Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

9 godzin temu, helli napisał:

Fajny Dolarek, nie wygląda na mocno przestraszonego aparatem, trochę,  a na zdjęciu z góry widać niestety, że chudzinką nie jest, ale jest na dobrej drodze  :)

Masz rację :)  Jest krąglutki :) Kochana mordeczka !

D7.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ciężko się gubi nadprogramowe kilogramy w dojrzałym wieku i to jeszcze po kastracji, ale Dolarek da radę. Jeszcze nas zaskoczy wspaniałą figurą. :-) 

U nas już strzelają. Nie widzę u Dolarka strachu. Zobaczymy, jak będzie w sylwestrową noc.

Do siego roku! :-)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Sara2011 napisał:

1ecu7op81u4g.png

Ponieważ Dolarkowi kończy się karma zamówiłam mu w zooplusie worek 12 kg dietetycznej Eukanuby i 2 opak. dietetycznych smaczków aby i on  w nagrodę mógł coś dostać, bo na te kaloryczne smaczki nie ma co liczyć.

Super. Dzięki! Dolarek się ucieszy. Bardzo lubi te niskokaloryczne przysmaki. Karmę też je bardzo chętnie. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, hop! napisał:

Super. Dzięki! Dolarek się ucieszy. Bardzo lubi te niskokaloryczne przysmaki. Karmę też je bardzo chętnie. :-)

Super że mu smakuje :). Ja znowu mam niejadka w domu i przechodzę przez to męki, już nie wiem czym dogodzić :).

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, monikapf napisał:

Witajcie dziewczyny. W związku z tym ze rok się skończył ( a deklaracje były opłacone na konto  murki do końca roku) chciałabym  prosił o nowy numer konta na który bede wpłacać deklarację :)

 

Bardzo dziękuję Ci monikapf <3. Konto już podsyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2018 o 19:00, Sara2011 napisał:

Super że mu smakuje :). Ja znowu mam niejadka w domu i przechodzę przez to męki, już nie wiem czym dogodzić :).

U mnie same łakomczuchy. Muszę uważać, żeby niektóre nie utyły. Był u mnie tylko jeden niejadek, a właściwie niejadka. Chudzina nad chudzinami. Chciałam ją trochę podtuczyć. Dawałam jej małe porcje kilka razy dziennie i prosiłam, żeby jadła. Tylko wtedy, gdy prosiłam i zachęcałam, zjadała. :-)) W domu stałym też grymasiła. Po prostu wzorcowa niejadka.

Dnia 1.01.2018 o 20:13, sybil napisał:

Może następnym razem spróbować karmę Purina Pro Plan Veterinary Diet OM Obesity. To podobno nowa karma, moi znajomi pięknie odchudzili swojego grubaska, w dodatku chyba smaczna, bo piesek chętnie jadł.

Głaski dla Dolarka.images?q=tbn:ANd9GcT8qsBIZlMq1NTSJAzH630

Droższa, niż Eukanuba, a skład gorszy.

PURINA

EUKANUBA

 

Dnia 2.01.2018 o 11:22, Tyś(ka) napisał:

Jak dolarek zniósł wystrzały sylwestrowe?

 

21 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dolarek był spokojny. Trochę się bał, ale tylko trochę . Taki to dzielny chłopak z Dolarka :). 

Dolarek był najdzielniejszym i najspokojniejszym psem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...