana jestem i  jeszcze nie przelałam moich zdeklarowanych pieniążków a tu się domek szykuje  :)  wspaniale piękny Irysek :) trzymam kciuki za wizytę :)

P.S. to wstrzymam się z wpłatą do czasu wieści a jak będą ok to pieniążki dla Iryska przekażę dla Teo 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tianku napisał:

zabiegana jestem i  jeszcze nie przelałam moich zdeklarowanych pieniążków a tu się domek szykuje  :)  wspaniale piękny Irysek :) trzymam kciuki za wizytę :)

P.S. to wstrzymam się z wpłatą do czasu wieści a jak będą ok to pieniążki dla Iryska przekażę dla Teo 

 

53 minuty temu, yucca napisał:

Trzymam kciuki żeby to był TEN domek :)

Kochane, trzymajcie kciuki z całych sił.

Im bliżej niedzieli, tym bardziej się denerwuję.

Tianku, wpłać proszę na Teo, nawet jak ta adopcja Iryska nie dojdzie do skutku,  to  Irysek ma sporo na koncie, a Teo jest w większej potrzebie.

Yucca, na koncie Iryska sierpniowa deklaracja od Ciebie, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

anecik robi przepiękne zdjęcia.Nie mogę się napatrzeć na Iryska,śliczny chłopczyk.A za domek oczywiście też trzymam kciuki.Wyadoptowując psiaka do domu z ogrodem też mam zawsze ogromne obawy.Mam odczucie,że jest tam więcej różnorodnych zagrożeń dla psa jak by miał mieszkać w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...