Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

Albo może być też pyralgina, ta sunia jest malutka (jeśli waży ok 10kg) więc chyba można podać ( ok 0,5 tabl 2 x dziennie)

a sioo, było już?   martwi mnie... każda moja sunia ,po zabiegach ,jak się wybudziła to ...lały jak węże strażackie po tych kroplówkach... jak dobrze pamiętam??

Link to comment
Share on other sites

A jak ją zabezpiecza kaftanik? Mam nadzieję, że kolor moczu związany z operacją, a nie z szaleją ą obecnie babeszjozą. Czy miała robione badanie krwi przed operacją? 

Ja swoje sunie po sterylizacji, chroniłam kaftanikami baaardzo ciasno zawiązanymi na noc i na czas, kiedy wychodziła z domu na zakupy. Pewnie czuły z tego powodu dyskomfort, ale żadna się nie wyplątała. Kaftanik zdejmowałam po 3-4 dniach na spacer na smyczy, kiedy była pogoda, żeby łatwiej się wypróżniły. Jeżeli miały kłopot z kupą, dawałam czopek glicerynowy na spacerze ;). Po powrocie ze spaceru, odkażałam ranę i znowu zakładałem kaftanik, tyle, że tak mocno nie sznurowałam. 

Link to comment
Share on other sites

Ona chce to miejsce lizać. Dodatkowo przeszkadza jej obroża. Nie chce chodzić na dwór. Trochę poczlapie i idzie tam gdzie położyłam jej ręcznik. Uważa go chyba za coś swojego bo bardzo chętnie się na nim kładzie nawet jeżeli ja jestem w innym miejscu. Nie miała badań krwi. W jednym oku ma biała plamke. Kupiłam karmę sucha bosch. Można jej dać jutro?  Jaka mokra kupić? 

Link to comment
Share on other sites

dziś jeść może normalnie. Dałabym jej mokra karmę , bo wtedy się trochę nawodni. Może nie ćze stresu. Miałam tymczaski, które nie siusiały 3 doby.

Zapinaj jej obroże bardzo ciasno,żeby nie wyszła .No i kaftanik koniecznie. nie może lizać rany, bo wyciągnie szwy i wtedy naprawdę będzie problem.

Może masz jakiś kocyk albo starą poduszkę ,żeby nie leżała na twardym.

Masz jak wstawić jej zdjęcie , tu na wątek ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Mocz może być ciemny po narkozie. Musi dużo pić.

Moje tymczaski potrafiły rozgryźć kaftanik w sekund pięć. Po protu docinały ząbkami wiązania i zrzucały je.

Poker, ja byłam bezwzględna i troczki praktycznie sznurowałam na plecach i nic się nie chmajtało. Biedactwa, były jak baleronik, ale spać i iść po zakupy musiałam, a przy Bafi, byłam sama w domu . Miałam dwie tymczaski, które dostawały szału w kołnierzu i bałam się, że poprują sobie szwy, rzucając się w panice po całym domu i próbując zdjąć kołnierz tylnymi łapami. No i pewnie Bliss w którymś momencie by zareagowała na takie zamieszanie. 

Link to comment
Share on other sites

Konfirmie miła, moje tymczaski odgryzały wiązania jakby ucinały nożyczkami tuż przy swoim ciele . Fartuszek był rozłożony niemal na części pierwsze. Jak znajdę zdjęcie , to wkleję.

Kola przygryzła troczek pod mordką, taka spryciula.

A niech sobie siusia po kilka razy, ważne ,że to robi.

Zjadła coś?

Przez weekend macie szansę jej dopilnować. w 4 - 5 dobie na ogół ranka zaczyna swędzić , bo sie goi i też będzie próbowała majstrować przy niej.

Link to comment
Share on other sites

O nie wiedziałam tego z karma. Pomocy!  Specjalnie spałam oddzielnie bo miałam w razie czego wstać do suni.Maz z kotem w innym pokoju.o drugiej w nocy sunia przyszła do mojego pokoju i zaczęła wskakiwac mi na łóżko popiskujac. Jak ja zestawialam to wskakiwala znowu. I tak obudziłam męża, hehe ze widocznie ona chce na dwór. Mąż wstał, zaspany kot przyszedł i się dziwił. Sunia po powrocie z zewnątrz znowu wskoczyła mi na łóżko i uparla się ze musi spać ze mną.Jakby była zaczarowana. Ciągle się pcha i chce mnie lizać, wlazi na mnie. Niestety ona strasznie śmierdzi i jest brudna, bo nie było kiedy jej wykąpać przed. Dopóki spałam ona tez spala. Jak tylko się ruszam, ona zaczyna swoje czułości. Jak ja ode mnie odkleic?  Mąż ja wola, ona nie słucha. 

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie. To obce miejsce, obcy ludzie.

Zasznuruj mocno kaftanik, wcześniej odkaź rankę, połóż na nią sporo Ligniny (jak nie masz, złóż miękki ręcznik papierowy, ale BEZZAPACHOWY) i wtedy mocno zasznuruj. Zostaw wodę i trochę jedzenia. Połóż kocyk na łóżku i rozdziel z kotem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...