Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Cudowny piesio, powinien znaleźć dobry domek.

A co do ogrodzenia - czy nie dałoby się zrobic dodatkowego wzmocnienia własnoręcznie zrobionym płotem z desek lub kołków albo zagęścić siatkę nawet taką plastikową ale tak, żeby ten głupi pies nie mógł wsadzić glowy. Bo jakie ta siatka ma oczka, że duży pies może wsadzić w nią łeb.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, dwbem napisał:

Cudowny piesio, powinien znaleźć dobry domek.

A co do ogrodzenia - czy nie dałoby się zrobic dodatkowego wzmocnienia własnoręcznie zrobionym płotem z desek lub kołków albo zagęścić siatkę nawet taką plastikową ale tak, żeby ten głupi pies nie mógł wsadzić glowy. Bo jakie ta siatka ma oczka, że duży pies może wsadzić w nią łeb.

Myslę że nie dalibysmy rady i czasowo i fizycznie i finansowo postawić płotu z desek :( To jest ponad 170 metrów ) . Plastikowa siatka też chyba droga ... nie wiem nie orientowałam się . Popatrzę w internecie , ale jak widziałam z jaką wściekłością ten pies atakuje to i plastikowa siatka nie bylaby dla niego trudnością :(

U nas jest siatka leśna więc to są bardzo duże oczka , w dodatku " ruchome"  Nasz Tuńczyk na luzaka przechodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Oj prawda , prawda :) Cudny ten Jędrula :) kochany , przytulaśny i ...wszędobylski ;)  Wszędzie by wsadził swojego ciekawskiego nosa ;) Trzeba uważać na niego bo dosłownie cały czas ma się go przed sobą . Ostatnio stanął mi na schodach na nogawkę spodni i tylko cudem nie wywinełam orła ;)

A kociaczkami tak na prawdę opiekuje się Krzysiu i to on dba o ich pełne brzuszki ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2017 o 00:50, Mortes napisał:

Jakiś czas temu do Białogonkowa trafiły kocie maleństwa którym pociąg zabił matkę. Bidusie małe ciągle płaczą więc od czasu do czasu podsuwamy je Jędrusiowi , który przejął się swoją nową rolą i  jako troskliwy koci wujaszek liże , iska i pilnuje żeby się stadko nie rozchodziło ;) A kociaki wcale  się go nie boją , wręcz przeciwnie , łażą po nim , wtulają się i nieporadnie  zaczepiają do zabawy ;)

DSCF6434.jpg

 

warto o tym powiedzieć w ogłoszeniach to duży plus i koniecznie któreś zdjęcie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O kurczę, może chociaż ten kawałek gdzie ten pies szaleje, współczuję, że macie takiego durnego sąsiada z jeszcze durniejszym psem. Rozumiem, że to są koszty, myślałam o jakimś wzmocnieniu nawet jakimiś kołkami z lasu bo inaczej macie przechlapane.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, dwbem napisał:

O kurczę, może chociaż ten kawałek gdzie ten pies szaleje, współczuję, że macie takiego durnego sąsiada z jeszcze durniejszym psem. Rozumiem, że to są koszty, myślałam o jakimś wzmocnieniu nawet jakimiś kołkami z lasu bo inaczej macie przechlapane.

... zaprotestuję! siąsiad durny!  zgoda!zly.gif...ale pies?!  ...tak został nauczony... szkoda tylko psa!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No tu masz rację, zgadzam się, że pies Bogu ducha winny jak ma durnego właściciela. Ja mam 35 lat rottweilery, szkolone na obronne i nigdy nikt ani ludzie ani psy nie musieli się ich bać bo mnie nigdy nie imponowało to co wielu czyli "mój pies każdemu da radę" bo po co.

Link to comment
Share on other sites

Witam wakacyjnie i zapraszam na rozliczenie finansów Jędrusiowych dziękując Wam Kochane za wsparcie dla Jędrzejka :) Jednocześnie ze smutkiem informuję że w dalszym ciągu nikt o Jędrulę nie dzwoni :(

Od ostatniego rozliczenia  (9 czerwca ) dotarły następujące wpłaty dla Jędrusia :

 

* Ciocia Doris  - VI  - 30 zł  : ) deklaracja

 

* Ciocia Bakusiowa - 20 zł : )

 

W czerwcu Jędruś poza pieniązkami na jedzonko zebrał 20 zł

 

Jeśli chodzi o wydatki to w czerwcu Jędruś ich nie miał ;) ( oprócz jedzonka oczywiście) ;)

 

W czerwcu wykorzystałam 50 zł na jedzonko dla Jędrzejka :)

Zapraszam do głównego rozliczenia na stronę pierwszą :)

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla Jędrusia pakiet ogłoszeń u Cioci Onaa , plus wyróżnienia na cały miesiąc . Przekopiuję z wątku bazarkowego Cioci :

 

" Poprosimy Jędrusia ma województwo Małopolskie- Kraków :)

Z wyróżnieniem na OLX-ie (za 12,72zł) i na gumtree (za 25,99 zł)

Czyli w sumie mam Ci przelać Ciociu kwotę: 48,71 zł?

Nie wiem czy dobrze policzyłam ?

 

Jędrzej marzy o dobrym domu

Jędrzej to półtoraroczny, piękny pies, który ma za sobą ciężkie chwile tułaczki i poniewierki.  Szczęście się jednak do niego uśmiechnęło, gdy kilka miesięcy temu ktoś się ulitował i dał mu szansę na lepsze życie. Jędrzej zamieszkał w domu tymczasowym, gdzie powoli uczył się na nowo ufać człowiekowi. Jędrzej szybko polubił tymczasową opiekunkę, jednak do nowych osób okazał się być początkowo nieufny. Wystarczy jednak kilka chwil i odrobina zainteresowania by Jędrzej zaczął się otwierać . Jędrzej w domu tymczasowym okazał się być bardzo miłym, wrażliwym posłusznym , bez cienia agresji psem. Akceptuje wszystkie zwierzęta. Jędrzej szuka dobrego domu, odpowiedzialnych i doświadczonych opiekunów, z racji swoich przeżyć raczej bez małych dzieci. Jędruś nie szuka kojca ani budy. Marzy by zamieszkać przy człowieku i być jego towarzyszem . Jędrzej ma aktualne wszystkie szczepienia . Jest odrobaczony, odpchlony, wykastrowany i zaczipowany. Waży ok 28 kg. Pies będzie wydany do adopcji po przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej i po podpisaniu umowy adopcyjnej . Telefon : 698-024-294

Mail: [email protected]

imageproxy.php.jpg

ccc.jpg

xxz.jpg

xx.jpg

vvv.jpg

asx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...