Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

 

Dziś udało mi się znaleźć chwilkę i skleciłam taki tekst do ogłoszeń Jędrzeja ;) Gdyby ktoś zechciał nam pomóc ogłaszać to będziemy bardzo wdzięczni ;) Myślę że skupimy się na Krakowie i Małopolsce .

 

Przystojny młodzieniec Jędrzej poszukuje dobrego człowieka.

Przedstawiam Państwu Jędrzeja- młodego, pięknego psa, który pomimo niespełna roku poznał już co to głód i poniewierka.
Najprawdopodobniej został wyrzucony w lesie przy bardzo ruchliwej trasie.
Nie wiem jak długo wegetował w tym miejscu.
Nie potrafił zdobywać dla siebie jedzenia, więc z głodu wychodził na ulicę a spał w rowie.
Był bardzo zdezorientowany i zagubiony.
Jeszcze praktycznie szczeniak, choć już duży, był całkowicie nieporadnym maluchem.
Każdy dzień takiej beznadziei niekorzystnie wpływał na psychikę Jędrzeja.
Stał się wycofanym, nieufnym i bojaźliwym psem.
Przez pewien czas dokarmiałam go zostawiając jedzenie w lesie.
Przy pomocy doświadczonych osób udało się złapać Jędrusia i tymczasowo zamieszkał u mnie.
Obiecałam temu dużemu psiemu dzieciakowi, że znajdę mu najwspanialszy dom i dobrych opiekunów.
Codziennie pracuję z Jędrusiem i przekonuję go, że człowiek może być też dobry, nie przegania i nie krzywdzi.
Bardzo powoli burzę ten mur niepewności, choć czasami wracają jeszcze strachy z przeszłości, ale to na chwilę.
Na dzień dzisiejszy Jędruś jest radosnym, wesołym psiakiem uwielbiającym zabawy z innymi pieskami.
Przez cały czas gdy jest u mnie nie zdarzyło mu się warknąć na kogokolwiek.
Nie ma w nim cienia agresji.
Na nowe osoby lub nowe sprzęty pojawiające się w jego otoczeniu początkowo reaguje strachem.
Myślę, że to pozostałość po jego złej przeszłości.
Poszukuję dla Jędrzeja najwspanialszego na świecie domu i doświadczonego, cierpliwego człowieka, który przygarnie go do siebie i zaopiekuje nim na zawsze.
Dobrze by było, gdyby Jędruś miał nie agresywnego psiego kolegę lub koleżankę.
Ze względu na płochliwość Jędrusia lepiej żeby w jego przyszłym domu nie było małych dzieci.
Jędrzej ma aktualne wszystkie szczepienia, jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.
Jędruś zachowuje czystość w domu, nie niszczy.
Lubi tylko pobawić się małymi poduszkami tzw "jaśkami".
Nie jest wybredny w jedzeniu.
Coraz lepiej chodzi na smyczy, choć jeszcze nie idealnie.
Jędrzej zostanie wydany do adopcji po wypełnieniu ankiety, przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej.
Zawiozę Jędrzeja do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji : 698 024 294

4444444444444444466.jpg

 

DSCF2226.jpg

 

DSCF2432.jpg

 

DSCF2264.jpg

 

DSCF2016.jpg

 

DSCF1556.jpg

 

DSCF2421.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam  Ciocie do zapoznania się z Jędrusiowymi finansami . Przed nami niestety  jeszcze kilka znaczących wydatków : we wtorek kastracja i czipowanie :( Pomoc dla bezdomnego psa jednak sporo kosztuje. Dziękuję ogromnie każdej Cioci , która wspomaga Jędrusia swoimi pieniążkami :) Mnie samej nie byłoby stać na te wszystkie Jędrusiowe koszty  .

Od ostatniego rozliczenia  (7 lutego) dotarły następujące wpłaty dla Jędrusia :


* Ciocia Doris - II - 30 zł  : ) deklaracja

* Pani Terenia od Pucusia - II,III,IV - 100 zł  : ) deklaracja

 

* Ciocia Ania75 - 20 zł : )

* Ciocia Bakusiowa - 50 zł : )

* Ciocia Agat - 10 zł : )

* Z dzisiejszego rozliczenia - 40 zł :) ( w skład tej kwoty wchodzą pieniązki z nadwyżek deklaracji )

 

W lutym Jędruś poza pieniązkami na jedzonko zebrał 120 zł

 17 lutego Jędruś był po raz drugi szczepiony na choroby zakaźne za kwotę 38 zł

W lutym wykorzystałam 50 zł na jedzonko dla Jędrzejka :)

Zapraszam do głównego rozliczenia na stronę pierwszą :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę skróciłam i przerobiłam tekst do ogłoszeń. Na wielu portalach jest ograniczona liczba znaków, więc tekst nie moze być zbyt długi. Może coś takiego? 

Młody, piękny Jędrzej poszukuje dobrego człowieka

Jędrzej to młody, niespełna roczny, piękny pies. Został znaleziony w lesie. Początkowo był wycofany, nieufny i bojaźliwy, ale dzięki cierpliwej pracy tymczasowych opiekunów i towarzystwu innych psów, lęki powoli mijają. Dziś Jędruś jest już radosnym, wesołym psiakiem, uwielbiającym zabawy z innymi psami.

