Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Ciepłe myśli i głaski przesyłamy dla Caniska od czterech przyjaciół  List

Poczytamy jeszcze, co powie dr Orzeł... Czasami nie warto jest robić czegokolwiek "na siłę" tylko dlatego, że czegoś bardzo chcemy...nie bez kozery mówią, że niekiedy "lepsze jest wrogiem dobrego"...

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed godziną wróciliśmy z działki (powoli zaczynamy przewozić to i owo :) ) i pierwsze przybiegłam do Caniska.

Murko wielkie dzięki za piękne zdjęcia :) Będzie z czego wybrać do ogłoszeń. Myślę, że dobrze byłoby dołączyć także króciutki filmik, który pokazałby, jak świetnie Canis radzi sobie z poruszaniem się, że ta łapka mu nie przeszkadza.

Czy byłoby to możliwe Murko ?

Piękne są te zdjęcia i Canisek ślicznie się na nich prezentuje.

Tę narośl koniecznie powinien zobaczyć wet. Chyba nie ma pośpiechu więc może jak będziecie jechać z jakimś psiakiem, to przy okazji zabierzcie Caniska. Rozłożą się koszty transportu :)

Link to comment
Share on other sites

MALWA odpowiedziała na prośbę o przeniesienie deklaracji z Grafisia, na Canisa.

MALWA, bakusiowa i Panna Martple  wraziły zgodę na przekazanie Canisowi kwoty, jaka pozostała z majątku Grafisia. Jeśli zaakceptują to także inni deklarowicze Grafisia, Canis wzbogaci się o kwotę 467,97 zł.

Bardzo Wam Dziewczynki dziękuję

58cd8afb02f87_kwiatki11.GIF.c2b1968d0bc0e26390f5d750157e0df7.GIF

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do Caniska. Myślę, że on ma tyle wdzięku, a łapka nie przeszkadza mu w bieganiu i w zabawie, że jakiś fajny domek sie trafi i nie bedzie im przeszkadzać ta drobna wada w urodzie. Natomiast ta narośl mnie zmartwiła. To trzeba koniecznie zdiagnozować i pewnie usunąć.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Filmik zrobię w wolnej chwili. Canis jest psem bardzo energicznym i bywa trochę nerwowy przy kontakcie z człowiekiem (podskubuje, łapie zębami) - myślę, że z czasem mu to minie, ale z tego względu i ze względu na jego żywiołowość nie polecałabym go do małych dzieci.

Ta narośl nie wygląda groźnie: to chyba po prostu duża brodawka. Oczywiście podjedziemy do weta przy okazji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Filmik zrobię w wolnej chwili. Canis jest psem bardzo energicznym i bywa trochę nerwowy przy kontakcie z człowiekiem (podskubuje, łapie zębami) - myślę, że z czasem mu to minie, ale z tego względu i ze względu na jego żywiołowość nie polecałabym go do małych dzieci.

Ta narośl nie wygląda groźnie: to chyba po prostu duża brodawka. Oczywiście podjedziemy do weta przy okazji.

Dzięki Murko :)  Czytałam na wątku Miłeczki, że w tym tygodniu wybieracie się z nią do weta. Może i Canisek mógłby się załapać :) ?

EDIT

Już wiem, że nie. Trudno. Następnym razem.

Link to comment
Share on other sites

Piękne, radosne zdjęcia Caniska - na pewno spodobają się komuś z wielkim sercem, przecież tacy ludzie wciąż gdzieś są.

A jeszcze jakby w pakiecie nasz Canisek dostał i ogród do wybiegania - byłaby pełnia szczęścia.

Tyle osób kibicuje psiakowi - oby mu się udało!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Piękne, radosne zdjęcia Caniska - na pewno spodobają się komuś z wielkim sercem, przecież tacy ludzie wciąż gdzieś są.

A jeszcze jakby w pakiecie nasz Canisek dostał i ogród do wybiegania - byłaby pełnia szczęścia.

