Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

1 godzinę temu, MikAga napisał:

Dziewczyny,

widzę,że kciuki zaciśnięte:-) i tak trzymać!

Wizyta jutro ok.godz.18-tej.

Pozdrawiamy,Agnieszka i Mika.

Oj będziemy trzymać, będziemy, ja to zaczęłam dzisiaj po naszej rozmowie ;)

Żeby tylko się udało!

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Państwo mieszkają w Kowarach,w kamienicy na pierwszym piętrze z dziećmi 13-naście i 17-naście lat,kotem znajdą cudem uratowanym-nie wychodzacym z domu,śpiącym na pleckach-to taka zamojska Elżbietka w wersji białoszarej.Drugi kot,przygarnięty i wychodzący.Mieszkanie ok.100m kw-w każdym pomieszczeniu zdjęcia z pupilami,które są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny-mają swoje miejscówki kot swój leżak na którym pozwala czasem usiąść pani,piękny wypoczynek należacy do psa,który gościł swoich państwa.Na moje pytanie,dlaczego Astra-pan wziął telefon i pokazał mi dwa zdjęcia Astry,po prostu podbiła ich serca. 

Państwo pragną,by Astra przyjechała jak najszybciej,by przed wyjazdem na urlop Astra oswoiła się z nimi,zaznajomiła i pokochała.Pytałam, czy jeśli będa gdzieś wyjeżdżać i nie będą mogli jej zabrać-zgodnie odpowiedzieli,że albo z Astrą,albo wcale.Dziewczynka będzie miała zapewnioną opiekę weterynaryjną-odpukać-po sąsiedzku.Na podwórku będzie przebywać tylko z rodzinką,a spacerki tuż za płotem-ładne tereny spacerowe.

Oczywiście uczuliłam jeżeli chodzi o bezpieczeństwo-smyczka ,szelki-wyprzedzili mnie wspominając o adresówce.Państwo w pełni świadomi,odpowiedzialni,z sercem dla zwierząt.W czasie wizyty  był telefon-dzwoniła córka państwa z zapytaniem-i co?i co?.Wszyscy czekają na Astrę.

Na wizycie byłam z koleżanka,która stwierdziła ,że takiej rodzinie powierzyłaby nawet swojego kota Edka-a ja dobrze,że nie wzięłam Mikuśki,bo był kot.

Pewnie coś pominęłam-pytajcie.

Edited by MikAga
literówka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, MikAga napisał:

Jestem już po wizycie,

Alasko,pakuj walizki!!!

Dajcie mi chwilę i napiszę co i jak.

Aguś, przynosisz cudowne wieści ! Doczekała sie Astra swojego domu i to jakiego? Najbardziej cieszę sie, z tego, ze cała rodzina kocha zwierzęta. Coś czuję, ze nasza sunia będzie miała wspaniały DOM !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiem, kochana!! Tak bardzo się cieszę, że domek Astruni cudowny!!! Ta sunia zasługuje na taki!!! 

Bardzo się cieszę, że domek się wspaniale zapowiada.

Każdy psiak zasługuje na najlespszy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Havanka napisał:

Aguś, przynosisz cudowne wieści ! Doczekała sie Astra swojego domu i to jakiego? Najbardziej cieszę sie, z tego, ze cała rodzina kocha zwierzęta. Coś czuję, ze nasza sunia będzie miała wspaniały DOM !

Eluniu,

mam przeczucie,że to będzie dobry domek i państwo podpasuje Astrze,

16 minut temu, Tianku napisał:

 tak dobrze że tylko pomyłka a Państwo nie dzwonili z ogłoszeń Alaski.... dobrze że Pan pokazał zdjęcie hi hi

proszę nie naśmiewać się ze starszej pani,łobuziakuk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,023_Bm_orig

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MikAga napisał:

Jestem już po wizycie,

Astruniu,pakuj walizki!!!

Dajcie mi chwilę i napiszę co i jak.

Wreszciehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig.gif

Wreszcie doczekałam się  - Astrunia ma dom!!!

 Własny, tak długo wyczekiwany!

 

Aga - bardzo dziękuję z wizytę, trochę Ci zazdroszczę, ze poznałaś przyszłą rodzinkę Astruni;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz kochani trzeba uporać się z transportem, a z tego co zdażyłam się zorientować - łatwo nie będzie.

Murek nie może nigdzie dalej podrzucić Astry, a trzeba albo do  Katowic, albo do Warszawy...

 Z Warszawy sunię dalej dowiozłaby może PatiC; z Katowic można próbować z szafirkiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...