Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

52 minuty temu, Tola napisał:

Przekazałam Murce adres Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej i nr do dr Handwerkera, który operował Rumbę.

 

 

 

46 minut temu, Tola napisał:

Jest już aukcja Caniska na Siepomaga - https://www.siepomaga.pl/dla-canisa

Bardzo proszę o wrzucenie  na Fb i rozsyłanie wśród znajomych, to bardzo ważne.

Canisek na zdjęciach bardzo radosny, dlatego dałam tez zdjęcia ze schronu - mam nadzieję, że przyszli darczyńcy dostrzegą potrzebę pomocy temu wspaniałemu psiakowi.

Bardzo dziękuję Tolu :)

Też mam nadzieję, że znajdą się ofiarodawcy dla Caniska.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Przekazałam Murce adres Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej i nr do dr Handwerkera, który operował Rumbę.

Do tej polikliniki jeżdżę ze swoim Kazankiem, do dr Pomorskiej i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, podejścia do psiaka i w ogóle. Dr Handwerkera miałam przyjemność poznać, a także efekty jego operacji. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dlaczego tak krótko?

Faktycznie :( Nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. Tylko do 23 marc.Czy to program ustala czas trwania ?

2 minuty temu, Murka napisał:

Wizyta przełożona z czwartku na poniedziałek na godz. 12.00.

Dziękuję Murko :)

Kciuki obowiązkowe :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2017 o 15:53, bakusiowa napisał:

Dlaczego tak krótko?

 

Dnia 7.03.2017 o 23:09, elik napisał:

Faktycznie :( Nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. Tylko do 23 marc.Czy to program ustala czas trwania ?

Dziękuję Murko :)

Kciuki obowiązkowe :)

Czas zbiórki  ustala osoba zgłaszająca cel i w tym przypadku był to miesiąc; niestety czasami  od momentu edycji do chwili ukazania się celu na Siepomaga upływa sporo czasu i stąd ten dosyć krótki okres  na zebranie potrzebnej kwoty.

Jednak z tego co się orientuję,  to fundacja może (jeśli cel nie zostanie osiągnięty w wyznaczonym terminie)  bez problemu przedłużyć czas zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Czas zbiórki  ustala osoba zgłaszająca cel i w tym przypadku był to miesiąc; niestety czasami  od momentu edycji do chwili ukazania się celu na Siepomaga upływa sporo czasu i stąd ten dosyć krótki okres  na zebranie potrzebnej kwoty.

Jednak z tego co się orientuję,  to fundacja może (jeśli cel nie zostanie osiągnięty w wyznaczonym terminie)  bez problemu przedłużyć czas zbiórki.

Miejmy nadzieję, że zbierze się kwota wystarczająca na pokrycie kosztów konsultacji i ewentualnej operacji i rehabilitacji.

Ewentualnie jeśli dojdzie do operacji i będzie konieczna rehabilitacja, to można będzie znowu wystąpić o pomoc, na Sie pomaga tym razem na rehabilitację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...