Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

W tym tygodniu na konto Caniska wpłynęły poniższe deklaracje za maj:

................50,00   -  bakusiowa  V  -  21.05.

.................30,00   -  kasiasekret  V   -  23.05.

.................15,00   -  zozola77  V  -  24.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.d89a5d453a007ba535173293c6041434.jpg

Bakusiowa gorąco dziękujemy za comiesięczne naddatki deklaracji   766734527_kwiatki8.jpg.5421a2c1308b0c912f71435a1f1b9ae2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, wrzucam ulotki Caniska. Zapisane w pdf, można pobierać i drukować o ile je zaakceptujesz... Wpisałam numer Murki, nie wiedziałam, czy moge Twój. 

Jeśli życzysz sobie zmienić numer tel, to nie ma problemu..:-))

Canis ulotka.pdf

Canis ulotka 2.pdf

Bardzo dziękuję Joasiu :) Tak myślę czy nie należałoby napisać choć kilka słów o Canisku i wpisać numer tel. do odrywania. Nie każdy ma przy sobie coś do zapisywania.

Uważam, że w ogłoszeniu powinien być podany nr tel. osoby decyzyjnej, choćby dlatego, że hotel ma sporo psiaków i wiele z nich jest ogłaszanych. Liczne zapytania niepotrzebnie zabierają czas, który można poświęcić dla psiaków. Poza tym wstępną weryfikację powinien wykonać ktoś odpowiedzialny za psiaka, a dopiero w razie pytań, na które nie zna odpowiedzi, podawać nr tel.  hotelu. Jest to wygodniejsze dla hotelu, a odpowiedzialny ma informacje o zapytaniach.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tak myślę czy nie należałoby napisać choć kilka słów o Canisku i wpisać numer tel. do odrywania. Nie każdy ma przy sobie coś do zapisywania.

Elu, ja zrozumiałam, ze chodzi o ulotkę,...Natomiast z tego co czytam bardziej chodzi C io ogloszenie, takie do powieszenia na tablicy ogłoszeń np u weta. Okej, nie ma sprawy. Proszę o tekst, wkleję, dopiszę nr telefonu i gotowe do wydruku wrzucę tutaj na wątek.

 

2 godziny temu, elik napisał:

Uważam, że w ogłoszeniu powinien być podany nr tel. osoby decyzyjnej, choćby dlatego, że hotel ma sporo psiaków i wiele z nich jest ogłaszanych. Liczne zapytania niepotrzebnie zabierają czas, który można poświęcić dla psiaków. Poza tym wstępną weryfikację powinien wykonać ktoś odpowiedzialny za psiaka, a dopiero w razie pytań, na które nie zna odpowiedzi, podawać nr tel.  hotelu. Jest to wygodniejsze dla hotelu, a odpowiedzialny ma informacje o zapytaniach.

Napisałam, że nie ma problemu, zmienię na Twój. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja zrozumiałam, ze chodzi o ulotkę,...Natomiast z tego co czytam bardziej chodzi C io ogloszenie, takie do powieszenia na tablicy ogłoszeń np u weta. Okej, nie ma sprawy. Proszę o tekst, wkleję, dopiszę nr telefonu i gotowe do wydruku wrzucę tutaj na wątek.

 

Napisałam, że nie ma problemu, zmienię na Twój. 

 

Asiu nie ważne, jak to się nazywa, chodzi o coś, co pomoże znaleźć dom dla Caniska i co można będzie porozklejać tu i tam. Powinno więc zawierać kompendium wiedzy o psiaku. Nikt nie zainteresuje się psem, o którym nic nie wie :)

Tak czułam, że nie ma problemu :) Chciałam tylko wyjaśnić czemu mój nr, a nie hotelu :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo gorąco zapraszam na bazarek, z którego 30% zysku otrzyma Canis.

Wiele fajnych fantów za naprawdę małe pieniądze, a nawet tylko za tyle ile zechcesz dać dla psiaków.

Pomóżmy tym biedakom!

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 29.05. na konto Caniska wpłynęła kwota 40,00 zł od istar58 - deklaracja za V-VI.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za regularne wpłaty od samego początku opieki nad Caniskiem

urodziny.jpg.d89a5d453a007ba535173293c6041434.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Bardzo to smutne, że nikt się nie interesuje Caniskiem, to taki fajny psiak:( ludzie nie wiedzą co tracą.

 

Rozliczenie za maj:

-372 zł hotelowanie 1-31.05

-10 zł Fiprex

-12,50 zł odrobaczenie

Razem: -394,50 zł.

 

Bardzo dziękuję za rozliczenie i pochwałę Caniska  1611419410_serce9bijce.gif.55c2bd083e8e4d6f96f88d77532838e2.gif

Też nie tracę nadziei, że ktoś wyjątkowy wypatrzy Caniska i pokocha go tak, jak on na to zasługuje.

Faktura

Can_fak.png.23aef1dc6d31fd7cb10d5e55aaf03988.png

 

Przelew

Can_prz.png.d348c3023ec872488d283b3b32c95dc7.png

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 4.06. na konto Caniska wpłynęły poniższe kwoty  -  deklaracja za czerwiec:

    30,00 zł od  Monika z Katowic  

    20,00 zł od  markofix1  

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.d89a5d453a007ba535173293c6041434.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muuuurko.... a mogłabyś Caniskowi stworzyć filmik adopcyjny? Najlepiej z Hanią, z psiakami i podczas czesania z brzusiem do góry?  Tak, aby pokazać, że to normalny psiak, ze wspaniałym charakterem? A krzywa łapka to tylko problem dla ludzi, a nie dla niego?
Może to pomoże znaleźć domek Caniskowi?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Muuuurko.... a mogłabyś Caniskowi stworzyć filmik adopcyjny? Najlepiej z Hanią, z psiakami i podczas czesania z brzusiem do góry?  Tak, aby pokazać, że to normalny psiak, ze wspaniałym charakterem? A krzywa łapka to tylko problem dla ludzi, a nie dla niego?
Może to pomoże znaleźć domek Caniskowi?

Podpisuję się pod tą prośbą obiema rencami!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2018 o 21:53, Tyś(ka) napisał:

Muuuurko.... a mogłabyś Caniskowi stworzyć filmik adopcyjny? Najlepiej z Hanią, z psiakami i podczas czesania z brzusiem do góry?  Tak, aby pokazać, że to normalny psiak, ze wspaniałym charakterem? A krzywa łapka to tylko problem dla ludzi, a nie dla niego?
Może to pomoże znaleźć domek Caniskowi?

Coś podziałam, ale to trochę potrwa. Hania złamała kość śródstopia i raczej nie pomoże (choć to by było ciekawe połączenie: ona ze stabilizatorem i kulami + Canis z krzywą łapą;)), zwłaszcza, że Canis jest żywiołowy. Może uda mi się zdjęcia wykonane wcześniej wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...