Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Napisze tylko tyle, szczeniaki ogarnięte z grubsza,Teraz tylko zdobre domy im znaleźc zostało. Hilton pozostanie w fundacji i oni zajma sie szukaniem domu dla niego jesli powróci do zdrowia ( jak z nim jest nie wiem, jest niedziela   nie moge sie dodzwonic do kliniki a byłam umówiona z nimi, ze jesli stan sie pogorszy powiadomia mnie. Nie dzwonia wiec jest albo lepiej albo tak samo jak wczoraj. W klinice w warszawie był tez też Kacperek, brat szczeniaków, on tam trafił najwcześniej w ubiegła niedziele w stanie skrajnego zagłodzenia, nie miał babeszjozy wiec juz od wczoraj jest w dt fundacyjnym i oni zajma się też szukaniem domu stałego dla Kacperka. Parys na szczęście lepiej, jutro Ana 10 zabiera go do domu tymczasowego. w Białymstoku i i tak jak pisałam Parysa biore na siebie, mam nadzieję, ze pomożecie mi ogarmnac utrzymanie i szczepienia Paryska. Za chwilę zakładam mu oddzielny wątek aby nie zaśmiecac watku Perełki i Śnieżki.  Trzy szczeniaki są od dziś w dt  na Mazurach i ich adopcją tez zajmą sie inne osoby. Mnie będzie lżej. Fundacja serce dla Zwierząt która ratuje Hiltona i uratowała Kacperka prosi o wsparcie w zebraniu pieniedzy aby starczyło na leczenie. Hilton pociagnie sporo pieniedzy bo sama transfuzja krwi jest bardzo droga,  koszt leczenia Kacperka wyniósł 850zł. Parys z kolei jest leczony na Fundację jedno Serce nie da Rady i oni tez prosza o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia.  Za leczenie trzech pozostałych szczyli zapłaci albo miasto albo osoba prywatna, jeszcze nie wiem do końca. Koszty transportu Hiltona do Warszawy i trzech maluchów dziś na Mazury  ( razem ponad 900 km przejechanych )uregulowałam  bo osoba, która byłą kierowca i udostepniła auto i poświęciła swój czas nie moze tego zasponsorować. Jeśli ktos zechce mi w tym pomóc będę wdzięczna bardzo. Jutro kolejny cieżki tydzień w pracy a ja czuję się tak jakbym od pięciu lat nie miała ani jednego wolnego dnia do odpoczynku, od czwartku na adrenalinie i w akcji. Nie wiem jak dam sobie rade w pracy, padam dosłownie na twarz a w głowie haos.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam wieści z domu Śnieżki i juz jestem o nią spokojna.

Wieści z domu Śnieżki są optymistyczne . Sunia sie przywiązuje do opiekunów błyskawicznie. Wczoraj podróżowała z nimi autem, daleko i była mega grzeczna , wcale nie wystraszona w miejscu gdzie byli również ok, Akceptuje to co akceptują jej opiekunowie. Dzis była z nimi w stadninie koni i tez było fajnie. Spacery ok, ogonek w górze. I teraz najważniejsze......zakrada sie do nich do łózka aby z nimi spać. Bardzo sie ich pilnuje a w obcym miejscu jest smutna i chce wracać do domu, po powrocie szaleje z radości że wróciła. Boi sie stracić dom i  jeszcze nie jest pewna, ze niewazne gdzie bedzie z opiekunami podrózowała zawsze do domu wróci. Tuli sie bardzo do nich jak wraca do domu. Śnieżka ma cudowny dom i dziękuje Pani Dominice za to.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Co z Hiltonem ?

Z Hiltonem lepiej, właśnie przed chwila otrzymałam wiadomość. Lepiej w sensie, ze na tę chwilę jego zyciu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jest jednak bardzo słabiutki i oby nie przyplatało się jakieś kolejne cholerstwo. Do  bebeszjozy i anemii, doszła jeszcze żółtaczka ( prawdopodobnie od kleszczy ). Kleszcze nadal sypią się z niego , teraz już martwe. Lekarze z kliniki są w szoku, od dawna nie widzieli takiej masy kleszczy na jednym psie, zwłaszcza tak malutkim jak Hilton. Jeśli dodamy do tego ilość napitych kleszczy, którą my zdjęliśmy z Hiltona zanim trafił do klinik to ten psiak chyba pobił rekordy zakleszczenia.   

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Brawo Hilton, dzielny pies z Ciebie, zdrówka !

Dzis w klinice tam gdzie jest Hilton umarła malutka suczka Frania - 9 tygodni. Powikłania po szczepieniu. . Przegrała walkę. Oby Hilton wyszedł zwycięsko.

 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, doris66 napisał:

Wpłynęły kolejne pieniażki - stałe deklaracje  dla Perełki juz wlaściwie,  od Buniaaga , Dulskiej i Agat21. Dziekujemy pięknie.

W sumie to były deklaracje dla obu suniek:) A ponieważ Śnieżka jest już w domu, to może sunie podzieliłyby się kasą z Parysem, którego Doris musi sama utrzymać? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Hotel dla Perełki za IV opłacony  - 320zł odejmuję z jej konta.

Dorotko, a kiedy trzeba suni kupić obrożę przeciwkleszczową? Chciałabym kupić Perełce obrożę Foresto. Ewentualnie ustalic z Paulą co u niej bardziej się sprawdza - Foresto, czy Kiltix.  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Dorotko, a kiedy trzeba suni kupić obrożę przeciwkleszczową? Chciałabym kupić Perełce obrożę Foresto. Ewentualnie ustalic z Paulą co u niej bardziej się sprawdza - Foresto, czy Kiltix.  

Ewa Perełka ma już obrożę, prezent od Pauli.

Link to comment
Share on other sites

 

Relacja z domu Śnieżki.

"Śnieżka z dnia na dzień ma się coraz lepiej 1f642.png:). Codziennie rano wskakuje nam do łóżka na przywitanie, na spacerach merda ogonem i biegnie chętnie do przodu! Podburkuje z zainteresowaniem do innych psów oraz skacze wielkimi susami do ptaków 1f603.png:D Usilnie próbuje zaprzyjaźnić się z królikami, ale zdaje się, że jej gabaryty i dynamika przerastają króliczą strefę komfortu"

Prosze jednak nie mysleć, ze Śniezka chce króliki zjeść, nie, nic z tych rzeczy , chce sie z nimi bawic i ganiać ale tak po psiemu.......a one po króliczemu kicaja zamiast biegać.

17796494_10209266376727524_6896745566293

17799916_10209266438929079_4503237182333

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...