Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

2 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Tak, tylko miejsce mnie śmieszy. nie u siebie w pokoju tylko w łazience. 

A ona juz ma swój pokój? No, no , to pani posiadaczka z niej :)

Może w pokoju nie miała dywanika.

Link to comment
Share on other sites

Tyska nie wiem. Dręczy mnie myśl że już raz ktoś ją porzucił. Teraz mieliśmy przy niej dyżury. Następny tydzień pokaże czy może zostać sama. Ona moim zdaniem miała dom. Chętnie wskakuje do samochodu i jedzie. W ogóle podchodzi do samochodów. Nie straszne jej odgłosy domu, nie ciągnie na smyczy. Jednocześnie jest bardzo nieposłuszna, nieforna. Myślę że ktoś wziął sobie szczeniaka, nie wychowywał go zbytnio a może przestraszył się ciąży i zostawił ja tutaj. 

Link to comment
Share on other sites

Niektóre psy lubią kopać :) Moja sunia tymczaska też mocno w tym się lubowała - nie przeszkadzało jej to w tym, by próbować kopać dziurę w łóżku ;).
To się zastanówcie, to podlotek, można ją wiele nauczyć. Jakby co, to ją poogłaszam.

Co do jedzenia, jak macie możliwość to można gotować. A z gotowych karm to najlepsze są bezzbożowe. Jeśli nie stać nas na lepszą karmę to polecam Brit Care (Brit Care, nie Brit Premium) albo jeszcze lepszy - Carnilove. Fajną karmą jest też Taste of The Wild, Purizon, Fish4dogs. :)

Link to comment
Share on other sites

Drapie koc  czy dywan , bo szykuje sobie legowisko. To tez jest zachowanie atawistyczne.

Szkoda ,że nie ma jej zdjęć. Ciekawa jestem jak ona wygląda. Podesłałam na PW swój adres mejlowy. Wkleiłabym zdjęcia suni na wątku. czy ona ma w końcu imię?

Link to comment
Share on other sites

Poza tym one są o siebie zazdrosne jeśli chodzi o jedzenie i głaskanie. A sunia przeszkadza jeść misiowi drapiac go w plecy. Jeśli mowa o drapaniu to sunia się drapie od czasu kąpieli. Wcześniej się nie drapala. Mam nadzieje ze nie ma uczulenia na karmę 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...