Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

Wspaniale, to już coś. Na razie mamy 120zł msc.
wiolhelm, ma jeszcze zadzwonić po weekendzie do hoteliku Brutus - może będą mogli wcześniej (niż Murka) przyjąć sunię. Jednak mam taką nadzieję, że do tego czasu znajdziemy dla suni jakiś DT.

Od dwóch dni sunia znowu siedzi z pijakiem.Ona nie ma ochoty siedzieć w domu, bo ludzie ją karmią, a jak to pies... jest wierna swojemu panu :( Siedzi razem ze swoim kumplem. :( Mam nadzieję, że uda nam się pomóc obu psiaczkom. Niby mają bardzo dużo wyświetleń na olx, ale co z tego, jak nikt nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Ja mogę dać dla suni po 30 zł miesięcznie przez 5 miesięcy i mogę to zrobić w całości teraz.

Poker... wspaniale :).
Na razie niestety nie wiemy dokąd sunia by trafiła ani też na czyje konto wpłacać, więc może się wstrzymajmy.

Wiolhelm, możesz zmienić tytuł wątku, że sunia pilnie szuka DT i deklaracji, bo nie jest bezpieczna?

Link to comment
Share on other sites

Spisuję deklaracje:

wiolhelm - 100zł
Tyś(ka) - 10zł
elik - 10zł
Poker - 30zł (przez 5msc)
elficzkowa i siostra elficzkowej - 35zł (jeśli Lika znajdzie dom)

RAZEM: 185zł

Wiolhelm - zaklepałaś miejsce o Murki czy tylko z nią niezobowiązująco rozmawiałaś?
Czy ktoś może pozapraszać na wątek?
A może ktoś założy wydarzenie? Opis wydarzenia mogę zrobić, ale niestety nie mam czasu prowadzić wydarzenia :(

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Nie wiem czy jej potrzebny jest rozgłos jeśli chodzi o wydarzenie. Tak,prosiłam murke żeby mnie wpisała na listę. A jaki tytuł byłby najlepszy. W tej chwili psiaki śpią u mnie na schodach. 

Właśnie myślałam, czy czasem wydarzeniem nie pogorszę sytuacji... No nic, to działamy na dogo.
Wiesz, która jesteś w kolejce u Murki?

1 godzinę temu, Poker napisał:

Może |" Sunia w niebezpieczeństwie, pilnie DT, hotel, deklaracje."

Bardzo dobry tytuł, na pewno zwraca na siebie uwagę.

Wiolhelm, warto też zedytować pierwszy post i dodać (np. na kolorowo), że zbieramy deklarację dla suni, bo nie możesz jej zostawić i że patowa sytuacja. Oraz wstawić deklaracje, które dotychczas padły. Dla nowo przybyłych na wątek będzie jaśniej, jaka jest sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Bardzo was przepraszam ale ja do środy mam urwanie głowy w pracy. na pewno nic nie zrobię z pierwszych postem do środy. 

To chociaż zmień tytuł. A ja tymczasowo wstawię deklaracje w moim poście , który jest pod Twoimi. Dziewczyny , pomóżcie w razie błędów.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Był sprawdzony dom dla Liki w Lublinie ale Lika ze względu na swój charakter nie może iść do tego domu.Bogusik odniosa dobre wrażenie po rozmowie z P.Renatą.Może tam zaproponować sunię Pani.Pani raczej będzie dalej szukała psiaka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

No wiesz !!! Piękny banerek :)

 

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Mnie też banerek bardzo się podoba !

54 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Banerek super 

To cieszę się, że nie jest taki zły :) Jeśli ktoś może i ma ochotę to proszę się częstować:)

55 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Bardzo was przepraszam ale ja do środy mam urwanie głowy w pracy. na pewno nic nie zrobię z pierwszych postem do środy. 

To nie zajmuje dużo czasu, ale oczywiście czekamy aż troszkę będziesz miała luźniej.

30 minut temu, Poker napisał:

 A ja tymczasowo wstawię deklaracje w moim poście , który jest pod Twoimi. Dziewczyny , pomóżcie w razie błędów.

 

Wspaniale, wg mnie wszystko jest w porządku.

8 minut temu, Anula napisał:

Był sprawdzony dom dla Liki w Lublinie ale Lika ze względu na swój charakter nie może iść do tego domu.Bogusik odniosa dobre wrażenie po rozmowie z P.Renatą.Może tam zaproponować sunię Pani.Pani raczej będzie dalej szukała psiaka.

Świetny pomysł. A nuż sunieczka spodoba się Pani :)


Przepraszam wiolhelm, że tak się rządzę na wątki, hihi :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepiej będzie, jak wiolhelm porozmawia z Panią. Najlepiej zna sunię.
Jak się nie zgodzi, to ja mogę, ale wiem tyle tylko, co dopytałam wiolhelm, a nie lubię pośredniczyć.

Napiszę jeszcze do Mikropsów, może udostępnią Braszkę. Pewnie powoli mają mnie dość, bo co rusz podsyłam im jakiegoś malucha... ale co zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...