Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Teoretycznie wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć, ale trudno też się dziwić, że nie mniej od Ogonków przeżywamy  aklimatyzację ...
Astra otoczona ogromem miłości i dobrej woli Państwa szybko się zadomowi, jestem pewna :) Wszystkiego najlepszego dla Astry i jej nowej Rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Będzie dobrze.

jest dobrze,tak myśle

rozmawiałam dzisiaj z domkiem,dla Astry jest najważniejszy dom i kontakt z rodziną,łóżko dzieli z pańciostwem-to lubi.Nie byli jeszcze na spacerze,bo Astra gdy wyjdzie ciągnie do domu.Dzieci ją uwielbiają,a od jutra spróbują spacerowo.Mam zaproszenie,ale dam im troszkę czasu dla siebie.

Pozdrawiam,Aga i Mika.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, MikAga napisał:

jest dobrze,tak myśle

rozmawiałam dzisiaj z domkiem,dla Astry jest najważniejszy dom i kontakt z rodziną,łóżko dzieli z pańciostwem-to lubi.Nie byli jeszcze na spacerze,bo Astra gdy wyjdzie ciągnie do domu.Dzieci ją uwielbiają,a od jutra spróbują spacerowo.Mam zaproszenie,ale dam im troszkę czasu dla siebie.

Pozdrawiam,Aga i Mika.

 

Kochana Astrunia, ciągnie do domu, bo tak bardzo boi się, że czar pryśnie i znów zostanie porzucona

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Panią Astry. Suczka nadal zestresowana. Nie chce wychodzić na spacer. Nadal brak kuuuuuu.

Mam nadzieję, że Astra w końcu się załatwi bo Państwo tym najbardziej się martwią. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

A czy je normalnie? Bo jeśli nie je, to nie ma potrzeby kupania. Gorzej jeśli je, a się nie załatwia. 

Bidulka, boi się stracić kolejny dom i nie wychodzi :(

Je i pije, ale tylko wtedy, jak ma przyniesione do  pokoju, w którym przebywa.

 Boi się tez bardzo zakładania szelek.

 

Link to comment
Share on other sites

Pani powiedziała, ze Astra podbiła serca całej rodziny, że sunia jest już ich  i że są dobrej myśli.

Znają historię Astry i zrobią wszystko, żeby sunia jak najdłużej mogła cieszyć się własnym domem.

 Niemniej jednak bardzo martwi ich ten brak koo.......

 Mnie też martwi zachowanie suni :(

Link to comment
Share on other sites

Mam cały czas kontakt z domkiem Astry,

dzisiaj zadzwoniła Iwona-pańcia dziewczynki-by powiedzieć,że mała zrobiła kroczek do przodu.

Musieli zostawić Astrunię samą w domu na ok.trzy godziny-po powrocie przywitali się z małą,widać było że się przemieszczała,i Iwonka usiadła przy biurku do komputera.Wtedy Astra wstała z łóżka i położyła się u tuż obok,przy jej nogach.Gdy Wojtek wyniósł ją na podwórko,obiegła dom...i do domu.Siku robi raz dziennie,czekają na qpę,jutro zmienią jej miseczki-gdy ich nie było nie ruszyła nic z misek.

Powiedziałam Iwonce,że może dobrze byłoby gdyby ją zostawiali codziennie na chwilę.

Wszyscy są bardzo dzielni-wierzę,że będą szczęśliwi,walczą o to bardzo mądrze.

Pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MikAga napisał:

Mam cały czas kontakt z domkiem Astry,

dzisiaj zadzwoniła Iwona-pańcia dziewczynki-by powiedzieć,że mała zrobiła kroczek do przodu.

Musieli zostawić Astrunię samą w domu na ok.trzy godziny-po powrocie przywitali się z małą,widać było że się przemieszczała,i Iwonka usiadła przy biurku do komputera.Wtedy Astra wstała z łóżka i położyła się u tuż obok,przy jej nogach.Gdy Wojtek wyniósł ją na podwórko,obiegła dom...i do domu.Siku robi raz dziennie,czekają na qpę,jutro zmienią jej miseczki-gdy ich nie było nie ruszyła nic z misek.

Powiedziałam Iwonce,że może dobrze byłoby gdyby ją zostawiali codziennie na chwilę.

Wszyscy są bardzo dzielni-wierzę,że będą szczęśliwi,walczą o to bardzo mądrze.

Pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

Jo37 słusznie zauważyła, ze Astra zachowaniem przypomina Halinkę vel Bajkę.

 Bajka reagowała podobnie, jak pojechała do  Grażki123, chociaż na pewno była o wiele bardziej wycofaną suczką.

Wszyscy tutaj trzymamy kciuki za Astrę - żeby jak najszybciej nauczyła się cieszyć nowym domem i nową rodziną!

Najważniejsze, ze p. Iwona i p. Wojtek rozumieją zachowanie Astry i robią wszystko, aby suni ułatwić ten czas adaptacji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z nadzieją czekam na post MikAgi o tym, że Astra się "przełamała" i w pełni zaakceptowała nową rodzinę. Pewnie wciąż tęskni za Murką, bo zaakceptowała już tamtejsze zwyczaje, rozkład dnia, pokochała rodzinę i inne psy. Teraz znów poczuła sie porzucona...Czas i miłość jest jednak najlepszym lekarstwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...