Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Anecik dzwoniłaś do Państwa? Jak Struś sobie radzi ?

Ja dwa razy zawoziłam swoje tymczasiki do domku i było to dla mnie wielkim przeżyciem.W dwóch przypadkach wychodziłam z płaczem, maksymalnie zdołowana sytuacją.Lepiej psychicznie czułam się jak psiak odjeżdżał z mojego domu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Lepiej psychicznie czułam się jak psiak odjeżdżał z mojego domu.

To też istotne,żeby ludź czuł się dobrze psychicznie. .W  moim odczuciu dla psa jest zdecydowanie lepiej jak DS przyjeżdża po niego do DT.

Link to comment
Share on other sites

U Struśka coraz lepiej. Samotny dzień w domu spędził pewnie na spaniu :) Po panelach znacznie lepiej się przemieszcza szczególnie że Pani troszkę go przekupuje jedzonkiem. po schodach wejściowych też już nie wchodzi godzinami. Nie wiem czy Wam pisałam że nieraz jak mnie nie było lub rano znajdowałam moje papcie lub buty w ilości 1 lub 2 sztuki na kanapie. Wiedziałam że to Barry :) I Pani przeszczęśliwa mówi że jak wróciła to jej papuć leżał na kanapie.

Będzie dobrze :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nie dziwie się,że anecik zakochała się w Strusinku,bo to naprawdę wspaniały psiak! Wiadomości z domku są też nie dołujące, więc powinno być dobrze :) Panele są stresujące dla wielu psów,które nie miały z nimi styczności w przeszłości.Alis,która pojechała do swojego domku miała tak samo.Część mieszkania była w kafelkach i było ok.Natomiast pokój stołowy miał panele i to była bariera strachu aby na nie wejść.Pani Honorata wnosiła ją na początku na rękach i jak już w nim była  to chodziła po nich ostrożnie ale nie z takim lękiem.Wskakiwała na kanapę bez oporów ale zeskoczyć z niej nie potrafiła widząc panele.Czas i spokojne podejście do Alis ze strony Państwa zrobił z niej cudowną,pełną ufności sunię,która teraz śmiga po panelach jak torpeda :) Mam filmiki ale nie umiem ich wstawić na jej wątku...Życzę z całego serca aby i Struś szybko przełamał swoje lęki i zaczął żyć bezstresowo! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Ja już w poniedziałek podpytałam Panią Izę na FB jak Strusiątko:). Pani Iza napisała że już o wiele lepiej ze schodami, nic nie narozrabiał jak był sam i był już o wiele odważniejszy i weselszy :)

Mądra psinka, jeszcze trochę a poczuje się jak panisko na swoich włościach, księciunio kochany  _3_l5_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sybil napisał:

Czy są jakieś wiadomości (nowe) od Strusia-Barusia? Pani nie obiecała żadnych fotek? Tak mi jakoś dziwnie, że nastała cisza i Baruś zniknął  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_ZB_orig.

Wiadomości są :) Barry bardzo lubi kolegów od Różyczki ) paneli już się nie boi, po spacerze troszkę "kundzi" po ogrodzie i potem wchodzi po schodach, Zajmuje mu to już niewiele czasu :) Panie zachwycone - więc co tu więcej pisać.

Jakieś zdjęcie mam ale na telefonie. A kabelek przepadł.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...