Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

A to zdjęcia z DS. Nie są dobrej jakości, ale powiem Wam, że zrobić dobre zdjęcia Iskierce, to szczyt umiejętności fotografowania. Myślę, że Panie doskonale dobrały imię do żywiołowego charakteru suni. Jest tak ruchliwa, że mój aparat w telefonie nie nadąża za nią. Gdy cyknę zdjęcia, sunia jest w środku obiektywu, gdy zdjęcie jest zrobione, sunia najczęściej jest już poza obiektywem. Cała masę zdjęć musiałam wykasować, bo był na nich tylko tyłeczek Iskierki :)

To co pozostało z kilkudziesięciu zdjęć.

20170908_200108.thumb.jpg.01d21a18db1f6b718fafcedec03b368a.jpg   20170908_200138.thumb.jpg.99c82e61ce69879cea9fca4c3a16d422.jpg

20170908_200143.thumb.jpg.56c0bd71a500df070261a93eda6a2c64.jpg     20170908_200214.thumb.jpg.a270a4b881f77a130af5871d73ead759.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dopiero weszłam na dogo i od razu zaglądam do Iskierki. Elu, zdjęcia nie idą na żadną wystawę, wiec na pewno nikt nie oczekuje wysokiej jakości. Najważniejsze, że widac na nich to, co chciałybyśmy zobaczyć. Iskierka szczęśliwa, apetyt chyba dopisuje, bo w kuchni, przybrała postawę oczekującą a kolana P. Ani okupuje bez strachu. Czyli chyba nie jest najgorzej ! Cieszę się, ze malutka nie jest już bezdomna, ma wspaniały dom i wspaniałych opiekunów !

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Havanka napisał:

Dopiero weszłam na dogo i od razu zaglądam do Iskierki. Elu, zdjęcia nie idą na żadną wystawę, wiec na pewno nikt nie oczekuje wysokiej jakości. Najważniejsze, że widac na nich to, co chciałybyśmy zobaczyć. Iskierka szczęśliwa, apetyt chyba dopisuje, bo w kuchni, przybrała postawę oczekującą a kolana P. Ani okupuje bez strachu. Czyli chyba nie jest najgorzej ! Cieszę się, ze malutka nie jest już bezdomna, ma wspaniały dom i wspaniałych opiekunów !

Kolana Pani Ani okupuje bez strach i najchętniej bez przerwy :)

Rozmawiałam dzisiaj z P. Anią. Iskierka już zaczyna normalnie funkcjonować, przekonuje się, że tu nie grozi jej nic złego, że nie spotka ją żadna krzywda. Biega po podwórku, zachęca do zabawy kotkę, ale ta jeszcze nie jest skłonna do zabawy, jeszcze nie ufa suni :) Już nie boi się korzystać samodzielnie ze schodów. Jeszcze w niedzielę koo była nieco luźna, ale dzisiaj już jest lepiej. Stres powoli mija :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Kolana Pani Ani okupuje bez strach i najchętniej bez przerwy :)

Rozmawiałam dzisiaj z P. Anią. Iskierka już zaczyna normalnie funkcjonować, przekonuje się, że tu nie grozi jej nic złego, że nie spotka ją żadna krzywda. Biega po podwórku, zachęca do zabawy kotkę, ale ta jeszcze nie jest skłonna do zabawy, jeszcze nie ufa suni :) Już nie boi się korzystać samodzielnie ze schodów. Jeszcze w niedzielę koo była nieco luźna, ale dzisiaj już jest lepiej.Stres powoli mija :)

Chyba Elu miałaś na myśli sobotę, bo dziś jest niedziela. Ale nieważne. Ważne jest to, ze sunia szybko i bez większego stresu, adoptuje się do nowych warunków. Z koteczką też sie szybko dogadają i wkrótce nie będą mogły bez siebie żyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Chyba Elu miałaś na myśli sobotę, bo dziś jest niedziela. Ale nieważne. Ważne jest to, ze sunia szybko i bez większego stresu, adoptuje się do nowych warunków. Z koteczką też sie szybko dogadają i wkrótce nie będą mogły bez siebie żyć.

