Jump to content
Dogomania

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Reksio po powrocie z adopcji znalazł cudowną Rodzinę, gdzie kochają go najbardziej na świecie.


Recommended Posts

33 minuty temu, Bogusik napisał:

Już na ostatnich zdjęciach widać,że i oczka inne,pysio radośniejszy już nie mówiąc o sierści,która stała się błyszcząca :) Anetko,robisz cuda z psiakami :)

Znowu Aneta psa podmieniła.

A tak na serio, zgadzam się z Tobą Bogusiu w 100%ach

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yucca napisał:

Kochany Irysek szybko zorientował się, że trafił do psiego raju :)

To prawda.

Dziś Irysek był u weta.

W aucie jechał bardzo grzecznie, w gabinecie podczas obcinania pazurków capnął ze strachu weta i TZ-a anecik.

Aby dokończyć obcinanie został mu założony kaganiec.

Wet ocenił Iryska na 5 lat (w książeczkę ma wpisane 2), waży 11,8

Link to comment
Share on other sites

Moja adoptowana Mela bez problemu daje sobie robić zastrzyki, założyć czipa czy zrobić przegląd zębów. Jak dochodzi do obcinania pazurów to zachowuje się jakbyśmy chcieli obciąć jej ogon, a podejrzewam, że z ogonem łatwiej by nam poszło :D

Link to comment
Share on other sites

Moja oaza łagodności przy zaglądaniu do uszu i w ogóle, kiedy wet go ogląda rzuca się z zębami. Kiedyś baaardzo się cieszył na weta, ale po bardzo bolesnym zapaleniu ucha, ciągnącym się w nieskończoność wygrała jego histeryczność i teraz zawsze panikuje u weta. Kilka razy omal mnie nie dziabnął (bo byłam najbliżej). Pracuję nad jego rozhisteryzowaniem, ale jest różnie. Co nie zmienia faktu, że jest psem bardzo łagodnym.

Myślę, że po prostu Irysek się boi, bo ma złe wspomnienia, a zapachy u weta nie są czymś przyjemnym - pachnie strachem. Jeśli dziabie tylko facetów to prawdopodobnie ma z nimi złe wspomnienia - albo ze schronu (no pracownicy schronu nie grzeszą delikatnością), albo z poprzedniego życia. Dobrze, że dziabie tylko w stresujących momentach. Zostawiam głaski dla Iryska.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę, że Irysek już u anecik. Podczytuję teraz dogo z doskoku jak mam zasięg. Tym bardziej cieszą takie dobre wieści :) 

Na pewno się uspokoi niedługo, i zrozumie, że czasem trzeba coś dać przy sobie zrobić i nie jest to złe i groźne, a i czystość nauczy się przy innych psiakach zachowywać. 

Mój Figaro u weta zachowuje się jak facet u dentysty - panika w najczystszej postaci : D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2017 o 11:58, teresaa118 napisał:

Ciocie, dobra nowina, mozecie mnie przeniesc z kategorii jednorazowe wplaty do kategroii stalej, poszlo po 40 zl za kwartal na Iryska. Chlopina potrzebuje posagu na dobra adopcje

Teresko, z całego serca dziękuję!!!

Dzisiaj wpłynęły deklaracje jednorazowe od:

Bogusik 30 i Janka@ 20,- oraz sierpniowa 10,- od mgog,  bardzo serdecznie dziękuję

Wczoraj przelałam anecik 60,- za lipiec

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2017 o 11:58, teresaa118 napisał:

Ciocie, dobra nowina, mozecie mnie przeniesc z kategorii jednorazowe wplaty do kategroii stalej, poszlo po 40 zl za kwartal na Iryska. Chlopina potrzebuje posagu na dobra adopcje

Teresko 120,- od Ciebie już na koncie, zapisuję tak, jak w tytule przelewu lipiec, sierpień, wrzesień, a nie od sierpnia.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj na konto Iryska przelałam kwotę 629 zł pozostałą po adopcji Tropka. Gabi proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku Tropka, że pieniążki dotarły!!

Dzięki ogromne w imieniu Iryska.

Jak tylko pieniążki się pojawią na koncie natychmiast poinformuję na obu wątkach

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj na konto Iryska przelałam kwotę 629 zł pozostałą po adopcji Tropka. Gabi proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku Tropka, że pieniążki dotarły!!

Wczorajsze wpływy na konto Iryska:

Alaskan Malamutte 10,- ( sierpień)

milagros19853201 5,- ( sierpień)

629,- z konta Tropcia

 

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeden beznadziejny telefon oraz wiadomość na olx

Witam :)
Jestem bardzo zainteresowana adopcją Iryska :)
Nazywam się Ania, mam 21 lat, duży dom z ogrodem i jednego szczeniaka w rodzinie. Szukam przyjaciela, któremu mogłabym zapewnić szczęśliwy dom.
Jest niedziela więc nie chciałam dzwonić, proszę tylko o odpowiedź czy ogłoszenie jest aktualne?
Pozdrawiam Serdecznie :)

Zanim zdążyłam odpisać p. Ania jednak zadzwoniła.

Potem jeszcze poprosiłam o odp. na kilka pytań przez olx.

Na razie nie otrzymałam odpowiedzi,

Zatem nie wiadomo, czy pani jest nadal zainteresowana

Link to comment
Share on other sites

Irysek już zachowuje czystość w domu, bawi się pileczkami, lubi bawić się z Blekusiem. Jest niewielki - ma około 32 cm w kłębie, waży ponad 11 kg. Zostal zaszczepiony na wirusówki, odrobaczony i zabezpieczony p.pchłom i kleszczom. Faktura będzie wystawiona na Fundację ZEA - bardzo dziękuję w imieniu psiaka za oplatę faktury. Jest wykąpany, wyczesany - wygląda pięknie. Jest grzeczny, słucha, łądnie chodzi na smyczy. Je jak szalony.

DSC_2125.JPG.12b4cd1a8a638dc1ec0de6491a4f5e96.JPG

 

DSC_2129.JPG.420e191d24848f69fbbd9022c59ffd1e.JPG

 

DSC_2141.JPG.89be091a7564af4d1788a8cd35651085.JPG

 

DSC_2143.JPG.b74122e55fc7792e56da834dae9c7efb.JPG

 

DSC_2118.JPG.52a4525ca7e08b4ac7ab2d6925339759.JPG

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale sliczny Irysek i w dodatku charakter idealny ;) 

Ps widze tez ze komp jednak ruszyl wiec pomoc nie potrzebna;)

Udało się - przynajmniej na razie. Dziękuję Iza za chęć pomocy i jeszcze raz przepraszam za może zbyt nieodpowiednią porę na komunikowanie się z Tobą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Ale zmiana - z przestraszonego, przemykającego po boksie psa, jakiego pamiętam ze schronu, Irysek zmienił się w radosnego, energicznego  piesia!

Zdjęcia piękne - Irysek wygląda na nich na nich jak bardzo młody psiak!

Irysek troszkę oszukuje metrykę :)

 

P1130614.jpg.c6555ddece5b0c600fe03a2f5a161ed8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...