Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Przesłałam zdjęcia Perełki i ogłoszenie do domku zainteresowanego adopcją. Dom polecany przez moja koleżankę, ale jak najbardziej do sprawdzenia gdyby się odezwali. Jeśli zadzwonią do Pauli mogą powołać się na mnie, ale podlegają jak wszyscy tym samym zasadom adopcyjnym:)

dziękuję Ewa.

Link to comment
Share on other sites

Perełce został wczoraj zakupiona karma i wysłana do hotelu. Koszt całkowity wynosi 96zł ale z konta Perełki zabieram tylko połowę kwoty za połowę karmy bo druga połowa jest dla Soni .....a Sonia sama za siebie zapłąci, hi...hii........to znaczy ja za nia.

18158004_2019628144938897_76200638602351

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochana sunieczka, wyczesać ją trzeba koniecznie. Porozmawiam z Paulą o tym. Kiedyś mi Paula mówiła, ze Perełka ma sierść niezbyt długą ale tak gęstą, że  trudno włożyć w to futro szczotkę. Ale to nie zmienia faktu , że czesanko jest Perełce potrzebne bardzo.  

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Kochana sunieczka, wyczesać ją trzeba koniecznie. Porozmawiam z Paulą o tym. Kiedyś mi Paula mówiła, ze Perełka ma sierść niezbyt długą ale tak gęstą, że  trudno włożyć w to futro szczotkę. Ale to nie zmienia faktu , że czesanko jest Perełce potrzebne bardzo.  

Musze się w końcu wybrac i podrzucę jej wtedy moje czesadła. Może razem wyczeszemy panienkę:) mam cały zestaw na każdą sierść:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ana10 napisał:

Przytulaśna,śliczna,młoda, same zalety.Jestem pod wrażeniem filmiku i charakteru jaki pokazała Perełka. Może lepsze zdjęcia by się przydały do ogłoszeń.

Lepsze zdjecia z pewnością. sa potrzebne. Ale wiesz ze Paula jest antytalenciem jeśli chodzi o zdjecia, dla nas jechac i zrobic to cała wyprawa, zreszta ja do zdjeć mam taki sam talent jak Paula. Wiec robie jej ogłoszenia ze zdjeciami takimi jakie są. wczoraj zrobiałm na 5 portalach......telefon milczy.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, zachary napisał:

Może Ewa Marta ma talent do obfocenia?....

Talentu nie mam, ale jakieś zdjęcia udaje mi sie robić. Musze tylko mieć moment, żeby do nich podjechać:( Może jakims cudem uda się w ten weekend?

3 minuty temu, Gusiaczek napisał:

I od Darczyni karmy też dołączyłam zgrzebło hakowe 

Tak Gusiaczku, poza zgrzebłem dalać kong i kółko do gryzienia. Pomyślałam o Dudusiu/Hiltonie, żeby jemu zawieźć zabawki:)

Link to comment
Share on other sites

Wad nie ma żadnych, moze tylko takie przypadłosci.....kocha za bardzo, jest uległa za bardzo, wiernosci mozna się od niej uczyć. Tak zwana dobra suczka, ale szczęścia w zyciu nie ma wogóle. Ciagle czeka na dom.

18765635_2033280000240378_41870922120562

18699886_2033280086907036_37854969731103

18740316_2033280263573685_64683586062294

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...