Poszukiwany jest dla Jędrzeja najwspanialszy na świecie dom i doświadczony, cierpliwy człowiek, który zaopiekuje się nim na zawsze. Dobrze by było, gdyby Jędruś miał spokojne psie towarzystwo. Ze względu na jego płochliwość wskazane jest, żeby w przyszłym domu nie było małych dzieci.

Jędrzej ma aktualne wszystkie szczepienia, jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy. Nie jest wybredny w jedzeniu. Coraz lepiej chodzi na smyczy. Nie jest to pies do kojca ani budy.

Jędrzej zostanie wydany do adopcji po wypełnieniu ankiety, przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej.

Istnieje możliwość dowiezienia psa do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 698 024 294

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Lida napisał:

Trochę skróciłam i przerobiłam tekst do ogłoszeń. Na wielu portalach jest ograniczona liczba znaków, więc tekst nie moze być zbyt długi. Może coś takiego? 

Młody, piękny Jędrzej poszukuje dobrego człowieka

Jędrzej to młody, niespełna roczny, piękny pies. Został znaleziony w lesie. Początkowo był wycofany, nieufny i bojaźliwy, ale dzięki cierpliwej pracy tymczasowych opiekunów i towarzystwu innych psów, lęki powoli mijają. Dziś Jędruś jest już radosnym, wesołym psiakiem uwielbiającym zabawy z innymi psami.

Poszukiwany jest dla Jędrzeja najwspanialszy na świecie dom i doświadczony, cierpliwy człowiek, który zaopiekuje nim na zawsze. Dobrze by było, gdyby Jędruś miał spokojne psie towarzystwo. Ze względu na jego płochliwość wskazane jest, żeby w przyszłym domu nie było małych dzieci.

Jędrzej ma aktualne wszystkie szczepienia, jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy. Nie jest wybredny w jedzeniu. Coraz lepiej chodzi na smyczy. Nie jest to pies do kojca ani budy.

Jędrzej zostanie wydany do adopcji po wypełnieniu ankiety, przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej.

Istnieje możliwość dowiezienia psa do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 698 024 294

 

Moim zdaniem idealnie! 

Link to comment
Share on other sites

Lidusiu ;) Rewelacja :) Właśnie tak chciałam napisać ale emocje mnie porwały ;) Jesli chodzi o Jędrusia to tracę głowę i nie do końca myslę logicznie stąd między innymi ten mój ...elaborat ;) W ogole to Krzysiu mówi że oszalałam na jego punkcie ... i chyba ma rację ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Mortes napisał:

Lidusiu ;) Rewelacja :) Właśnie tak chciałam napisać ale emocje mnie porwały ;) Jesli chodzi o Jędrusia to tracę głowę i nie do końca myslę logicznie stąd między innymi ten mój ...elaborat ;) W ogole to Krzysiu mówi że oszalałam na jego punkcie ... i chyba ma rację ;)

Dobrze, że tyle napisałaś, bo łatwiej było zredagować :-) W Twoim tekście czuć ogromną miłośc do Jędrusia. Jak Ty go oddasz???

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mortes napisał:

Jutro niestety Pan Doktor odwołał kastrację Jędrusia . Ma jakies szkolenie . Zapisałam zatem Jędrka na piątek . Tak więc chłopak na chwilę odetchnął z ulgą ale ... co sie odwlecze to nie uciecze ;)

O masz........a ja od rana kciuki trzymam tak mocno ze guzików  nie pozapinałam, hi...hiii. No cóz to puszczam kciuki do piątku.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, doris66 napisał:

O masz........a ja od rana kciuki trzymam tak mocno ze guzików  nie pozapinałam, hi...hiii. No cóz to puszczam kciuki do piątku.

...i te guziki pozapinaj :)

Kolejna niezwykła przemiana na dogomanii, ale Jędruś bije inne na głowę:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Mortes napisał:

Wieczorem gdy Białogonki były na podwórku  chłopcy kokosili się na moim łóżku :) Jędruś uwielbia Misia , nie odstępuje go na krok

DSCF3965.jpg

Cudowna przyjaźń i przepiękne zdjęcie:) Czy Misio jest do adpocji? Może jakimś cudem udałoby sie wyadoptowac ich razem:)

Link to comment
Share on other sites

Misiu juz bardzo długo szuka mdomu :(  Dla niego jednego nam sie nie udaje a co dopiero dla dwóch duzych chłopców :( To chyba nie mozliwe choć bardzo ułatwiłoby to sytuacje Jędrusia . Myslę że dużo łatwiej zniósłby adopcje gdyby był z Misiem 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2017 o 10:39, Ewa Marta napisał:

Cudowna przyjaźń i przepiękne zdjęcie:) Czy Misio jest do adpocji? Może jakimś cudem udałoby sie wyadoptowac ich razem:)

też tak pomyślałam patrząc na zdjęcie....

i Misio, i Mortes będą tęsknić za Jędrusiem bardzo!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agusiazet napisał:

Wkleiłam Jędrusia i jego ogłoszenie o szukaniu domu na swój profil na FB, może ktoś się odezwie. Proszę o dane do przelewu na PW, wesprę chłopaka w tym miesiącu:).

Dziękuję Agusiu bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...