Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

Przed chwilą, mdk8 napisał:

szukam. Po tym co powiedziała  Murka tym bardziej potrzebuję kogoś z doświadczeniem kto sprawdzi dokładnie i zwróci uwagę na rzeczy które mogłyby mi umknąć. 

to widze, że nic się nie dowiemy jakie to rzeczy, jakie wątpliwości

no nic- działaj

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

Gosia, sorki, że taki ze mnie detektyw, ale masz wśró SWOICH znajomych na fb kobietkę z Białołęki która robi wizyty przedadopcyjne;) Gośka M... Pa.. wiesz kto? możesz z nią pojechać na przykład

dzięki . Skontaktuję się z nią. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2017 o 18:34, mdk8 napisał:

iwstar58  dziękuję za wpłatę 50,- . Rozpisałam na 5 m-cy . Dobrze ?

Dobrze Facebook Emoticons  / chociaż miało być za 3 m-ce + gratis Facebook Emoticons/   Trzymam kciuki za domek dla Korniczka, ale gdyby ten nie wypalił, to podeślę w międzyczasie jakiegoś gratisa na wyróżnienie ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2017 o 18:31, Nadziejka napisał:

z bazareczku

 zakonczonego

mam dla Korniczka  35 zl 70 gr 

 sa to cegielki zycia

 

i jeszcze czekam na wplaty

 za fantuski

 mdk czy slac juz

 cegielki

 czy czekamy jeszcze ?

zaraz patrze czy mam num konta

Ciociu Malgoniu
 wyslalam ku Tobie
 z kramiku dla Kornisia uroczego cudnego
51 zl 15 gr
 
pozdrawiam Korniszonka ogromnie
przeciudny rudunio
Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Panią. Ponieważ Murka we wcześniejszej rozmowie nie powiedziała , że Korniczek bierze leki na serduszko wolałam przed osobistą wizytą Panią uprzedzić. Niestety Pani sama wychowuje dzieci i nie może sobie pozwolić na dzień dzisiejszy na dodatkowy wydatek na leki . Po miłej rozmowie niestety pani zrezygnowała ale ponieważ córka  bardzo tęskni za zmarłym pieskiem jamnikiem zapytała czy nie mam do adopcji jakiegoś jamnika lub jamnikopodobnego . Jakbyście miały jakiegoś  pieska w typie  jamnika to mogę podać telefon do Pani - tak się umówiłam. Trochę szkoda ,że Pani zrezygnowała bo przez telefon wydała się ok.

Szukamy dalej domku dla Korniczka. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ale każdy pies, nawet ten zupełnie zdrowy w momencie adopcji, może w którymś momencie wymagać leczenia. No, cóż. Czekamy na inny domek dla Korniczka. 

Jeżeli Pani jest na fb, może popytać u Pani Asi, która prowadzi makowski Przystanek na Cztery Łapy. Może jakiś psiak znajdzie dom. 

https://www.facebook.com/przystaneknaczterylapy/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2017 o 13:11, konfirm31 napisał:

Ale każdy pies, nawet ten zupełnie zdrowy w momencie adopcji, może w którymś momencie wymagać leczenia. No, cóż. Czekamy na inny domek dla Korniczka. 

Jeżeli Pani jest na fb, może popytać u Pani Asi, która prowadzi makowski Przystanek na Cztery Łapy. Może jakiś psiak znajdzie dom. 

https://www.facebook.com/przystaneknaczterylapy/

 

No właśnie.I co wtedy? Zwrot z adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Lotensin nie jest drogi, kosztuje 23 zł i starcza Kornikowi na prawie 2 miesiące. Mi się ten dom przez tel. jakoś niespecjalnie widział... niby ok, ale zero pytań o Kornika, a info o sobie i o warunkach jakie są musiałam dosłownie wyciągać. Pomyślałam, że ok, może małomówna osoba, wizyta pokaże co i jak.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie nie warto nawet proponować innego psa.Pies może w każdej chwili zachorować i co wtedy?Nie dostanie pomocy?

Od razu widać,że Pani szuka zdrowego psa,obojętnie do jakiej rasy podobnego,byle był jakiś pies.

Nie jest to zdecydowanie ten i tylko ten.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie cisza...

I przyszedł czas na rozliczenie:

 

Stan konta na 26 czerwiec wynosił -273,60 zł

Wpłaty:

+273,60 zł mdk8

+40 zł Iwona K.

Razem: +40 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie 27.06-26.07

-6 zł Fiprex

-7,50 zł odrobaczenie

Razem: -313,50 zł

 

+40 zł - 313,50 zł = -273,50 zł

Do zapłaty na dzień 26 lipiec jest -273,50 zł

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś fajny telefon w sprawie Korniczka... pani niestety nie zdecydowała się ze względu na jego wiek (pół roku odchorowywała leczenie i śmierć swojego 16-letniego psa i boi się, że niedługo znów musiałaby przez to przechodzić). W każdym razie jakieś zainteresowanie jest...

Link to comment
Share on other sites

Pani szuka małego kudłacza, nie szczeniaka, chce pomóc jakiejś bidzie. Jest z Jarosławia. Pani mieszka z mężem, ona ma 59 lat, nie mają innych zwierząt, mieszkanie w bloku. 

Piesek milusiński, do tulenia i rozpieszczania, raczej "łatwy w obsłudze". Jak coś to podam tel.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2017 o 18:52, Murka napisał:

Pani szuka małego kudłacza, nie szczeniaka, chce pomóc jakiejś bidzie. Jest z Jarosławia. Pani mieszka z mężem, ona ma 59 lat, nie mają innych zwierząt, mieszkanie w bloku. 

Piesek milusiński, do tulenia i rozpieszczania, raczej "łatwy w obsłudze". Jak coś to podam tel.

Z Jaroslawia??? Tego podkarpackiego? 

To moje rodzinne miasto :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...