Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do malutkiej mimronki  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony dzień dobry śnieg Anetko uważaj, aby Ci się w zaspach "tycinki" nie pogubiły!!! W Zamościu śniegu napadało, to i do Ciebie przez Kraków przylezie!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

U mnie dziś pół metra śniegu :( Jestem w połowie odgarniania śniegu z podjazdu  - mam nadzieję że zdążę odkopać garaż bo trzeba z Obisiem na kastrację jechać.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do malutkiej mimronki  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony dzień dobry śnieg Anetko uważaj, aby Ci się w zaspach "tycinki" nie pogubiły!!! W Zamościu śniegu napadało, to i do Ciebie przez Kraków przylezie!k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

W Krakowie niestety śnieg z  deszczem  :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anecik napisał:

U mnie dziś pół metra śniegu :( Jestem w połowie odgarniania śniegu z podjazdu  - mam nadzieję że zdążę odkopać garaż bo trzeba z Obisiem na kastrację jechać.

Aneciku, a Lusię przy okazyji zabrałaś ? :)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elficzkowa napisał:

Mizianka dla maleńkiej Dafi  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.

Dziękujemy - przekazane :)

Parę zdjęć z dzisiaj. Dafi też nie przepada za aparatem więc wyszło jak wyszło. Jeszcze nieraz zdarzają się niespodzianki po nocy. Smycz ją troszkę paraliżuje ale dzielnie maszeruje.

 

Może Sara wybierze coś do ogłoszeń. Chociaż ja poczekałabym jeszcze kilka dni.

 

P1120703.jpg

 

P1120701.jpg

 

P1120700.jpg

 

P1120705.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

P1120700.jpg

Ślicznotka przyzwyczaiła się do nowych warunków?

W zasadzie od razu. Radysiaki nie przypadły jej do gustu - szczególnie jak ona leży ze mną na kanapie a one się wciskają żeby na nią wejść. Powarkuje wtedy. Ma apetyt, bawi się z psiakami, troszkę szczeka, jest bardzo miziasta :) Położy się koło mnie z łebkiem na ramieniu i się wtula rozanielona :). Z czystością trochę lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2017 o 09:13, Havanka napisał:

Dafi jest ślicznym, miniaturowym mimronkiem i to należałoby wykorzystać w ogłoszeniach. Aneciku, gdybyś mogła jeszcze zrobić klka fotek przy człowieku, żeby pokazać jej "gabaryty", to byłoby super !

Postaram się :) Ale waga mówi sama za siebie 5,70 kg - kurdupelek.

Link to comment
Share on other sites

rrr

Dnia 3.01.2017 o 09:22, Sara2011 napisał:

Anecik, zdecyduj proszę kiedy można zacząć ogłaszać niunię. Czy ona nadaje się juz do adopcji?

Uważam że można ogłaszać.

Ona też taki smutas na tych zdjęciach ale co zrobić

P1120756.jpg

 

P1120757.jpg

 

P1120758.jpg

 

P1120781.jpg

P1120782.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anecik napisał:

Nie wiem Sara czy wchodzisz na swój wątek i doczytałaś o tym że można ogłaszać Dafi.

Anetko, wchodzę naturalnie. Pomogłabyś w wypunktowaniu mocnych i tych słabszych stron Dafi?

Z tych słabszych to z tego co wiem nie za bardzo z utrzymywaniem czystości, chociaż jest coraz lepiej , tak?

Co jeszcze?

-wiemy ze jest wysterylizowana , ma ok. 4 latka, waga 5.7kg

-czy jest szczekliwa?

-jak do psów i kotów?

-czy miała okazję przebywać z dziećmi? Jesli tak, to jaki stosunek do dzieci?

Potrzebowałabym te informacje do sformułowania treści ogloszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...