Tak :) Masz rację, chodziło mi o sobotę :)

Też myślę, że z kotką się dogadają. Z poprzednią sunią koteczka żyła w dobrej komitywie więc i z Iskierka się dogada :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jakie wspaniałe wieści, Iskiereczka w cudownym DS.

Zachwycam się fotkami!!!

 

13 godzin temu, Onaa napisał:

Super że Kruszyneczka w swoim domku :).

 

52 minuty temu, Mysza2 napisał:

Jakie tu dobre wieści:):), bardzo bardzo się cieszę:)

 

22 minuty temu, Figunia napisał:

Serce sie raduje! Iskiereczko, juz zawsze badz kochana i szczesliwa!

 

18 minut temu, Usiata napisał:

Ot, to to! Tak ma być!

noszenie na rączkach, buzi, buzi, mizianko, tulanko, pyszne jedzonko - wszystko to dla ślicznoty Iskiereczki!

I tak trzymać! bardzom rada, że Majunia - Iskierka taki superaśny domek znalazła;

tak, tak  Pies tak, tak 

Ogromnie się cieszę i dziękuję, że razem ze mną dzielicie radość z domku Iskiereczki.

Powiem Wam, że bardzo się bałam czy znajdzie się ktoś, kto pokocha sunię, a w dodatku, że będzie to odpowiednie dla suni miejsce. No bo sunia nie młoda, raczej pospolitej urody, a ja oczekiwania co do domku miałam spore :)

Ale stało się :) Tekst Tysi i profesjonalne zdjęcia życzliwego znajomego zrobiły swoje :) Sunia ma wspaniały, kochający ją domek za co jestem im bardzo wdzięczna    59b64c61b206b_gifdziekujesliczniepies.gif.e47cfdaf8cc9a1468cba5fc1d091ccd2.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro w miejsce Iskierki w hoteliku u Pani Ewy przyjedzie maleńka sunia bidunia z tego samego schronu.

Już teraz bardzo Was proszę o zaglądanie na watek i wspieranie sunieczki.

Wkleję tu link do jej wątku, który zamierzam jeszcze dzisiaj założyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

 

 

 

 

Ogromnie się cieszę i dziękuję, że razem ze mną dzielicie radość z domku Iskiereczki.

Powiem Wam, że bardzo się bałam czy znajdzie się ktoś, kto pokocha sunię, a w dodatku, że będzie to odpowiednie dla suni miejsce. No bo sunia nie młoda, raczej pospolitej urody, a ja oczekiwania co do domku miałam spore :)

Ale stało się :) Tekst Tysi i profesjonalne zdjęcia życzliwego znajomego zrobiły swoje :) Sunia ma wspaniały, kochający ją domek za co jestem im bardzo wdzięczna    59b64c61b206b_gifdziekujesliczniepies.gif.e47cfdaf8cc9a1468cba5fc1d091ccd2.gif

Elu, kochana z jednym się nie zgodzę, otóż Iskiereczka nie jest pospolitej urody, jest prześliczna!!!

Czekam na wątek małej sunieczki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Gabi79 napisał:

Elu, kochana z jednym się nie zgodzę, otóż Iskiereczka nie jest pospolitej urody, jest prześliczna!!!

Czekam na wątek małej sunieczki.

 

13 godzin temu, Figunia napisał:

Właśnie!

Podpisuje się pod tym sprostowaniem, bo też mnie to zabolało!!!!! :)

Przepraszam kochane Dziewczynki. Tak mi się jakoś głupawo powiedziało    59b78d0f5e933_gifzawstydzony.gif.f9b8dc391dd15f75fbae9c078699b47d.gif  Majunia to super sunia    :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2017 o 17:05, Gabi79 napisał:

. . .

Czekam na wątek małej sunieczki.

Przepraszam najmocniej Gabrysiu, całkiem zapomniałam o Twojej prośbie o link do wątku nowej podopiecznej. Dopiero teraz, gdy weszłam na wątek, żeby wkleić nowe zdjęcia Iskiereczki znowu zauważyłam Twoją prośbę.

Proszę to link do wątku suni, która zajęła zwolnione przez Iskierkę miejsce u Pani Ewy.

Zapraszam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...