Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Może podmienić te od Alaski? Alaska ostatnio miała na Warszawę, Lublin i Katowice. Mogę napisać ogłoszenie. I jednak trzeba odświeżać...

Trzeba zmienić imię...

 No i jakoś wymieszać zdjęcia...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Okej, to zaraz podam Ci imię, kilka nawet i podmieniamyk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Ja nie podmienię, bo nie mam nowych zdjęć;  z tego co pamiętam, to te ostatnie wykorzystała Havanka w swoim OLX.

Boje się, ze będzie tak jak u Alaski i skasują mi  ogłoszenie całkowicie ...

Link to comment
Share on other sites

Tyśka - ogromne podziękowania :)

Już pisałam na wątku Miłej, że musimy intensywniej szukać tego jedynego domu  dla Astry i Miłej; czas leci, dziewczyny wyraźnie zasiedziały się...

 Murka - jak znajdziesz chwilkę, to bardzo proszę o jeszcze parę zdjęć wiosennej Astry - na moim OLX sunia ma jeszcze zimowe zdjęcia, przydałoby się i to ogłoszenie odświeżyć.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Murka napisał:

Tola, na poprzedniej stronie są zdjęcia wiosenne:)

W wolnej chwili dorobię jeszcze jakieś, może z Hanią się uda. Astra to trudny model, bo byle czego się potrafi wystraszyć i na zdjęciach wygląda jak wypłoch:(

Ja wiem, ze są, tylko zostały już wykorzystane w OLX.

Ponieważ Astra wciąż bez domu, a chcemy zwiększyć jej szanse - robimy kolejne OLX...

Poczekam chwilkę ;)

Mam informacje od Havanka, że przy robieniu Astrze OLX, jak zwykle, zrobiła pakiecik i innych ogłoszeń :)

.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Ja wiem, ze są, tylko zostały już wykorzystane w OLX.

Ponieważ Astra wciąż bez domu, a chcemy zwiększyć jej szanse - robimy kolejne OLX...

Poczekam chwilkę ;)

Mam informacje od Havanka, że przy robieniu Astrze OLX, jak zwykle, zrobiła pakiecik i innych ogłoszeń :)

.

Za 3 dni ogłoszenie na OLX automatycznie się odświeży, ale przydałoby sie wykupić Astrze - Lunie, odświeżenia...może z wyróżnieniem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...