Tyle osób kibicuje psiakowi - oby mu się udało!

Wierzę w to, że i Caniskowi się uda znaleźć opiekunów z sercem i dom z ogrodem :)

Dzisiaj moją małą tymczasowiczkę zawiozłam do takiego właśnie domu z ogrodem do kochających opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Murka napisał:

Filmik zrobię w wolnej chwili. Canis jest psem bardzo energicznym i bywa trochę nerwowy przy kontakcie z człowiekiem (podskubuje, łapie zębami) - myślę, że z czasem mu to minie, ale z tego względu i ze względu na jego żywiołowość nie polecałabym go do małych dzieci.

Ta narośl nie wygląda groźnie: to chyba po prostu duża brodawka. Oczywiście podjedziemy do weta przy okazji.

Ja sądzę,że Canisa zachowanie wynika z długiego okresu przebywania w schronie.On potrzebuje człowieka i bycia z nim.Nie może nacieszyć się jeszcze wolnością i kontaktem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja sądzę,że Canisa zachowanie wynika z długiego okresu przebywania w schronie.On potrzebuje człowieka i bycia z nim.Nie może nacieszyć się jeszcze wolnością i kontaktem.

Też sądzę, że Canis z czasem "naje się" człowieka i nie będzie tak nerwowo przeżywał bliskości człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zaniosłam płytkę z prześwietleniem łapeczki, wyniki badania, jakie Murka zamieściła na wątku oraz kilka zdjęć Caniska , na których najlepiej widać łapeczkę.

Czekamy na opinię dra Orła.

Dzisiaj,za zgodę ofiarodawców,  przelałam na konto Caniska kwotę 467,97 zł - pozostałość majątku Grafisia, którego byłam skarbnikiem, a który od 11.02.br. szczęśliwie rezyduje już w swoim własnym domku. Grafiś kiblował w hoteliku ponad 3 lata, a teraz ma swój własny kąt i super kochających opiekunów :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj, do swojego domku z ogrodem, zawiozłam moja małą tymczasowiczkę Kaję. Dzisiaj zadzwoniła pani Barbara, która adoptowała Kajunię i prosiła o nr konta, bo chciałaby przelać mi kilka złotych.

Podałam jej nr konta Fundacji ZEA. W tytule przelewu ma napisać: Barbara od Kajuni dla Canisa. 

Jak zamelduje się na koncie Fundacji wpłata z takim tytułem, to bardzo proszę Tolu podaj jaka to kwota. W rozliczeniu Canisa prowadzę także wpłaty na konto Fundacji.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj zaniosłam płytkę z prześwietleniem łapeczki, wyniki badania, jakie Murka zamieściła na wątku oraz kilka zdjęć Caniska , na których najlepiej widać łapeczkę.

Czekamy na opinię dra Orła.

Dzisiaj,za zgodę ofiarodawców,  przelałam na konto Caniska kwotę 467,97 zł - pozostałość majątku Grafisia, którego byłam skarbnikiem, a który od 11.02.br. szczęśliwie rezyduje już w swoim własnym domku. Grafiś kiblował w hoteliku ponad 3 lata, a teraz ma swój własny kąt i super kochających opiekunów :)

Elik, Twoje serducho dla psiaków jest większe od Ciebie, wiesz o tym?  Bisous28.gif

Darczyńcom Grafisia serdecznie dziękuję za "spadek" dla Caniska. BARDZO DZIĘKUJĘ Amour62.gif

I spokojnie czekamy...

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Usiata napisał:

Elik, Twoje serducho dla psiaków jest większe od Ciebie, wiesz o tym?  Bisous28.gif

Darczyńcom Grafisia serdecznie dziękuję za "spadek" dla Caniska. BARDZO DZIĘKUJĘ Amour62.gif

I spokojnie czekamy...

Oj tam, oj tam zwykłe sprawy :)

Czekamy. . .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...