Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Dnia 8.04.2018 o 23:07, agat21 napisał:

Ale cudne zdjęcia Caniska :)) A sesja czesania po brzuchu to już czysta poezja! Żeby mój gałgan tak lubił czesanie!

Canis najbardziej lubi czesanie brzuszka:) do reszty ciała nie bardzo ma cierpliwość i albo próbuje się delikatnie ulotnić, albo przewraca się na grzbiet, żeby czesać brzuszek:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W ostatnim czasie skarbonka Caniska wzbogaciła się o kilka wpłat:

.................40,00   -  bakusiowa  deklaracja za IV   -  23.04.

.................15,00   -  zozola77  deklaracja za   IV  -  23.04.

.................40,00   -  helli   deklaracja za   IV  -  25.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1348697437_kwiatki4.jpg.34aa2d578ea841b03007b892f44e1816.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wykorzystałam kilka ostatnich zdjęć Caniska i podmieniłam w swoim OLX. Zmieniłam też województwo na wrocławskie. Może ktoś go w końcu wypatrzy?

https://www.olx.pl/oferta/wyczaruj-mu-dom-z-marzen-CID103-IDoEnDO.html

Eluniu kochana bardzo dziękuję   serduszko.gif.b68b6b91cf9bd716a8abe8b000475573.gif

Mam prośbę, czy mogłabyś dodać na końcu ogłoszenia poniższy tekst ? To link do filmiku z Caniskiem :)

 

Króciutki filmik z Canisem w roli głównej. Aby oglądnąć filmik trzeba skopiować poniższy adres URL i wkleić go do paska adresu.

Króciutki filmik z Canisem w roli głównej. Aby oglądnąć filmik trzeba skopiować poniższy adres URL i wkleić go do paska adresu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=sU1pFWIZYgU

To link do tego filmiku  :)  Dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Ja co jakś czas też zaglądam do Caniska, nie mam pomysłu jak mu pomóc. Mogę zrobić ogłoszenie na Morusku, tylko poproszę na priv nr telefonu do kontaktu i link do jaiegoś  ogloszenia Caniska żebym wiedziała co pisać.

Wielgachne dzięki :)  serduszko.gif.8ef6d58d5ffdaec10a77333b18c858f7.gif

To skopiowany link do ogłoszenia Havanki :)  Nr telefonu i adres e-mail podam na PW.

https://www.olx.pl/oferta/wyczaruj-mu-dom-z-marzen-CID103-IDoEnDO.html

215308303_serce7.gif.2e123350c4a6dd20fad74ff28e3fc943.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Zaglądam do Caniska, ale ja również nie mam pomysłu jak znalezc mu dom.

Jak uporam się z problemami moich nowych chorych podopiecznych to wymienię   Caniskowi OLX na zupełnie nowy

Tolu, a może zrobiłabyś Caniskowi ogłoszenie w gazecie. Już to kiedyś robiłaś, wiesz gdzie uderzyć więc będzie Ci łatwiej. Jak potrzebna kasa, to oczywiście przeleję ile trzeba i gdzie będzie trzeba.

Plissssss   1682057205_gifproszcy.gif.9c1b3a481de02998f62b78b0c7c6acd8.gif

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Tolu, a może zrobiłabyś Caniskowi ogłoszenie w gazecie. Już to kiedyś robiłaś, wiesz gdzie uderzyć więc będzie Ci łatwiej. Jak potrzebna kasa, to oczywiście przeleję ile trzeba i gdzie będzie trzeba.

Plissssss   1682057205_gifproszcy.gif.9c1b3a481de02998f62b78b0c7c6acd8.gif

Elu - ja robiłam tylko ogłoszeneie w naszym lokalnym tygodniku, ale nie było ani jednego zapytania:(

 Papierowe wydanie Przyjaciela Psa już się nie ukazuje, nie mam kontaktu do innych gazet...

 Może spróbować w prasie krakowskiej, może maja jakieś rubryki dla zwierząt?

 Havanka parę lat temu robiła z sukcesem ogłoszenia do jakiejś prasy, ale tez chyba już nieistniejącej...

 

Link to comment
Share on other sites

A gazeta 4łapy? dystrybuowana jest  po lecznicach.

Dawno nie przeglądałam jej bo wpadam i wypadam od weta ale w niektórych miejscach są kolejki i ludzie czytają tę gazetkę.

Jeśli jest w niej dział ogłoszeń to może zaprezentować w niej Caniska?

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o tym jak pomóc moim podopiecznym, które są u kikou....

Coś wymyśliłam, i pomysł wrzucam i tu: można z ładnymi zdjęciami zrobić coś w stylu plakatu, ogłoszenia, na takim formacie jak są ulotki rozdawane lub wystawiane w publicznych miejscach odnośnie np. 1 % podatku i zostawić takie plakaty/ ulotki  na stoliku w okolicznych gabinetach weterynaryjnych. Ludzie nieraz długo czekają u weterynarza ze swoim pupilem, coś czytają, oglądają, może to i szansa dla Canisa, ze ktoś weźmie ulotkę do ręki, poczyta i nie wyrzuci. Może taka ulotka dotrze do serducha potencjalnego przyszłego pana/pani....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Myślałam o tym jak pomóc moim podopiecznym, które są u kikou....

Coś wymyśliłam, i pomysł wrzucam i tu: można z ładnymi zdjęciami zrobić coś w stylu plakatu, ogłoszenia, na takim formacie jak są ulotki rozdawane lub wystawiane w publicznych miejscach odnośnie np. 1 % podatku i zostawić takie plakaty/ ulotki  na stoliku w okolicznych gabinetach weterynaryjnych. Ludzie nieraz długo czekają u weterynarza ze swoim pupilem, coś czytają, oglądają, może to i szansa dla Canisa, ze ktoś weźmie ulotkę do ręki, poczyta i nie wyrzuci. Może taka ulotka dotrze do serducha potencjalnego przyszłego pana/pani....

Dobry pomysł, tylko problem w tym, że ja nie potrafię zrobić takiej ulotki :(

Może Alaskan malamutte  ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2018 o 06:49, elik napisał:

Dobry pomysł, tylko problem w tym, że ja nie potrafię zrobić takiej ulotki :(

Może Alaskan malamutte  ?

Eliku kochany, dla Caniska wszystko!! Proszę, wskaż,  któro zdjęcie najbardziej nadaje się na taką ulotkę a ja poposzę swojego TZ aby, mi pomógł..

No i jeszcze tekst....

Może coś w stylu: "Spełnij marzenie Caniska, daj mu dom"

                        "Nie tracę nadziei, wciąż czekam..Pokochasz mnie?"

Proszę o sugestie, pomysły..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, dla Caniska wszystko!! Proszę, wskaż,  któro zdjęcie najbardziej nadaje się na taką ulotkę a ja poposzę swojego TZ aby, mi pomógł..

No i jeszcze tekst....

Może coś w stylu: "Spełnij marzenie Caniska, daj mu dom"

                        "Nie tracę nadziei, wciąż czekam..Pokochasz mnie?"

Proszę o sugestie, pomysły..

Asiu, w zasadzie prawie na każdym zdjęciu Canisek jest śliczny więc, które zdjęcie weźmiesz, będzie dobre :)

Tekst wydaje mi sie bardzo dobry, ale może ktoś, coś jeszcze podpowie :) No i z góry podziękuj TZ-towi za pomoc   424336964_ryczka.jpg.9cd9fbbc4792f3f858543d6fcd2d6217.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...