Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Jędruś już po zabiegu . Baaardzo się stresował , aż musiał dłużej zostać na obserwacji w gabinecie bo serduszko szalało :( Na razie jest obolały i obrażony . Cały czas zaglądam do niego i pocieszam jak mogę . Nawet Misiu go nie interesuje . Oby jutro było lepiej ... Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków :)

Za kastrację i czipa zapłaciłam 230 zł . Jutro jak wróci do Białogonkowa Krzysiu to wstawi potwierdzenie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W Białogonkowie mamy awarię komputera ale pisać posty udaje mi się z takiego małego laptopika od Cioci Atulek .

U Jędrusia wszystko w porządku :) Goi się jak na przysłowiowym psie ;)

Dziś skontaktowałam się z Ciocią Bric-a-brac która ogłasza, promuje i wyróżnia psiaki którym pomagam poza Białogonkami . Zawsze z jej ogłoszeń "moje" psiaki znajdowały wspaniałe domy :) Ciocia ma dobrą rękę do ogłoszeń i zgodziła tym razem pomóc Jędrusiowi :) Dziękujemy Ciociu gorąco i mam nadzieję że i tym razem zadzwoni jakiś super domek ;)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

U Jędrusia wszystko dobrze . Chłopak bardzo się rozkręca i coraz ciężej nad nim zapanować . Ostatnio oprócz miłości do poduszek zaczął szarpać kołdry, nasze piżamy, skarpetki i wszystko inne co wpadnie mu w paszczę a nie jest zabawką :( Pogryzł nawet dwa klapki , niestety nie od pary tzn, jednego mojego drugiego Krzysia :( Klapki nie nadają się już do użytku ;( Myślę że Jędruś szybko potrzebuje kogoś doświadczonego ( i z czasem) kto ujarzmi ten młodzieńczy psi organizm ;) a tu telefonów brak :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...