Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

10 godzin temu, Mela Jakimiuk napisał:

Jest 31 udostępnien pieska i mnostwo pytan np....jak mam odpowiedziec?

 
Justyno dlaczego pies jak się nie znajda pieniądze wróci do schroniska???!!!

Tak między nami to nie dopuszczam takiej możliwości :)  Może nie powinnam tak napisać, ale przestraszona tak małym odzewem na Siepomaga, napisałam tak, żeby wzruszyć ludziska. Możesz odpowiedzieć, że obawiamy się, że kalekiego psa nikt nie zechce adoptować, tak jak to było przez wiele lat, gdy był w schronisku, a jego utrzymanie w hoteliku może okazać się nie do przejścia.

Oczywiście z mojego punktu widzenia nie jest to możliwe.

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Elu,obiecałam w marcu małą wpłatę na potrzeby Caniska,więc podeślij mi dane do przelewu :) Na fb udostępniłam,a Tobie życzę całkowitego wydobrzenia z choróbska!

Bogusiu, dziękuję bardzo za udostępnienie Canisa i za życzenia zdrowia :)

Nr konta podeślę na FB

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Na fb udostępniłam. Nr konta poproszę. Powodzenia piesku

Dziękuję Nesiowata      58c6579851e23_gifniewinny.gif.0eb30c265dc2bf033a9f842292504c81.gif

Numerek poleci za chwilkę :)

48 minut temu, iwstar58 napisał:

Trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty :) Ja też proszę o nr konta dla Canisa

Iwonko dzięki :)     58c6579851e23_gifniewinny.gif.0eb30c265dc2bf033a9f842292504c81.gif  Czy mogłabyś udostępnić na fb link do Siepomaga dla Caniska ?  Bardzo proszę :)

Numerek już sie robi :)

Link to comment
Share on other sites

Mam już od wtorku udostępnione Siepomaga :). Wrzucę jeszcze raz z opisem, pomijając jednak zdanie o powrocie do schronu. Sorry, to wygląda jak szantaż i granie na emocjach. Wyadoptowany ale wróci jak nie zbierze się 2 tys.? Chyba takie teksty słabo działają. Lepiej napisać skąd zabrany, gdzie przebywa i co zamierzamy. A zamierzamy zrobić wszystko by zwiększyć szanse na adopcję. Kropka. Gdyby jeszcze na Siepomaga było jakieś info, że zbiórka prowadzona jest przez fundację lub pod patronatem, pewnie w jakiś sposób uwiarygodniłoby to cel zrzutki.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, iwstar58 napisał:

Mam już od wtorku udostępnione Siepomaga :). Wrzucę jeszcze raz z opisem, pomijając jednak zdanie o powrocie do schronu. Sorry, to wygląda jak szantaż i granie na emocjach. Wyadoptowany ale wróci jak nie zbierze się 2 tys.? Chyba takie teksty słabo działają. Lepiej napisać skąd zabrany, gdzie przebywa i co zamierzamy. A zamierzamy zrobić wszystko by zwiększyć szanse na adopcję. Kropka. Gdyby jeszcze na Siepomaga było jakieś info, że zbiórka prowadzona jest przez fundację lub pod patronatem, pewnie w jakiś sposób uwiarygodniłoby to cel zrzutki.

Masz racje Iwonko. Zawstydziłaś mnie   58c66358e9343_gifzawstydzony.gif.3c559b90065ee89fea02f5aaed734f20.gif

Prawdę powiedziawszy też tak to czułam i nie stosuję takich chwytów, ale to był krzyk rozpaczy :( No sama pomyśl od początku marca uzbierał tylko 81 zł :( Czarna rozpacz. Jak mamy uzbierać na operację, a potem rehabilitację ??? No jak ???

Ale masz racje to poniżej pasa. Zaraz to u siebie usunę i kto skopiował mój tekst, też bardzo proszę o usunięcie.

Link to comment
Share on other sites

Elu, napisałam to tylko dlatego, że ludzie mogą mieć podobne odczucia. Będzie trudniej udźwignąć wydatki związane z operacją i rehabilitacją ale to było wiadome od początku. Nie ma co się zrażać chwilową kichą, Tola pisała przecież, że zrzutkę można wznowić a każda złotówka to też pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, iwstar58 napisał:

Elu, napisałam to tylko dlatego, że ludzie mogą mieć podobne odczucia. Będzie trudniej udźwignąć wydatki związane z operacją i rehabilitacją ale to było wiadome od początku. Nie ma co się zrażać chwilową kichą, Tola pisała przecież, że zrzutkę można wznowić a każda złotówka to też pomoc :)

Jestem tez zaskoczona tak małym zainteresowaniem Caniskiem  na Siepomaga :(

 Do tej pory wszystkie wystawione psy przed terminem uzbierały kwoty, o które prosiliśmy.

Moim zdaniem zdjęcia uśmiechniętego, szczęśliwego  Caniska nie wzbudzają  w ludziach chęci pomocy; musimy jednak cierpliwie czekać, rozsyłać link do Siepomaga, bo tak jak napisała iwstar58 - ważna jest każda złotowka.

