Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Aneta będzie na Dogo po 19tej, koszt transportu duży, ale życie i zdrowie suni bezcenne.

Jestem za tym, by Dafi pojechała do anecik, chyba, że Aśka przekona męża

Tak się złożyło, ze żaden inny zamojski psiak nie zmienia życia...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Aneta będzie na Dogo po 19tej, koszt transportu duży, ale życie i zdrowie suni bezcenne.

Jestem za tym, by Dafi pojechała do anecik, chyba, że Aśka przekona męża

Nie wiadomo, jak długo trzeba będzie czekać na decyzję TZa Asi i czy to będzie DT z możliwością doczekania na DS ?

W zasadzie zastanawiamy się tylko nad różnicą kosztu transportu do Lublina, a do anecik. Ale w takich przypadkach jak ten, cena nie powinna być decydującą.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Zatem maleńka Dafi już jutro mogłaby opuścić schron. Wspaniała wiadomość :)

Nie wiem, czy jutro....

 Jakby miała jechać, to rano, a decyzji jeszcze nie podjęta...

 No i pozostaje problem pieniędzy za transport...

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie,pieniądze na transport to też jest istotna sprawa.P.Grzegorz pobiera pieniążki przed wyjazdem.

Nie wiem jak wygląda sytuacja suni pod względem finansowym ale raczej kiepsko.Ja w tej chwili nie jestem w stanie wspomóc,sfinansowałam transport w grudniu Bi-Duszki do kajtek,też zamojszczanki a zakupy świąteczne jeszcze w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Nie wiadomo, jak długo trzeba będzie czekać na decyzję TZa Asi i czy to będzie DT z możliwością doczekania na DS ?

W zasadzie zastanawiamy się tylko nad różnicą kosztu transportu do Lublina, a do anecik. Ale w takich przypadkach jak ten, cena nie powinna być decydującą.

 

Popieram Cię Elu w 100%.

Jeśli p. Grzegorz może jechać, a anecik może w każdej chwili przyjąć malutką, to uważam, że nie ma na co czekać.

Ktoś by musiał wyłożyć te 350,- aby pieniążki były na już, oczywiście później jakoś musimy tę kwotę uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Popieram Cię Elu w 100%.

Jeśli p. Grzegorz może jechać, a anecik może w każdej chwili przyjąć malutką, to uważam, że nie ma na co czekać.

Ktoś by musiał wyłożyć te 350,- aby pieniążki były na już, oczywiście później jakoś musimy tę kwotę uzbierać.

Dzięki Gabrysiu. Myślę, że gdyby sunia poszła do Murki, to też trzeba byłoby płacić za utrzymanie i kto wie, jak długo. Sądzę, że  te 350 zł nie jest warte, żeby ryzykować

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Gabi79 napisał:

 

Popieram Cię Elu w 100%.

Jeśli p. Grzegorz może jechać, a anecik może w każdej chwili przyjąć malutką, to uważam, że nie ma na co czekać.

Ktoś by musiał wyłożyć te 350,- aby pieniążki były na już, oczywiście później jakoś musimy tę kwotę uzbierać.

Odnalazłam wątek Dafi i jak najbardziej jestem za tym, żeby pojechała do Anecik. Nie ma na co czekać. Zaraz spróbuję zrobić bazarek transportowy dla kruszynki. Mam nadzieję, ze uda sie uzbierać 350 zł, tylko jak pisze Gabi, ktoś musiałby wyłożyć ta kasę na początek.

Myślę, ze 350 zł za bezpieczeństwo suni, to nie jest duza kwota. Przecież wspólnymi siłami nie takie sumy zbieraliśmy !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sara, proszę odezwij się. Powiedz co myślisz o tych planach.

Wiem, myślałaś, że może sunia przyjedzie do Ciebie, ale jak widzisz jest problem z zaakceptowaniem kwoty 350 zł na transport, a do Ciebie byłoby to prawdopodobnie kilka razy więcej. Powiedz co sądzisz o koncepcji zawiezienia suni do anecik ?

