Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Wreszcie przeczutalam wszystko i tez jestem bardzo ZA tym domem co odwiedzil wczoraj Strusia

Bardzo mi sie podoba takie podejscie mamy- zeby corke uczyc odpowiedzialnosci

Ale cuda sie dzieja ostatnio:)

Chyba stado u naszej Anecik przerzedzi sie bardzo po tym tygodniu:)

Trzymam kciuki za sobote!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anecik napisał:

Dzwonił Pan z Wrocławia, bloki, syn lat 16, przegada z Rodziną i zadzwoni. Jeśli zadzwoni to jesteśmy umówieni na sobotę (lub niedzielę) że przyjadą zobaczyć Barrego

Oho, ale się rozruszało :).

A mówiłaś anecik Panu o chętnym domku szeregowym :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Sara2011 napisał:

Oho, ale się rozruszało :).

A mówiłaś anecik Panu o chętnym domku szeregowym :)

Oczywiście że mówiłam :)

Ale Panie mają się jeszcze odezwać. Pan brzmiał dość dobrze, chciałby psa i do biegania i do przytulania. No zobaczymy.

 

A Barry ma depresje :( Braklo Luśki i chłopak nie wie co ma ze sobą zrobić. Nie pomagają spacery, kurduple nie chcą się bawić, nawet Zula jakoś nie ma ochoty.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, anecik napisał:

Oczywiście że mówiłam :)

Ale Panie mają się jeszcze odezwać. Pan brzmiał dość dobrze, chciałby psa i do biegania i do przytulania. No zobaczymy.

 

A Barry ma depresje :( Braklo Luśki i chłopak nie wie co ma ze sobą zrobić. Nie pomagają spacery, kurduple nie chcą się bawić, nawet Zula jakoś nie ma ochoty.

Lo matko, jeszcze do psychologa trzeba będzie z Barrym biec !

Link to comment
Share on other sites

Pani z córką dzwoniła i umówiłam się na sobotę na wizytę PA. Jeszcze tylko chip. Ustaliłam z Sarą żeby jechać razem z Barrym na wizytę. Jeśli będzie ABOLUTNIE wszystko w porządku to go zostawię.

A potem wpadnę w depresję:(

W zasadzie to już wpadam :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anecik napisał:

Pani z córką dzwoniła i umówiłam się na sobotę na wizytę PA. Jeszcze tylko chip. Ustaliłam z Sarą żeby jechać razem z Barrym na wizytę. Jeśli będzie ABOLUTNIE wszystko w porządku to go zostawię.

A potem wpadnę w depresję:(

W zasadzie to już wpadam :(

To się narobiło :). Czy jest na Dogo psycholog ?????????? Zapanowała epidemia depresji !!!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

To się narobiło :). Czy jest na Dogo psycholog ?????????? Zapanowała epidemia depresji !!!!

Jest :) Nieraz z nim rozmawiam :D ale chyba muszę zacząć rozmawiać z nim jak z psychologiem :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Z powodu tej podwójnej depresji to już nie wiem: cieszyć się z zainteresowania Struśkiem, czy wręcz przeciwnie - smucić? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig   Ee tam, bądźmy optymistami k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_8c_orig.

Tylko mam nadzieję, że kontakt z domkiem (którykolwiek zostanie wybrany) będzie i wizyta PoAd też. Oj ten Strusiek, gdzie on się nauczył tak łapać za serce k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,26_Gf_orig.?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Wiadomo co jest najlepszym lekiem na takową depresje. 

No nie wiem, nie wiem, bo Oni zakochali się w sobie jak Hortex i Matka Natura - błyskawicznie i głęboko (parafrazując reklamę) i pewnie będą mieć rozdarte serca k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,45_69_orig.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_1f_orig.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,46_QJ_orig.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...