Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

Tu jeszcze Korniczek w piątek wieczorem po kąpieli żegna się z ulubionym fotelem:)

783a6f4b654e4a58gen.jpg

A tu już tuż przed odjazdem:

22d5f48f2a42e75fgen.jpg

bc670769ffa50c5fgen.jpg

 

Korniczek bardzo fajnie zareagował na zwierzaki w DS. Wczoraj po południu rozmawiałam z panią i mówiła, że wszystko ok, żadnych problemów, właśnie Kornik był na spacerze z panem i psem rezydentem:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Poker napisał:

Kiedy będzie jakaś informacja o Korniczku w DS? Chcemy się cieszyć.

Będzie. Mam 1 zdjęcie na telefonie niestety 2-go nie mogę otworzyć bo mam stary aparat. Jutro wracam z urlopu do domu i jestem umówiona na telefon z DS więc wieczorkiem napiszę co u Korniczka słychać.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z DS. 

Imię zostaje. Państwu się podoba i Korniczek na to imię  reaguje. Jest bardzo żywiołowy , bardzo dużo biega i rozruszał nawet psa rezydenta - staruszka. Pani stwierdziła , że jest bardzo mądry bo chociaż z początku nie wiedział do czego służy klapka dla kotów  to szybko się zorientował i już wie jak z niej korzystać. Nie interesują go zabawki typu piłeczki itp. woli biegać po trawce. Z kotami pełna zgoda :)

Jest jeszcze troszeczkę chwilami niepewny i wczoraj jak byli w Lublinie to był smutny i lekko wystraszony jakby się bał , że go gdzieś wywożą. 

Państwo bardzo dziękują, że mogli go adoptować i oczywiście już go nie oddadzą. :)

Mam 2 zdjęcia ale wstawię jak któryś z synów wróci i mi pomoże. 

Będę też dostawała od czasu do czasu zdjęcia Korniczka i będą ładniejsze bo podałam swój adres e-mail .

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mam już wpłatę od DS, więc robię końcowe rozliczenie:

Stan konta na 25 sierpień wynosił -323,60 zł

-290 zł hotelowanie 26.08-23.09

-100 zł transport do DS 

+323,60 zł

+100 zł DS

Razem do zapłaty -290 zł

 

Odnośnie kosztów transportu to całość trasy: hotel - Garbatówka (DS Kornika) - Bielsk Podlaski (odbiór suni Romki) - hotel wyniosła ok. 625 km, czyli w zaokrągleniu 310 zł. Jako, że Kornik miał mniejszą trasę do pokonania to dla niego koszt jest 100 zł, a dla suni Romki 210 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...