Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

3 minuty temu, Tola napisał:

Malutka jest teraz na tym wybiegu, na pewno już śpi wtulona w kąt budy, ale to już ostatnia taka noc, bo jutro.....................

DSC00226.JPG

To Dafi gdzieś w tych budach przebywa ? O rany  czy każdy psiak ma swoją budę ? Bo jeśli nie, to ja marnie to widzę   czy maleńka ma szanse być przyjęta jako druga lub trzecia do budy :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kajtek napisał:

Anecik teraz będzie u Ciebie.... borsuk ;-). Dafi od razu skojarzyłam z borsukiem. Masz wielkie serce <3

Kajteczku, no jaki borsuk, jaki ? Toż to sunia śliczności, a Ty tu borsuka widzisz. Gdzie ???

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Chyba elik niechcący dwójkę nacisnęła.

Miało być 115

Tak, 115 :)  Paluch się omsknął i o dwójkę zahaczył  :)

Link to comment
Share on other sites

U nas - 4 stopnie. Nawet wielkoludy biegiem lecą do domu a Dafi..... nawet źdźbła słomy w tej budzie nie ma. Zresztą nie ona jedna :(

 

10 minut temu, Tola napisał:

Anecik - dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_orig.gif

Tolu ...wiesz że nie ma za co :) Miałam ją od dawna na oku ale się nie składało.

 

5 minut temu, kajtek napisał:

Anecik teraz będzie u Ciebie.... borsuk ;-). Dafi od razu skojarzyłam z borsukiem. Masz wielkie serce <3

Struś, borsuk...jakiś zwierzyniec mi się robi :)

 

A teraz trzymajcie kciuki - muszę mężowi powiedzieć że dostał prezent na Mikolaja w postaci Obisia to pod choinkę też dostanie.......Dafi :D  :D

Bo oczywiście jeszcze nie wie :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

To Dafi gdzieś w tych budach przebywa ? O rany  czy każdy psiak ma swoją budę ? Bo jeśli nie, to ja marnie to widzę   czy maleńka ma szanse być przyjęta jako druga lub trzecia do budy :(

Eluś  - tam teraz pusto na tym wybiegu, bud sporo, a suniek niewiele, większość w boksach w murowanym budynku.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Eluś  - tam teraz pusto na tym wybiegu, bud sporo, a suniek niewiele, większość w boksach w murowanym budynku.

A taką maliznę po sterylce na zewnątrz zostawili :(

Dobrze, że ją wypatrzyłyście i  pokazałyście na wątku. Obawiam się, że nie przetrwałaby zimy w takich warunkach :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

. . .

A teraz trzymajcie kciuki - muszę mężowi powiedzieć że dostał prezent na Mikolaja w postaci Obisia to pod choinkę też dostanie.......Dafi :D  :D

Bo oczywiście jeszcze nie wie :)

 

No to będzie miał śliczną niespodziankę. Na wszelki wypadek będę jednak trzymała kciuki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Nie do wiary. W kilka chwil Havanka uzbiera na transport dla Dafi :)

Z tej Havanki to czarodziejka :)  serce 1.gif

To prawda, z Havanki jest czarodziejka.

Kochane Ciocie, zmykam spać, mam nadzieję, że jutro uda się zebrać pozostałą kwotę.

Życzę wszystkim dobrej Nocy!

Link to comment
Share on other sites

Kochani wczoraj padłam, musiałam przyłożyć głowę do poduchy. Dzięki wielkie Sara2011, anecik, Havanko, Tolu i dzięki Wam wszystkim za pomoc, poparcie i wsparcie :)

 Dzięki Wam mała Dafi już dzisiaj,  już za chwilę,  opuści zimny schroniskowy boks i pojedzie po nowe życie, dobre psie życie, na początek  pod serdeczne skrzydełka anecik.

Biegnę przygotowywać świąteczne dania i świąteczny nastrój.

Wszystkim życzę z całego serca zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

i opieki Dzieciątka Bożego na każdy dzień w nowym 2017 roku !

choinka1.gif

Boże Narodzenie.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Mąż przyjął prezent :) Wziął na klatę ósmego psa.

 

Mam nadzieje że Sara2011 nie ma nic przeciwko temu że Dafi jedzie do mnie? Bo jakoś chyba nie zdążyła się wypowiedzieć.

Ale chłopak dostał w tym roku prezentów.... Tylko pozazdrościć.

Sara się wypowiedziała ,że nie ma nic przeciwko.

Kiedy mała dotrze ? Ciekawe czy jest mniejsza od Tyćki.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Ale chłopak dostał w tym roku prezentów.... Tylko pozazdrościć.

Sara się wypowiedziała ,że nie ma nic przeciwko.

Kiedy mała dotrze ? Ciekawe czy jest mniejsza od Tyćki.

Dobrze że lubi prezenty - niespodzianki :)

 

Właśnie dzwoniła Tola że Pan wyjechał. Więc na wieczór dojedzie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...