Jak nie uda się zebrać całej kwoty w wyznaczonym terminie - będziemy przedłużać czas trwania zbiórki.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2017 o 17:20, Nadziejka napisał:

Ciociu eliczkowa

 wysylam teraz ku Tobie

 69 zl 60 gr

 z karmiczku zakonczonego

psie serduszko

 sciskuniam sciskuuuniam  za wszytko najlepsze

 i bez bolu kochany

Podobny obraz

 

Ciociu potwiredz prosze na bazareczku

 ze dolecialy pieniazki

 Kanisiu piesku sciskam sciskuniam za wszytko

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam kartę z wizyty. Mam płytkę ze zdjęciami RTG gdyby trzeba było gdzieś wysłać to dajcie znać.

66c8b6033f756c6e.jpg

0a587590f8c03ac8.jpg

 

TZ nie wiedział, że Canis miał już robioną krew w naszej lecznicy i nie mógł się do mnie dodzwonić, żeby zapytać, dlatego zrobili analizę krwi, ale, że to koszty dodatkowe z naszej winy to bierzemy je na siebie.

Całość wizyty i badań kosztowała 394,50 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4b4452a8dc3b552a

Z tego 75 zł bierzemy na siebie (koszty badania krwi):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5e5a14d1a35790ea

Link to comment
Share on other sites

O kurcze :( Tego się nie spodziewałam :(  Bardzo mi przykro :(  Stan najprawdopodobniej po patologicznym złamaniu kości przedramienia - powikłanie zespołu krzywej kości promieniowej. Nie rozbieram tego, ale boję się, że bardzo musiał cierpieć biedny Canis  :(

Canis ma obiecaną bezpłatną konsultację w Krakowie i myślę, że powinniśmy z niej skorzystać. Murko proszę więc wyślij do mnie płytkę ze zdjęciami RTG - adres znasz.

Murko, gdy Twój mąż przywiózł do mnie w sobotę Kajtusia, rozmawialiśmy o czekającej Canisa wizycie u weta i prosiłam, żeby faktura za badanie została wystawiona na mnie, a widzę, że jest na hotelik. Czemu tak ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2017 o 17:31, Nadziejka napisał:

Ciociu potwiredz prosze na bazareczku

 ze dolecialy pieniazki

 Kanisiu piesku sciskam sciskuniam za wszytko

I już są na koncie Caniska :)

Nadziejko, bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy  58c7899e39abf_kwiatki4.jpg.dcd4c13f490b874e8caa88c91e2aa148.jpg  Już biegnę potwierdzić na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 14.03. na konto Canisa przelałam kwotę 153,22 zł tj. 40 % kwoty zebranej na bazarku.

Ponieważ znowu mam kłopoty z zapisywanie, edytowaniem postów, w rozliczeniu zapiszę tę kwotę, gdy będzie to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Murko, gdy Twój mąż przywiózł do mnie w sobotę Kajtusia, rozmawialiśmy o czekającej Canisa wizycie u weta i prosiłam, żeby faktura za badanie została wystawiona na mnie, a widzę, że jest na hotelik. Czemu tak ?

Nie chcieli jako pierwszemu klientowi wystawić faktury przelewowej i musiał zapłacić na miejscu, a miał do dyspozycji tylko kartę bankomatową (firmową).

Płytę jutro wyślę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Nie chcieli jako pierwszemu klientowi wystawić faktury przelewowej i musiał zapłacić na miejscu, a miał do dyspozycji tylko kartę bankomatową (firmową).

Płytę jutro wyślę.

Dzięki :)

Rozmawiałam z Tolą w sprawie zapłaty za konsultacje. Zapłaci Fundacja ZEA. Dzięki Tolu :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Canis_baner_2.png
no właśnie, Canisku ..... 

Zaciągniemy jeszcze opinii krakowskiego specjalisty. Murka wyśle mi jutro płytkę z RTG, wydrukujemy kilka zdjęć Caniska, takich żeby było widać łapkę jak najdokładniej i posłuchamy, co powie nam profesor. Jeśli także opinia będzie na nie, to się posłuchamy. Fachowcy są po to, żeby ich słuchać.

Poprosimy o odpowiedni tekst, poprosimy Murkę o odpowiednie zdjęcia i będziemy ogłaszać z nadzieją, że odnajdzie Caniska dobra dusza w domku z ogrodem i zapragnie dać naszemu psiakowi swoje serce i domek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

Zaciągniemy jeszcze opinii krakowskiego specjalisty. Murka wyśle mi jutro płytkę z RTG, wydrukujemy kilka zdjęć Caniska, takich żeby było widać łapkę jak najdokładniej i posłuchamy, co powie nam profesor. Jeśli także opinia będzie na nie, to się posłuchamy. Fachowcy są po to, żeby ich słuchać.

Poprosimy o odpowiedni tekst, poprosimy Murkę o odpowiednie zdjęcia i będziemy ogłaszać z nadzieją, że odnajdzie Caniska dobra dusza w domku z ogrodem i zapragnie dać naszemu psiakowi swoje serce i domek :)

A jaki profesor przyjmuje w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie chcesz tego zauważyć, to powiem wprost - wichrzycielom nic do tego !

Przyszłaś zabagnić kolejny wątek ?

Nie martw się o innych, martw się o siebie.

Tyle w temacie Canisa dla Ciebie.

Daj temu psu spokój. On go potrzebuje najbardziej.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...