Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

Dnia 27.08.2017 o 13:53, Tyś(ka) napisał:

Oby tym razem ktoś ją wypatrzył :)

No i jeeeest pierwszy telefon o Majeczkę :)

Pani z Jawornika, rodzina wielopokoleniowa, dom z ogrodem. Wiedzą, że nie ma mowy o budzie, czy uwiązaniu. Tylko mieszkanie wspólnie z ludźmi. Podałam nr tel. do hoteliku. Chcą poznać Majunię. Prosiłam Panią Ewę o wstępne wybadanie co to, kto to i jak Maja zareagowała.

Jutro będą wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Że tak zapytam się wścibsko: i co, i co? ;)

Tysiu kochana, niewypał. Nie było telefonu do hoteliku. Czy pani wystraszyła się wizyty, czy umowy nie wiem, bo na wszystko się zgadzała.

Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu miałam telefon o Majunię. Miła pani z Krakowa dzwoniła z zapytaniem o pieska dla mamy, której suczka odeszła niedawno za tęczowy most. Gdy ktoś w ten sposób mówi o śmierci swojego psiaka, natychmiast zyskuje w moich oczach. Mama mieszka w okolicy Opola w domu z ogrodem i ma kotkę, dlatego pani pytała jak Majunia na koty. Zgadza się z wizytą przed-adopcyjną i umową. Mama mieszka sama więc zapytałam kto zajmie się sunia w razie choroby mamy - pani odpowiedziała, że ona. Podałam nr telefonu do hoteliku. Zadzwoniła i jest umówiona na jutro na godz. 19-tą. Pani mieszka i pracuje w Krakowie. Jeśli pani zaakceptuje Majunie i odwrotnie, zaproponuję, żeby to pani adoptowała Majunię.

Czekamy na wieści do jutra do godz. 20-tej

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj znowu miałam telefon o Majunię. Miła pani z Krakowa dzwoniła z zapytaniem o pieska dla mamy, której suczka odeszła niedawno za tęczowy most. Gdy ktoś w ten sposób mówi o śmierci swojego psiaka, natychmiast zyskuje w moich oczach. Mama mieszka w okolicy Opola w domu z ogrodem i ma kotkę, dlatego pani pytała jak Majunia na koty. Zgadza się z wizytą przed-adopcyjną i umową. Mama mieszka sama więc zapytałam kto zajmie się sunia w razie choroby mamy - pani odpowiedziała, że ona. Podałam nr telefonu do hoteliku. Zadzwoniła i jest umówiona na jutro na godz. 19-tą. Pani mieszka i pracuje w Krakowie. Jeśli pani zaakceptuje Majunie i odwrotnie, zaproponuję, żeby to pani adoptowała Majunię.

Czekamy na wieści do jutra do godz. 20-tej

To trzymam kciuki!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To trzymam kciuki!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

 

54 minuty temu, elficzkowa napisał:

Dla takiej rozkosznej ślicznotki domek musi być super ! Trzymam kciuki !

Dzięki kochane Dziewczynki :) Sunia jest przekochana i czas, żeby miała swojego Ludzia :)

Link to comment
Share on other sites

Prezepraszam, że dopiero dzisiaj, a nie wczoraj, ale dopiero dzisiaj rozmawiałam z panią, która zainteresowała się Majeczką. Wczoraj miałam tylko telefon z hoteliku. Pani Ewa bardzo pozytywnie oceniła panią - no właśnie nie wiem na razie jak ma na imię :)

Pani mieszka i pracuje w Krakowie, co tydzień jeździ w odwiedziny do mamy, u której byłaby Majusia. Maja bardzo spodobała się pani i vice versa. Mama wypytywała wczoraj o Majunię :)

Ustaliłyśmy, że w najbliższy piątek pojadę na wizytę przed-adopcyjną razem z Majunią (zawiezie nas pani) i jeśli stwierdzę, że wszystko jest tak jak się spodziewam, pani, a nie mama,  adoptuje Majeczkę. Jeśli zauważę coś, co wzbudzi moje podejrzenia, wrócę do Krakowa z Majunią.

Na piątek wszystkie kciuki na pokład :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Preze4praszam, że dopiero dzisiaj, a nie wczoraj, ale dopiero dzisiaj rozmawiałam z panią, która zainteresowała się Majeczką. Wczoraj miałam tylko telefon z hoteliku. Pani Ewa bardzo pozytywnie oceniła panią - no właśnie nie wiem na razie jak ma na imię :)

Pani mieszka i pracuje w Krakowie, co tydzień jeździ w odwiedziny do mamy, u której byłaby Majusia. Maja bardzo spodobała się pani i vice versa. Mama wypytywała wczoraj o Majunię :)

Ustaliłyśmy, że w najbliższy piątek pojadę na wizytę przed-adopcyjną razem z Majunią (zawiezie nas pani) i jeśli stwierdzę, że wszystko jest tak jak się spodziewam, pani, a nie mama,  adoptuje Majeczkę. Jeśli zauważę coś, co wzbudzi moje podejrzenia, wrócę do Krakowa z Majunią.

Na piątek wszystkie kciuki na pokład :)

Byłoby super, gdyby Majunia została!!! Kciuki już od dzisiaj zaciśnięte!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Byłoby super, gdyby Majunia została!!! Kciuki już od dzisiaj zaciśnięte!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Dzięki :)

Już wiem jak pani ma na imię - Anna :)

Mam adres e-mail. Przygotuję umowę adopcyjną i jeśli Majunia zostanie, to podpiszemy umowę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...