Pieniądze na razie zostawmy, bo to znowusz nie taka wielka kwota, większe udawało się zebrać. Ty założyłaś watek i to Ty masz prawo decydowania, gdzie sunia pojedzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

Odnalazłam wątek Dafi i jak najbardziej jestem za tym, żeby pojechała do Anecik. Nie ma na co czekać. Zaraz spróbuję zrobić bazarek transportowy dla kruszynki. Mam nadzieję, ze uda sie uzbierać 350 zł, tylko jak pisze Gabi, ktoś musiałby wyłożyć ta kasę na początek.

Myślę, ze 350 zł za bezpieczeństwo suni, to nie jest duza kwota. Przecież wspólnymi siłami nie takie sumy zbieraliśmy !

Havaneczko dzięki :) Czy można by liczyć na Ciebie z bazarkiem transportowym :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Elik, czy moge powiedzieć "nie"? Przecież nie mogłabym spać spokojnie ... Oczywiście, tylko nie wiem, co na to Sara2011?

Wielkie dzięki kochana Havaneczko    buziaczki 2.jpg 

Dobrze byłoby żeby SDara2011 wypowiedziała się jak najszybciej, bo im bliżej świąt, tym każdy z nas będzie miał mniej czasu. Nie wiadomo czy p. Grzegorz pojutrze też mógłby jechać.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, sorry ja dopiero wróciłam do domu, byłam na wywiadówce w szkole. Róbmy to, co najlepsze dla suni. Ja oczywiście chciałbym aby maleństwo do mnie przyjechało ale wiadomo jak jest. Też chciałabym aby sunia była jak najszybciej zabrana do ciepłego domku. Ja tu nie zamierzam niczego blokować tylko dlatego, że założyłam wątek.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Dziewczyny, sorry ja dopiero wróciłam do domu, byłam na wywiadówce w szkole. Róbmy to, co najlepsze dla suni. Ja oczywiście chciałbym aby maleństwo do mnie przyjechało ale wiadomo jak jest. Też chciałabym aby sunia była jak najszybciej zabrana do ciepłego domku. Ja tu nie zamierzam niczego blokować tylko dlatego, że założyłam wątek.

Dobrze, że już jesteś :) Przed chwilą napisałam do Ciebie PW ze streszczeniem sytuacji i prośbą, żebyś zaglądnęła na watek :)

Powiedz czy masz może inną propozycję niż DT u anecik ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Dobrze, że już jesteś :) Przed chwilą napisałam do Ciebie PW ze streszczeniem sytuacji i prośbą, żebyś zaglądnęła na watek :)

Powiedz czy masz może inną propozycję niż DT u anecik ?

Są tylko takie propozycje jak napisała wcześniej Tola. Ja miałam nadzieję ze Państwo pojadą po Polę już w piątek, wtedy by zabrali też DAFI, no ale zdecydowali się dopiero na wtorek.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Są tylko takie propozycje jak napisała wcześniej Tola. Ja miałam nadzieję ze Państwo pojadą po Polę już w piątek, wtedy by zabrali też DAFI, no ale zdecydowali się dopiero na wtorek.

Sara, przygotowuję właśnie bazarek transportowy. Czy wobec tego akceptujesz pomysł DT u Anecik? Koszt transportu 350 zł. Jeżeli tak, to uruchamiam go.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Są tylko takie propozycje jak napisała wcześniej Tola. Ja miałam nadzieję ze Państwo pojadą po Polę już w piątek, wtedy by zabrali też DAFI, no ale zdecydowali się dopiero na wtorek.

Dla Poli to niewielka różnica, ale dla Dafi to różnica ogromna :

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Sara, przygotowuję właśnie bazarek transportowy. Czy wobec tego akceptujesz pomysł DT u Anecik? Koszt transportu 350 zł. Jeżeli tak, to uruchamiam go.

Ja przekaże na ten cel zysk z bazarku, który przypadnie mojej suni, dla której między innymi robiłam ten bazarek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Sara, przygotowuję właśnie bazarek transportowy. Czy wobec tego akceptujesz pomysł DT u Anecik? Koszt transportu 350 zł. Jeżeli tak, to uruchamiam go.

No pewnie że akceptuję :). Struś będzie miał nową koleżankę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Ja przekaże na ten cel zysk z bazarku, który przypadnie mojej suni, dla której między innymi robiłam ten bazarek.

Eluś, dziękuję !

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

No pewnie że akceptuję :). Struś będzie miał nową koleżankę :)

Ok, w takim razie zaraz otworzę bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...