Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, agusiazet napisał:

Jestem na zaproszenie Toli:) Kocham owczarkowate, zaraz po wszelkiej maści czarnuchach:) Więc jeśli pieniążki jeszcze potrzebne to ode mnie 20 zł przez rok. Tylko tyle, niestety, bo Plama, którego wspieram generuje u Murki ogromne długi:(.  A likwidacja gimnazjów pewnie pozbawi mnie pracy. Otworzę psiotel. A przy okazji, gdyby ktoś poszukiwał hotelu dla spokojnego, niekłopotliwego i łagodnego zwierzaka to w miejscowości Kiełków koło Mielca jest całkiem przyzwoity hotel Łapa w łapę. Poproszę o dane do przelewu na PW.

Aga - bardzo dziękujemyserduchooo7.gif

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Ja w lutym bazarek zrobię. Zostało mi sporo słoików.

 

Dziękujemy pięknie serduchooo7.gif

11 minut temu, agat21 napisał:

Ogromnie się cieszę, że sunia już jutro opuści schron. Ten fakt trochę jest w stanie osłodzić informację, że koszt transportu to aż 500zł.. no trochę mi szczęka opadła :( 

 

 

Koszt ogromny jak na jednego psa, ale nie ma innego wyjścia, bo nie mam nikogo, kto zawiózłby sunię za koszty paliwa chociażby z Warszawy do malagos :(

Albo z Zamościa do malagos.

Najbliższy transport gratis mam za 2 tyg. - szkoda suni, żeby siedziała  w schronie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że wszystko już dogadane i ustalone, szkoda, że wczoraj dłużej nie posiedziałam na wątku, a dziś miałam trochę zajęć, a potem wizytę pa i dopiero teraz tu weszłam. Gdyby konfirm pomogła z tym kawałkiem transportu z Warszawy do Malagos, pomyślałabym jak tu zrobić, żeby sunię do Warszawy dowieźć w niedługim czasie.

Ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Rozumiem, że wszystko już dogadane i ustalone, szkoda, że wczoraj dłużej nie posiedziałam na wątku, a dziś miałam trochę zajęć, a potem wizytę pa i dopiero teraz tu weszłam. Gdyby konfirm pomogła z tym kawałkiem transportu z Warszawy do Malagos, pomyślałabym jak tu zrobić, żeby sunię do Warszawy dowieźć w niedługim czasie.

Ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie :(

Jakby znalazł się ktoś, kto podwiezie sunię za koszt paliwa z Warszawy do malagos, to można byłoby odebrać ją w Warszawie od patiC...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, konfirm31 napisał:

Nie znam się na cenach transportu,  ale to w obie strony  prawie 700 km. 

TZ Murki, który wozi często psiaki liczy po 0,50 zł za kilometr. I nie jest to  jego strony działalność charytatywna. Więc 500zł za nawet 700 km to chyba jednak sporo. :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

TZ Murki, który wozi często psiaki liczy po 0,50 zł za kilometr. I nie jest to  jego strony działalność charytatywna. Więc 500zł za nawet 700 km to chyba jednak sporo. :(

PatiC jest droga, ale jak  ma innego wyjścia. 

Ja nie jestem w stanie zagwarantować, że oneczka będzie w schronie za 2 tyg. :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Jakby znalazł się ktoś, kto podwiezie sunię za koszt paliwa z Warszawy do malagos, to można byłoby odebrać ją w Warszawie od patiC...

Jutro nie jestem w stanie. Czy dla patiC tylko niedziela wchodzi w grę?

Przepraszam, że tak marudzę, ale za taką kasę tyle rzeczy można dla psiaka załatwić..

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Jutro nie jestem w stanie. Czy dla patiC tylko niedziela wchodzi w grę?

Przepraszam, że tak marudzę, ale za taką kasę tyle rzeczy można dla psiaka załatwić..

Tyle tylko, że ona jest w boksach ogólnych i wszystko się może zdarzyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Jutro nie jestem w stanie. Czy dla patiC tylko niedziela wchodzi w grę?

Przepraszam, że tak marudzę, ale za taką kasę tyle rzeczy można dla psiaka załatwić..

Nie marudzisz, to  bardzo istotna sprawa, bo na dogo pieniędzy łatwo się nie zbiera :( więc jeśli jeszcze da się odkręcić sprawę transportu, to warto to rozważyć.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

W następnym tyg, nie może.

Wspominała coś o poniedzialku, ale to juz chyba za pózno, zeby zmianiać, schron zawiadomiony...

No to w tej sytuacji przepraszam, że zrobiłam zamieszanie, to już rzeczywiście za późno, żeby odkręcać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2017 o 20:52, malagos napisał:

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

o matko, malagos, kochana  jaka decyzja  !!! (dotarłam z opóźnieniem)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...