Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Chciałam tylko napisać, że moja koleżanka Ola, która uprzednio sekundowała Lusi - suni z guzem, zdecydowała się dzisiaj, że od wypłaty marcowej przeznacza 50 zł na Canisa, bo nasza realna grupa wybrała pomoc dla tego pieska :)

Jutro od 12.00 wszyscy MOCNIEJ trzymamy kciuki za Canisa :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Chciałam tylko napisać, że moja koleżanka Ola, która uprzednio sekundowała Lusi - suni z guzem, zdecydowała się dzisiaj, że od wypłaty marcowej przeznacza 50 zł na Canisa, bo nasza realna grupa wybrała pomoc dla tego pieska :)

Jutro od 12.00 wszyscy MOCNIEJ trzymamy kciuki za Canisa :)

Małgosiu, bardzo serdecznie podziękuj w moim imieniu Koleżance Oli i całej grupie wsparcia    58b73a046a1e6_serce7.gif.5d7b66aabce0306f056dd27aa4c647cc.gif 

Link to comment
Share on other sites

Na potrzeby Canisa przekazana została kwota 557,00 zł. Początkowo pieniądze przeznaczone były na inny cel, ale stało się inaczej, niż wszyscy chcieliśmy. Wolne środki przeznaczyliśmy na pomoc dla Canisa.

Pieniądze te znajdują się na koncie Fundacji ZEA i będą mogły być wykorzystane na pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej, czy inne udokumentowane fakturą zakupy.

  . .  .  . . 29,00  -  Anula

. . . . . . 166,00  -  Usiata & koleżeństwo

 . . . .  . . 57,00   -  elik (Agnieszka)

. . . . . . 287,00  -  Zachary

. . . . .. . . . 7,00  -  Senanta

. .    . . . . 11,00  -  ania75

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 =  =    557,00 zł

Bardzo serdecznie dziękuję

58b73cbcac684_kwiatki11.GIF.86a5234555021ab40d5b2b35f22ca63e.GIF

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2017 o 17:43, Tola napisał:

W czwartek na godz. 12.00 umówiona jest wizyta Canisa w Lublinie u prof. Silmanowicza.

Trzymajcie kciuki.

Kciuki mocno zaciśnięte ! Będę jutro zaglądać na wątek i mam nadzieje,że chociaż wstępnie Canisek będzie zakwalifikowany do operacji

Dnia 28.02.2017 o 23:15, Murka napisał:

My też poprosimy kciuki, bo przed wizytą zamierzamy Caniska wykąpać i przetrzymać w domu żeby wysechł:)

Tu też się na pewno przydadzą kciuki,więc trzymam!

Link to comment
Share on other sites

Niestety, profesor nie podjął się operacji :(  Nasz Canisek jest wg niego za stary   58b83d62c08db_pacz4.gif.078a4a79a318aebf46097801cea9cf28.gif

Tola będzie próbowała porozumieć się z wetem, który operował z pozytywnym skutkiem sunię, której też nie chciał operować ten profesor.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu ani Murka, ani Tola nic nie napisały.

Z tego co mówi Murka, Canisek bardzo dobrze radzi sobie z tą łapinką. Biega i nic nie wskazuje na to, żeby odczuwał przy tym ból.

Zastanawia mnie jednak, czy nie szoruje tą łapka po ziem, bo przecież ona jest chyba w sumie dłuższa niż ta druga.

Link to comment
Share on other sites

Konto Canisa znacznie się wzbogaciło.

700,00 zł przekazała  Alaskan malamutte,  jako część kwoty pozostałej po swojej podopiecznej po Lisi, która jest już w DS.

Bardzo serdecznie dziękuję

58b88a725f636_kwiatki6.gif.2ee325e70f405f50fc8b8b69ca52d27e.gif

 

639,92 zł  przekazała elik,  jako część kwoty pozostałej po swojej podopiecznej Lusi, która jest już w DS.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...